Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja Sur

poruka: 31
|
čitano: 6.591
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja Sur".
8 godina
odjavljen
offline
Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja Sur

joj clanka ;) Moj tata je veci od tvog.... Niti jedni niti drugi nikakve cifre ne izbacuju..... Daj ti druze konkretne cifre pa da vidimo. TO vrijedi naravno i za apple i MS.

 
5 2 hvala 0
15 godina
offline
Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja Sur

a čime su ta dva hohštapleraja međusobno usporediva, osim cijenom? (- dobar dan dajte mi računalo. - koje? - najskuplje!) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Piano black!
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
neaktivan
offline
Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja Sur

Prodaja Microsoftovog Surfacea bilježi ogroman rast sa prodanih 6 komada u prošlom kvartalu na čak 8 komada u ovom kvartalu što je ujedno i rekord ove kompanije. Stiže Božić pa su u kompaniji vrlo optimistični te očekuju do kraja kvartala da će se prodati još minimalno jedan komad. Ako još niste, slobodno naručite jedan jer su količine ograničene...

 
10 21 hvala 0
16 godina
offline
Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja Sur

Neka pokažu rashodovane Macove. Da vidimo koliko tog smeća ima.

Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
krayz1e kaže...

Prodaja Microsoftovog Surfacea bilježi ogroman rast sa prodanih 6 komada u prošlom kvartalu na čak 8 komada u ovom kvartalu što je ujedno i rekord ove kompanije. Stiže Božić pa su u kompaniji vrlo optimistični te očekuju do kraja kvartala da će se prodati još minimalno jedan komad. Ako još niste, slobodno naručite jedan jer su količine ograničene...

 Osjetio si se povrijeđenim nakon ove vijesti, to ti je tako kad se neracionalno vežeš za neku kompaniju i postaneš ovca za šišanje. Sober up!

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Prince-Artas kaže...

 Osjetio si se povrijeđenim nakon ove vijesti, to ti je tako kad se neracionalno vežeš za neku kompaniju i postaneš ovca za šišanje. Sober up!

 Osjetio si se povrijeđenim nakon moga komentara? To ti je tako kada pušiš dezinformativne članke i ne želiš pogledati istini u oči.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja

Prosvijetli nas koja j to istina? Daj cifre koje potvrdjuju ili demantuju clanak....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Torent kaže...

Prosvijetli nas koja j to istina? Daj cifre koje potvrdjuju ili demantuju clanak....

 Upravo to. Nema cifri, a cifre su najbitnije. Zato je članak dezinformirajući.

16 godina
protjeran
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
krayz1e kaže...
Torent kaže...

Prosvijetli nas koja j to istina? Daj cifre koje potvrdjuju ili demantuju clanak....

 Upravo to. Nema cifri, a cifre su najbitnije. Zato je članak dezinformirajući.

Nebitno, čak i da je vijest potpuno kriva tvoj komentar je svejedno komentar uvrijeđenog fanboja

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Prince-Artas kaže...
krayz1e kaže...
Torent kaže...

Prosvijetli nas koja j to istina? Daj cifre koje potvrdjuju ili demantuju clanak....

 Upravo to. Nema cifri, a cifre su najbitnije. Zato je članak dezinformirajući.

Nebitno, čak i da je vijest potpuno kriva tvoj komentar je svejedno komentar uvrijeđenog fanboja 

 Haha...vidim da te moj komentar silovito pogodio. Drži se...

8 godina
odjavljen
offline
Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja Sur

The Rise And Fall of Apple

 

Da bi rijec dodao... Ovo govorim stalno....

 
6 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
krayz1e kaže...

 Haha...vidim da te moj komentar silovito pogodio. Drži se...

 Ako će ti to pomoći da lakše prebrodiš sve ovo onda možeš živjeti u tom uvjerenju.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
neaktivan
offline
Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja Sur

Radije bi apple kupio nego microsoft, apple 15" mac pro pojede ms za doslovno isti kes. U pocetku sam mislio Da Microsoft ima super proizvod, al bas i ne izgleda tako kada ih usporedis po snazi, po specifikacijama izgledaju podjednako dok u praksi apple ga pojede.

Nazalost oba su s pre velikom cijenom za ono sto nude.

k
 
1 24 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja

A u čemu točno ga to pojede?

Meni je recimo smiješno kupovati preskup apple i onda na njemu ne mogu pokrenuti alate koje koristim na poslu (eplan, Siemens TIA portal i razni CAD alati).

A na MS-u to sve mogu i još komotno mogu pokrenuti noviju igru. Znači win win situacija. Dok to isto ne mogu reći za "nadmoćni" apple.

Da se razumijemo i ovo od MS-a je preskupo za moj ukus, ali svakako bolje uloženi novci nego kod jabuke.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja

Ko prica o parama????? Naravno da vrijedi kad prodaje silikonske maske po 350kn i to neko i kupuje....Ali niko ne prica o tome.... A i to je jos uvijek na krilima Jobsovog rada...

 
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Dead kaže...

Možeš, možeš pokrenuti sve šta ti treba i na Appleu. BootCamp.

 Nastavi li Apple ovim trenutnim putem ključanja svega u svoj hardversko/softverski ekosustav..... bojim se da bi u BootCamp mogao eventualno "stradati". 

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja

O majko mila.... Ajd prosvijetli nas sirotane koji za komad providne plastike ne dajemo 350 kn sta ima fantasticno u komadu providne plastike......

35 USD???????????  

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 18:02 (Torent).
 
2 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Dead kaže...

Hmmm, Jobs je umra prije pet godina. Duga neka krila ima taj Steve. Nema to više veze s poslovanjem kompanije. J..e me se za Apple, ali ono šta rade rade vrhunski. Nemoguće je prodati toliko skupih proizvoda, a da to ne valja. Čak i te silikonske maske koje bezveze spominješ su fantastične.

A što je to točno vrhunski? MBP je kita od laptopa. Možda je dobar hipsterićima za dizajniranje single-page web stranica ali za ikakav konkretan posao je smijeh. Znam jer ga imam i svaki dan ga gledam kako se teli sa Xcodeom i iphone simulatorom... Složenac od 5k kuna radi nemjerljivo brže od tog drloga (2014. godina obadva!). Sramota.

 

Ali ako ti se diže na svijetleću jabuku, onda ok. Svaka bena ima svoje veselje...

 

Prvoklasan hardver

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 18:08 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
11 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja

Ne svijetli vise :) Sad je samo glossy ;)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Sum_of_all_fears kaže...

A što je to točno vrhunski? MBP je kita od laptopa. Možda je dobar hipsterićima za dizajniranje single-page web stranica ali za ikakav konkretan posao je smijeh. Znam jer ga imam i svaki dan ga gledam kako se teli sa Xcodeom i iphone simulatorom... Složenac od 5k kuna radi nemjerljivo brže od tog drloga (2014. godina obadva!). Sramota.

 

 

Ali, ali, ali, svi poznati vloger youtuberi koriste MBP ili iMac. Mac je za ozbiljan rad!

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja

Pa ajd ako cemo realno gledati koliko sam ja upratio Final cut pro radi render poprilicno brze nego sto to radi Premiere pro cc sto je za youtubere bitno pogotovo za 4k ili 5k video... Koliko sam ja upratio ;)

14 godina
offline
Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja Sur

Kad sam prije tri godine kupio MBPR bio je to najbolji ultrabook na trzistu. Ove godine sam si kupio novi Surface Book Performance Base jer je on trenutno najbolji ultrabook na trzistu po nekim mojim zahtjevima. Znam da se prije tri godine tvrdilo da je MBPR precijenjen a da pritom ni jedan drugi uredjaj nije postojao koji mu je mogao konkurirati po battery life-u, form factoru, tezini i performansama u takvom paketu. Isto tako danas tvrde da je surface book precijenjen i ako realno nema neku konkurenciju jer yoga i ostale plastike fantastike nisu realna konkurencija od battery life-a do kvalitete izrade. Previse hate-a na ovoj stranici prema proizvodjacima i uredjajima.  Chill out. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Neki dan Mac poceo jesti Windows i udavio se :)
16 godina
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Neki dan Mac poceo jesti Windows i udavio se :)
14 godina
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Torent kaže...

The Rise And Fall of Apple

 

Da bi rijec dodao... Ovo govorim stalno....

 ovo potpisujem.

vec duze vrijeme ovo isto pricam. izgubili su se, lutaju, traze se, a inspiracije i prave ideje vise nema. cim su predstavili punjenje stajlusa na ipadu rekao sam da se jobs okrece u grobu. desetka je izasla sa toliko bugova da sam u jednom tenutku pomislio da imam android. sve ajfone do sada zajedno, nisam resetirao toliko puta koliko sam ovaj od kad je dosao ios10. topi se lagano ta razlika koju je imao ios u odnosu na android, a inovacija vec neko vrijeme ne stanuje u apple-u.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja

Istopila se odavno. Ocigledno nisi koristio android 6 i 7 na uporedivom uredjaju. To radi perfektno.....

Nije to samo ios 10. trenutno imas situaciju da dva udarna proizvoda se ne mogu povezati medjusobno, MBP nema nista od pro konektora cak ni sd card citac sto je po meni fail na kub. Zasto su ukinuli magsafe ili kako se zvao magnetni konektor. Ako sam ista zelio iz apple svijeta to je ta toliko jednostavna a toliko efikasna stvar....

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 21:40 (Torent).
14 godina
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Torent kaže...

Istopila se odavno. Ocigledno nisi koristio android 6 i 7 na uporedivom uredjaju. To radi perfektno.....

Nije to samo ios 10. trenutno imas situaciju da dva udarna proizvoda se ne mogu povezati medjusobno, MBP nema nista od pro konektora cak ni sd card citac sto je po meni fail na kub. Zasto su ukinuli magsafe ili kako se zvao magnetni konektor. Ako sam ista zelio iz apple svijeta to je ta toliko jednostavna a toliko efikasna stvar....

 ne bih isao toliko daleko pa se slozio s tobom. smatram da ios jos uvijek ima odredjenih prednosti, ali, bojim se ne za dugo...

sto se tice OSx uredjaja, ne mogu komentirati, ne koristim niti cu vjerojatno u blizoj buducnosti. imam kolegu koji u bootcampu pegla sve ono sa cim radim i ja, ali za sad ne vidim prednost prelaska na mac da bih radio na "virtualnim" windowsima kad za puno manje novaca mogu isto to na realnom stroju...

magnetni konektor, imao kabel za iphone sa tim, vrhunska stvar kao ideja, samo nedoradjena... to je trebao apple preuzeti i ispolirati kako treba...

16 godina
neaktivan
offline
Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja Sur

Tko je izmislio ovaj proljev od naslova?

Surface se ocajno prodavao i sad je malo krnulo. Za to sigurno nije zasluzan Apple.

 

 
2 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog razočaranja novim Macbookom raste prodaja
Surface😍👍
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice