6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G

poruka: 42
|
čitano: 10.014
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G".
6 godina
offline
6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G

Kao samostalni djelatnik(obrtnik) koji sve račune sam plača iz svog djepa,valjda imam pravo biti sarkastičan i tu i tamo pljuvati po stvarima oko sebe

Ustvari zakonom bi zabranio da ovi koju prazne proračun imaju pravo na pljuvanje...pljuvanje bi bilo exclusive pravo onih koji pune proračun 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: 6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G
bugovac222 kaže...
zelenapaprika:
Čitaj malo pažljivije šta piše prije nego što korigiraš. Ja sam rekao da je Njemačka vlasnik samo oko 16,5% dionica što je točno. Njemačka je vlasnik 31,9% DTa, pa samim tim 16,5% HTa.

I što si time dokazao? Baš ništa. Stranac (ovaj ili onaj) nam i dalje kroji cijene s 51,4% u HT-u.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 22:02 (zelenapaprika).
5 godina
protjeran
offline
Re: 6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G
bugovac222 kaže...
Moraš samo pljuvati po Hrvatskoj i Hrvatima općenito i lajkat će, nebitno koja je tema i šta uopće pišeš. To su kao "progresivci". Progresiva se sastoji od svakodnevnog pljuvanja po svim temama i priče kako smo najgori, slučajna država koju bi oni eto ukinuli.

 Nismo u svemu najgori, u alkoholizmu smo jako dobri i cijenjeni.

11 godina
online
Re: 6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G
Ti bi neka prava koja bi drugima zabranio. A ako kojim slučajem propadneš i uđeš u kategoriju neto proračunskih primatelja, onda bi vjerojatno rekao da si to pravo prija zaslužio, možda i preplatio. Nešto kao britanci s brexitom, malo bi se ****, al da im ne uđe.
4 godine
offline
Re: 6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G
Oldy kaže...
To je bilo prije sad telci imaju agregaciju i tri frekvencije. Samo što ekipa nema routere osposobljene za to. Flejmaš bez veze boli te briga za tele2. Čuvaj zdravlje.

 

Oldy kaže...
To nije problem tele2 nego ekipe. Neka si kupe neki stariji flagship koji ima agregaciju 1800+2100+2600, pa nek stave sim u mobitel jebo ih router drže se routera ko pijani plota, a ne može im fatat nego jednu frekvu.
P.s. Kod mene nema još 2600 bit će to i bolje, ako dođe.

 

 

Koliko ljudi uopće zna za agregaciju frekvencija? Vide 4G+ i nemaju pojma zašto je tako. Ni trgovci ne znaju što je to. Ni korisnička služba jedne naše velike mreže nema pojma o tome (zvao sam ih 3-4 puta prošli tjedan). Evo, čekam njihov pisani odgovor. Trgovci nemaju pojma ni koje frekvencije podržava mobitel koji prodaju. To sam osobno doživio. Moraš naletjeti na znalca koji se time bavi svakodnevno i koji zna što ga pitaš. Ako si korisnik, moraš znati što je to CA da bi išao tražiti drugi router ili mobitel. Ako je mreža dovoljnog kapaciteta, onda im ni ne treba CA. Pa tako smo funkcionirali godinama. Nije 4G od jučer.

 

P.S.  Dođem na forum s vremena na vrijeme. Pa napišem 5-10-20 poruka i onda odem na par godina. :-) I svaki put kada se vratim naletim na svađalice. Nevjerojatno.

4 godine
protjeran
offline
Re: 6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G
Mi smo prodali i cijene kroje vlasnici. Nijemci prodali 68,1% DT, a Austrijanci 51% A1 Meksikancu Carlosu Slimu. Tako to ide, ne možeš prodati pa dalje odlučivati. Ne znam šta si ti htio reći zapravo ispravljajući me.
4 godine
offline
Re: 6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G
bugovac222 kaže...
Mi smo prodali i cijene kroje vlasnici. Nijemci prodali 68,1% DT, a Austrijanci 51% A1 Meksikancu Carlosu Slimu. Tako to ide, ne možeš prodati pa dalje odlučivati. Ne znam šta si ti htio reći zapravo ispravljajući me.

Mislim da sam bio jasan. DT ima 51,4% udjela u HT-u i njihova je riječ u HT-u odlučujuća (zato se i osjećamo kiselo, a političari se međusobno optužuju tko je prodao taj kontroli paket dionica). I mene kao Hrvata uopće ne zanima vlasnička struktura DT-a jer oni unutar HT-a djeluju kao jedna firma, a ne kao disparatni interesi prema vlasničkoj strukturi DT-a.

4 godine
protjeran
offline
Re: 6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G
Sad je druga strana šta mislimo o novim vlasnicima i kako je prodano, a mislimo naravno svi da je prodaja infrastrukture bila velika greška i da je prodano uz korupciju gdje je Mudrinić dobio zauzvrat poziciju u toj sra*e birokratskoj firmi. A isto sra*e je i A1. I dalje bi se prodaja trebala istražiti i takve stvari ne bi smjele zastarijevati.

Unatoč tome, ne treba i budućnost uvijek gledati crnu i beznadežnu baš na svakoj temi. I druge zemlje su bile potpuno srušene i potpuno korumpirane pa su se promijenile. Tako može i Hrvatska. Nismo ništa gluplji a dokaz su i DT i A1. Sve te silne "inovacije" smo mogli svojim novcem kupiti i bez stranog šefa, a vjerojatno smo mogli proći i puno jeftinije da se javna nabava provjerava i korupcija kažnjava primjereno šteti koju prouzrokuje (direktnoj i indirektnoj).
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 3:56 (bugovac222).
15 godina
offline
Re: 6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G
Zato ja 10km od Zagreba imam "4g+" na divljih 1Mbit.
origin: mrxa
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G

Kad vi iz Hrvatske 2100-te god. budete na 6 G mi iz Osijeka ćemo i dalje biti na zaostaloj 5 G.

No, to će koristiti samo turisti kao i u Detroitu...

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G
Ajar kaže...

ako sam ispravno shvatio dežurne katastofičare, prvo valja pričekati masovna umiranja zbog 5G a tek potom preživjele zatući s 6G. easy does it. mic by mic 

 Ako smo preživili tirulitiruli 56k modeme, 5g i 6g će bit šetnjica za organizam.

 

Anđeo bez falinge kaže...

Kad vi iz Hrvatske 2100-te god. budete na 6 G mi iz Osijeka ćemo i dalje biti na zaostaloj 5 G.

No, to će koristiti samo turisti kao i u Detroitu...

 

 A po selima još 4 megabita, na infrastrukturi od Franje Tahija.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 10:29 (DarthMarkus).
5 godina
protjeran
offline
Re: 6G mreža brža i do 8000 puta u odnosu na 5G
Gotovi smo!
Od zračenja nas može spasiti samo vitamin C. I svastika.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 17:55 (Antiseptik).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice