3D ispis broda oborio čak tri svjetska rekorda

poruka: 5
|
čitano: 2.316
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "3D ispis broda oborio čak tri svjetska rekorda".
6 godina
offline
3D ispis broda oborio čak tri svjetska rekorda

da su svi oni novci koji su ulupani u našu brodogradnju...iskorišteni za budućnost...ovo bi sad bila stara vijest.. kod nas ne kupuju 3D pisače...nego socijalni mir(izbore)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
3D ispis broda oborio čak tri svjetska rekorda

I brodić je veći od onog mosta kojeg su 3D napravili, čini mi se, u Nizozemskoj?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
3D ispis broda oborio čak tri svjetska rekorda

kad smo već u Maine-u (većina romana stephena kinga, a.k.a. stjepana "štefeka" kralja, zbiva se upravo tamo), eo nekoliko podataka o njihovoj ekologiji i energetskim izvorima (od kojih idu dva putića). usporedimo to s banana-republjik. zaključak se ne nameće jer je i inače nenametljiv i introvertan. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: 3D ispis broda oborio čak tri svjetska rekorda
Spiridon kaže...

I brodić je veći od onog mosta kojeg su 3D napravili, čini mi se, u Nizozemskoj?

Ono je mostić 

12 godina
neaktivan
offline
3D ispis broda oborio čak tri svjetska rekorda

Nije li malo pretezak? Negdje sam vidio da ima par tona. Zna li netko koliko imaju klasicni brodovi te velicine kila?

 

Edit: 2,5 tone

 

Edit 2: I nije, slican tome tezi 2600 kg

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 13:25 (zoki.zlikowski).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice