Znanstvenici omogućili 3D ispis keramike

poruka: 4
|
čitano: 1.207
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znanstvenici omogućili 3D ispis keramike".
15 godina
offline
Znanstvenici omogućili 3D ispis keramike

nama je profesor sociologije na faksu rekao da je upravo ovo (grnčarija/lončarstvo) najstariji zanat na svijetu (a ne ono što mi mislimo). nadam se da tradicija neće izumrijeti unatoč nasrtajima tehnologije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Znanstvenici omogućili 3D ispis keramike
Ajar kaže...

nama je profesor sociologije na faksu rekao da je upravo ovo (grnčarija/lončarstvo) najstariji zanat na svijetu (a ne ono što mi mislimo). nadam se da tradicija neće izumrijeti unatoč nasrtajima tehnologije. 

 Jasno ti je kako je njegova tvrdnja podložna preispitivanju jer pojam zanat možemo različito tumačiti? :P

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
14 godina
neaktivan
offline
Znanstvenici omogućili 3D ispis keramike

Hvala zannstvenicima što su nam napokon to omogućili!

Nulla dies sine linea
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Znanstvenici omogućili 3D ispis keramike
Arendelle kaže...

 Jasno ti je kako je njegova tvrdnja podložna preispitivanju jer pojam zanat možemo različito tumačiti? :P

 da, često se miješaju pojmovi zanata i do virtuoznosti razvijenog hobija 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice