A1 Alpha 20 i A1 Alpha 20+ uskoro u ponudi A1 Hrva

poruka: 7
|
čitano: 6.140
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1 Alpha 20 i A1 Alpha 20+ uskoro u ponudi A1 Hrva".
12 godina
offline
A1 Alpha 20 i A1 Alpha 20+ uskoro u ponudi A1 Hrva

Htio sam nešto nepristojno napisat, al neću :)

 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: A1 Alpha 20 i A1 Alpha 20+ uskoro u ponudi A1
Aludiramo na Samsung 20 i 20+...
Tribali bi se njihovi odvjetnici time pozabavit...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 Alpha 20 i A1 Alpha 20+ uskoro u ponudi A1
wifi kaže...
Aludiramo na Samsung 20 i 20+...
Tribali bi se njihovi odvjetnici time pozabavit...

 Zašto? Pa arapski brojevi nisu copyrightani, Samsung je davno odustao od nastavka svoje galaxy alpha serije, a koliko vidim po samim smartphoneovima, ovi brandirani ZTE ne sliče samsunzima 20 ni dizajnom ni karakteristikama. 
A sad, mislim da je i tih 1000 i nešto kuna za jednokratno plaćanje ok cijena - usporedimo sa jučerašnjim "povoljnim" iphoneomSE od 4000 kn, a koliko je taj iphone bolji? Ovi su ipak ugurali pristojnije kamere i ekran, a danas mislim da nitko više i tako nemože razlikovati ima li netko u rukama u čekaonici ili busu prestižni i skup telefon ili ovakvog plastikanera koji vjerujem služi svrsi. Malo sam se igrao, čini se ok mob za taj cjenovni razred, dat klincima ili poslovni bez neke brige hoće li se ogrepsti ili crknuti. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 23:46 (overhaul).
13 godina
offline
A1 Alpha 20 i A1 Alpha 20+ uskoro u ponudi A1 Hrva
Ove 2 mpx kamere su najveća prevara kod mobitela. Totalno useless. Ako ih se već stavlja, stavi 5-6 komada.
Ne piše najbitnija stavka, koji proc je unutra? Rekao bih neki Mediatek. I da nije, svejedno ne može biti bolji od Xiaomi za tu cijenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 Alpha 20 i A1 Alpha 20+ uskoro u ponudi A1
zuper kaže...
Ove 2 mpx kamere su najveća prevara kod mobitela. Totalno useless. Ako ih se već stavlja, stavi 5-6 komada.
Ne piše najbitnija stavka, koji proc je unutra? Rekao bih neki Mediatek. I da nije, svejedno ne može biti bolji od Xiaomi za tu cijenu.

 Je, mediatek MT6762 za alpha 20. 
za alpha 20+ je MediaTek MT6771 Helio P60
Primjeti da je kod njih i unutar najniže, dječje tarife od 12 eura, alpha 20 besplatan, a 20+ je 100€ s tom 12€ tarifom, ali za 30€ mjesečnu tarifu je i on besplatan.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
A1 Alpha 20 i A1 Alpha 20+ uskoro u ponudi A1 Hrva

Ne mogu izdržati :)

 

Pa jebemumater, jel teško napisati "promotivni članak"?

I ovo - a razvili su ih i testirali A1 stručnjaci u Austriji - kad se prema čitateljima odnosiš ko prema idiotima, onda se oni mogu uvrijediti što zna rezultirati brisanjem linka iz bookmarksa. Šta su "stručnjaci" iz Austrije razvili? Naljepnicu na poleđini mobitela? Jesu je dobro testirali?

Ufffffffff....

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 Alpha 20 i A1 Alpha 20+ uskoro u ponudi A1
BlueMax kaže...
Pa jebemumater, jel teško napisati "promotivni članak"?

Ma neee, ovo kao nije promo članak, nismo plaćeni za njega, samo smo dobili PR obavijest i prenosimo ju bez mozga, to što imamo sponzorski ugovor s A1 nema veze s ničim...

Gledam te!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice