Zaposlenici u IT-u priželjkuju veće plaće

poruka: 6
|
čitano: 2.003
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zaposlenici u IT-u priželjkuju veće plaće".
13 godina
offline
Zaposlenici u IT-u priželjkuju veće plaće

gdje smo mi od tih brojki....

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zaposlenici u IT-u priželjkuju veće plaće

Zaposlenici u ____ priželjkuju veće plaće. (sami popunite prazninu, nema pogrešnog odgovora)

Einstein:Only 3 things are infinite - the Universe, human stupidity nad WinRar's trial period
 
25 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zaposlenici u IT-u priželjkuju veće plaće
Robert_84 kaže...

gdje smo mi od tih brojki....

Sad će ti netko banut i izjavit da je kod njih sve skuplje i da je to nedovoljno/malo. :)

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
15 godina
neaktivan
offline
Zaposlenici u IT-u priželjkuju veće plaće

Super je to ekonomsko raslojavanje, prvo u samim državama, pa onda i između samih država, pa na kraju između bogatih zemalja i trećeg svijeta.Super.Neka samo oni drve kako im nije dosta 100K pa bi više, dok većina svijeta nema za jesti.Nadam se da će netko konačno izmilsliti nekakvu tehnologiju koja će poništiti prijetnju od nuklearnog rata, pa da se konačno možemo na globalnoj razini pošteno podaviti, onako klasično, kao u drugom svjetskom.

 

Europa, SSSR, Južna Amerika, Afrika, Indija, Arapi, Kina i Sj. Korea VS Amerika, Izrael, Engleska, J. Korea i Japan.Ali ovaj puta da svi dođemo u Ameriku, mislim fer je fer, prvi i drugi su oni igrali u gostima (kod svih), pa bi bio red da se treći svjetski igra kod njih doma.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zaposlenici u IT-u priželjkuju veće plaće
zbuzanic kaže...
Robert_84 kaže...

gdje smo mi od tih brojki....

Sad će ti netko banut i izjavit da je kod njih sve skuplje i da je to nedovoljno/malo. :)

zadnje 3 godine (doduše nepune) radim sa amerikancima.

 

kod njih su plaće kao i kod nas...... 2500, 3500, 5000 i one od 10000, mjesećno (isplaćuju se u 90% slučajeva) 2 puta mjesećno, ali $ kod nas Kn. nije ista vrijednost novca nikako.

 

Oni za 100.000,00 $ kupe kuću cca 250-300m2 staru 7 godina (doduše ovisno o državi)..... mi za 100.000,00 Eur kupimo 80m2 stan. za 11 kn mi sipamo litru oni 4,5 litara goriva.

mislim da nenabrajam dalje.... kod njih se znanje plaća..... i cijeni.... i nemože se desit da jedan stolar zaradi više od doktora.... nikako. mesar od informatičara i slično.

 

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
15 godina
online
Re: Zaposlenici u IT-u priželjkuju veće plaće
hrvooje kaže...

Zaposlenici u ____ priželjkuju veće plaće. (sami popunite prazninu, nema pogrešnog odgovora)

 -interesantnije je pronaći job u kojem radnik želi manju plaću... (nema pogrešnog odgovora)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice