ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama Appl

poruka: 13
|
čitano: 4.039
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama Appl".
15 godina
offline
ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama Appl

Ako se netko želi bezbolno iskušati u dionicama http://wallstreetmagnate.com/ . Pokrivene su samo američke burze no, dosta tvrtki sa svih strana svijeta je uključeno u burze. Simulacija je realna. Znači kakve su cijene na burzi npr NASDAQ, takve su i na stranici, te kašnjenje je 15 min.

 

Ja sam za sad u plusu 12.85% s time da sam u jednom trenutku bio čak 11% u minusu, dok cijene dionica nisu porasle.

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama

Da kao onaj flex što ga reklamira nethr pa me kasnije u kucu zove pegla me zasto necu kupit....

9 godina
protjeran
offline
ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama Appl

Ja preferiram igranje lutrije, sigurnije je.

Moj PC  
5 0 hvala 0
ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama Appl

Molio bih za one koji su isprobali, može li se trgovati s dionicama blue chip kompanija? McDonalds, Apple, Colgate, Philip Morris, Visa, Chevron, IBM, ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama
Magnolia_fan kaže...

Ja preferiram igranje lutrije, sigurnije je.

 

Sportska kladionica, forex, binary options, ... samostalno programiranje, web dizajn. Svodi se na isto - uglavnom si uvijek u minusu, osim one minorne, sićušne skupine koja je nekako u plusu i o kojoj čitaš.

15 godina
offline
Re: ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Molio bih za one koji su isprobali, može li se trgovati s dionicama blue chip kompanija? McDonalds, Apple, Colgate, Philip Morris, Visa, Chevron, IBM, ...

 

Ona str. koju sam ostavio može, čak imaš dio na stranici koji ti pokazuje deset "najvrućijih" dionica kojima se trguje taj tjedan.

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
16 godina
neaktivan
offline
Re: ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama
Za godinu dana će udruga Franak tražiti da banke i država nadoknade gubitke svima koje je banka 'natjerala' da trguju dionicama.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama
Visak kaže...
Za godinu dana će udruga Franak tražiti da banke i država nadoknade gubitke svima koje je banka 'natjerala' da trguju dionicama.

 Da, ako ćeš uletjeti u to, bez da pročitaš literaturu i iskustva drugih.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=157971

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
15 godina
offline
ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama Appl

lele, kako je to humano od njih. teško je u ovim dirljivim trenucima riječima iskazati svo oduševljenje koje me obuzelo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama Appl

Ovo je fenomenalno! Imajte svi na umu da generacije rođene 80ih i mlađi neće imati penziju, jer je cijeli mirovinski sustav Ponzi shema koja ce kolabrirati. A ovako imamo svi mogućnost ulagati u ETFove koji imaju u posjedu dionice iz zemalja koje nisu zemlje trećeg svijeta kao Hrvatska, i bar si na taj način osigurati budućnost.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama
Van Nistelrooy kaže...

Ovo je fenomenalno! Imajte svi na umu da generacije rođene 80ih i mlađi neće imati penziju, jer je cijeli mirovinski sustav Ponzi shema koja ce kolabrirati. A ovako imamo svi mogućnost ulagati u ETFove koji imaju u posjedu dionice iz zemalja koje nisu zemlje trećeg svijeta kao Hrvatska, i bar si na taj način osigurati budućnost.

 

Možda hoće, možda neće. Ali nemojte se zanositi s dionicama! Možete zaraditi ogromnu lovu u jakom kratkom roku, ali i jako veliki gubitak. Na onom linku s forum.hr čovjek je u detalje išao, kasnije se posvađao nešto s adminima pa je napisao sve na svojemu blogu http://vratnik.blogspot.com/ .

 

Ako se odlučite dobro razmislite s čime ćete trgovati. Uložiti onoliko koliko smijete izgubiti.

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
16 godina
neaktivan
offline
Re: ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama
fredii kaže...
Visak kaže...
Za godinu dana će udruga Franak tražiti da banke i država nadoknade gubitke svima koje je banka 'natjerala' da trguju dionicama.

 Da, ako ćeš uletjeti u to, bez da pročitaš literaturu i iskustva drugih.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=157971

 Dakle, ako se ne informiram, Franak će prisiliti banku da mi nadoknadi gubitak? Tako to ide?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
offline
ZB Trader vam omogućuje da trgujete dionicama Appl

Navlakuša.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice