Želite li naučiti programirati igre?

poruka: 12
|
čitano: 5.249
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Želite li naučiti programirati igre?".
15 godina
neaktivan
offline
Želite li naučiti programirati igre?

Great, još više developera navučenih na ograničene alate {#}

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2011 13:18 (dj_beni).
 
2 5 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Želite li naučiti programirati igre?

Mozda ce na tom seminaru na brzinu isprogramirat Fable da pokazu ekipi kak to ide{#}

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Želite li naučiti programirati igre?

Mogli ste ovo i malo ranije javiti, ovde je obično za slične MS-ove događaje potrebno rezervisati mesto barem nekoliko dana unapred.

 

PowerColor and AMD Upgrade Challenge: http://www.hardwareheaven.com/competitions/amd_challenge/ivanv.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Želite li naučiti programirati igre?

trebali ste javit 5 minuta NAKON STA POCNE...

 

koje lame ponasanje...

i samo nemojte provalit da su vam danas i javili

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Želite li naučiti programirati igre?

heben je to život, pare su koliko toliko Ok, ali programerima ode kičma, ode čmar, ode vid, dođe karpalni...

Dok drugi vani sjede na suncu ti deklariraš varijable... ufff..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Želite li naučiti programirati igre?

Ko sedi na suncu? Možda nezaposleni ili nk građevinski radnici. Od mojih poznanika, oni koji rade u bankama ili advokatskim kancelarijama ne vide ništa više sunca nego programeri, a slično zna da bude i građevinskim inženjerima i ostalima (s tim što dosta zavisi od firme).

PowerColor and AMD Upgrade Challenge: http://www.hardwareheaven.com/competitions/amd_challenge/ivanv.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Želite li naučiti programirati igre?
Ivan(4) kaže...

Mogli ste ovo i malo ranije javiti, ovde je obično za slične MS-ove događaje potrebno rezervisati mesto barem nekoliko dana unapred.

 

Nemoras se rezervirat. Samo dodji.

14 godina
offline
Re: Želite li naučiti programirati igre?

Šta mislite je li se isplati ići na ovo? Rezervirao sam kartu čisto da imam ako uspijem doć :D

Za ručak jedes RIBLJU ČORBU,a za užinu DIVLJE JAGODE,dok ti u dvorištu cvjeta CRVENA JABUKA.Ujutro se rano dižeš pa guraš PARNI VALJAK,posle podne čistiš PRLJAVO KAZALIŠTE.U današnjim kafićima je ZAB
15 godina
neaktivan
offline
Re: Želite li naučiti programirati igre?

@tnakir Pa nije baš istina, treba se rezervirati. Jer dogodit će ti se da jednom neće biti mjesta u dvorani i onda ćeš morati stajati. Konstantno pokušavamo "nagovoriti" ljude da se registriraju, prvenstveno kako bi mi organizatori mogli isplanirati sve (od hrane do broja stolica u dvorani).

15 godina
neaktivan
offline
Re: Želite li naučiti programirati igre?

@Zvonimir A najbolje ti je da dođeš jednom i vidiš, nemaš šta izgubiti.

http://www.brajkovic.info
15 godina
neaktivan
offline
Re: Želite li naučiti programirati igre?
M_dipl. kaže...

Bit će i kolača! :) Znam jer sam maloprije prolazio onuda (tim hodnikom) na putu do menze i vidio sam svašta! :D

 

Neće biti kolača, bit će pizze. Oni kolači nemaju veze sa user grupom :-). 

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Želite li naučiti programirati igre?
theworm kaže...

@tnakir Pa nije baš istina, treba se rezervirati. Jer dogodit će ti se da jednom neće biti mjesta u dvorani i onda ćeš morati stajati. Konstantno pokušavamo "nagovoriti" ljude da se registriraju, prvenstveno kako bi mi organizatori mogli isplanirati sve (od hrane do broja stolica u dvorani).

Sta je pocelo dolazit toliko ljudi? Evo kolega i ja smo se dogovorili da cemo ponovo dolazit na susrete, samo kad prodju ove djidje sa cloudom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice