Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

poruka: 20
|
čitano: 3.557
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zar će Huawei rasturiti flagshipe?".
16 godina
offline
Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

Rasturiti??? s ovim specifikacijama ih jedva dostize...

Moj PC  
15 4 hvala 0
16 godina
offline
Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

Telefon je na razini proslogodisnjih flagshipova tak da ne kuzim cemu trolanje.

Za te novce se kupi bolji LG G2 i jos mi ostane 100 eura jer je LG 100 eura jeftiniji.

Moj PC  
30 3 hvala 0
16 godina
offline
Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

Oj Petricu, jel si ti ono bio u Huawei GHq - Shenzhen prije koju godinu !??

 

I sad se čudom čudiš?

 

{#}

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

 

Zaista ne kontam ovo sa ovim on screen tipkama. Dakle imaju puuuuuno prostora ispod ekrana da stave tipke. Mislim, ako pogledamo npr. HTC Desire koji je star 4-5 godina (nisam siguran)  imamo fino čitav ekran za koristiti što god želimo i ispod njega 5 tipki. Ovdje koriste povelik prostor na ekranu i još dosta prostora ispod ekrana... ZA LOGO! Najgori po tome mi je M8. Tipke na ekranu, pa Logo, pa zvučnik. Ako su te kapacitivne tipke već toliko skupe za ugraditi (vjerujem da nisu) onda nek stave tipke na prokleti ekran, ali onda nek od ekrana do donjeg ruba uređaja bude maximalno pola cm. Osim toga, vjerujem da je dok su na ekranu puno lakše za slučajno "zakačiti"  nego dok su ispod. Ne znam, nikako mi se ne sviđa ovaj" trend.

 

The great thing about multitasking is that several things can go wrong at once.
 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

Toliko je ružan da me glava zaboljela.

http://make-everything-ok.com/
Moj PC  
3 4 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

Da je danas 8.5.2013. Bila bi dobra vjest.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zar će Huawei rasturiti flagshipe?
Phill kaže...

Toliko je ružan da me glava zaboljela.

A autor članka spominje da izgleda kao iPhone, a meni baš djeluje identična kopija Xperie. Prvo 3 boje: Crna, Bijela i Pink (u Xperijinom slučaju malo tamnija verzija ove zadne tj. Purple), zatim prednje staklo, nazad staklo te aluminij na rubovima plus šlag na tortu oštre ivice i monoblok dizan (u Sonyju to zovu Omnibalance, ako se ne sjećam).

 

Sve u svemu, kupujem telefone jednom u 5 godina pa mi napredak za svakog sledećeg kojeg kupim enorman, ali lijepo je gledati kako perje leti kako između forumaša tako i samih proizvođača telefona.

Because anything Korea does, Japan does it better.
10 godina
neaktivan
offline
Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

Ovih 6mm debljine,oku super izgleda, al nit ne zelim pomislit kako ce se to cudo pregrijavat... Ako se vec kod obicnog surfanja grije, sto ce tek bit prilikom igranja,ili gledanja fullHD filma? Ne rade Sony,Samsung,HTC i Nokia, bezveze uredaje deblje od 8mm... Ovaj njihov SoC koji se bazira na vremesnom i ne bas efikasnom Cortexu A9, nema smisla ni previse komentirat, taj SoC bi bio na vrhu 2012-2013...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zar će Huawei rasturiti flagshipe?
Envy kaže...
Phill kaže...

Toliko je ružan da me glava zaboljela.

A autor članka spominje da izgleda kao iPhone, a meni baš djeluje identična kopija Xperie. Prvo 3 boje: Crna, Bijela i Pink (u Xperijinom slučaju malo tamnija verzija ove zadne tj. Purple), zatim prednje staklo, nazad staklo te aluminij na rubovima plus šlag na tortu oštre ivice i monoblok dizan (u Sonyju to zovu Omnibalance, ako se ne sjećam).

 

Sve u svemu, kupujem telefone jednom u 5 godina pa mi napredak za svakog sledećeg kojeg kupim enorman, ali lijepo je gledati kako perje leti kako između forumaša tako i samih proizvođača telefona.

Baš zato što izgelda kao bilo koji Xperia telefon mi je i ružan. Potpuno neinspiriran, nezanimljiv dizajn koji izgleda kao da ga je netko satavio u 10 minuta bez imalo truda. Ali najviše me smeta prednja strana telefona, gdje bi ameri rekli "Dat bazels". I oni senzori i kamera iznad ekrana mi upadaju u oči kao tumori.

Plus uporaba tri različita materijala za kućište - LOL!

http://make-everything-ok.com/
16 godina
moderator
offline
Re: Zar će Huawei rasturiti flagshipe?
Envy kaže...

A autor članka spominje da izgleda kao iPhone, a meni baš djeluje identična kopija Xperie. Prvo 3 boje: Crna, Bijela i Pink (u Xperijinom slučaju malo tamnija verzija ove zadne tj. Purple), zatim prednje staklo, nazad staklo te aluminij na rubovima plus šlag na tortu oštre ivice i monoblok dizan (u Sonyju to zovu Omnibalance, ako se ne sjećam).

 

 

Uh, Xperia je žešća cigla u usporedbi s ovim, i po širini i po visini i po debljini... Imam trenutačno oba kod sebe (Z2 i P7), pa evo slička usporedbe...

drpetric
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zar će Huawei rasturiti flagshipe?
Jel ima infrared?
14 godina
offline
Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

Ma šta je flagship, ima li kakva hrvatska riječ za ovo boga vam?

 
10 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zar će Huawei rasturiti flagshipe?
Pilje kaže...

Ma šta je flagship, ima li kakva hrvatska riječ za ovo boga vam?

Ima: admiralski brod.

That's a job for... Lance Nutthrust!
16 godina
moderator
offline
Re: Zar će Huawei rasturiti flagshipe?
Phill kaže...
Pilje kaže...

Ma šta je flagship, ima li kakva hrvatska riječ za ovo boga vam?

Ima: admiralski brod.

I to doslovno!!! Evo: http://www.bug.hr/zlocesta/jutranji-list/admiralski-brod-iz-samsunga/94934.aspx {#}

drpetric
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 14:41 (drpetric).
15 godina
offline
Re: Zar će Huawei rasturiti flagshipe?
drpetric kaže...
Envy kaže...

A autor članka spominje da izgleda kao iPhone, a meni baš djeluje identična kopija Xperie. Prvo 3 boje: Crna, Bijela i Pink (u Xperijinom slučaju malo tamnija verzija ove zadne tj. Purple), zatim prednje staklo, nazad staklo te aluminij na rubovima plus šlag na tortu oštre ivice i monoblok dizan (u Sonyju to zovu Omnibalance, ako se ne sjećam).

 

Uh, Xperia je žešća cigla u usporedbi s ovim, i po širini i po visini i po debljini... Imam trenutačno oba kod sebe (Z2 i P7), pa evo slička usporedbe...

Ne znam u kojem smislu riječ 'cigla' sada treba da znači, u negativnom ili pozitivnom, jer što se mene tiče i Z2 i P7 su telefončići naspram Xperie Z Ultra a čekam još samo malo da mu spadne cijena i moj je. Dakle 'crijep' bi bila idealna riječ za Z Ultru. I da, u okolnosti u kojima ja živim i krećem se, naravno da neću pričati tek tako sa 'crijepom' na glavi, negoću si kupiti i onaj fantastični njihov handsfree kit.

 

Uređivano: gledam baš tvoje slike Z2 i P7 i vidim da je doslovce kopiran dizajn od Xperie bolje nego je to Samsung uradio kopirajući iPhone nekada davno. P7 je 5,0", a Z2 je 5,2" ako se ne varam, odatle i razlika malo u visinu, ali sve je to tu negdje. Čak i sama zaobljenost rubova, prvi Z je imao rubove oštre za posjeći se, ali ne i aluminjske bočne ivice, Z1 i Z2 nemaju više tako oštre ivice ali imaju eto taj aluminij. P7 je prava kopija Xperia dizajna bolje nego je itko ikoga kopirao do sada nema tu ni govora o usporedbi sa iPhonem, to sam samo htio da istaknem.

l.p. 

Because anything Korea does, Japan does it better.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 15:20 (Envy).
15 godina
offline
Re: Zar će Huawei rasturiti flagshipe?
drpetric kaže...
Phill kaže...
Pilje kaže...

Ma šta je flagship, ima li kakva hrvatska riječ za ovo boga vam?

Ima: admiralski brod.

I to doslovno!!! Evo: http://www.bug.hr/zlocesta/jutranji-list/admiralski-brod-iz-samsunga/94934.aspx {#}

Oprosti na duplom citiranju, ajde admiralski brod i nije neka velika pogreška koliko specifikacije u tekstu, niti je 5,24" niti je QHD" a niti je vodootporan, sramota za tog autora tko god da je pisao. :D

Because anything Korea does, Japan does it better.
14 godina
offline
Re: Zar će Huawei rasturiti flagshipe?
Primamljivih 449 eura...
15 godina
offline
Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

3500 kuna? primamljivih?

Znam da možda nije mjesto ni tema ali za te pare kupiš ovakva 2 još ti ostane za  prostitutku u mađarskoj.

 

[M|C] jokaCRO ingame
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 19:56 (red_bull).
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Zar će Huawei rasturiti flagshipe?

U mene je flagship iz 2011,samsung  neki od 120 kn. Kupio ga u trafici. Pao je dosta puta,baterija radi po 15 dana bez punjenja. Odlican mob,zadovoljan sam. Proba u cure neku experiju,dok sam utipka broj proslo 5 min. Hebem ti ja smartphone samo jos vise zaglupi covika.

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
5 10 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zar će Huawei rasturiti flagshipe?
perjanica))
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice