Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP

poruka: 13
|
čitano: 3.695
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP".
8 godina
odjavljen
offline
Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP

Joj, radilo bude na Firefoxu jer on ima svoju riznicu sigurnosnih certifikata. Stara priča.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP
A vistu su preskocili? :p
You have to be odd to be number one
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP

osim na bankomlatima 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP
Ajar kaže...

osim na bankomlatima 

 da, tamo će ostati, valjda dok Lalovac ne naredi konverziju :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP
Arendelle kaže...

Joj, radilo bude na Firefoxu jer on ima svoju riznicu sigurnosnih certifikata. Stara priča.

Koji je to klinac?

 

BTW, za ove koji se pitaju zašto ne Vista. Visti je mainstream support završio prije više od tri godine, a za godinu i neš sitno je EOL. Čemu podržavati OS sa supportom pri kraju i minimalnim tržišnim udjelom?

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP
Sum_of_all_fears kaže...

Koji je to klinac?

 

BTW, za ove koji se pitaju zašto ne Vista. Visti je mainstream support završio prije više od tri godine, a za godinu i neš sitno je EOL. Čemu podržavati OS sa supportom pri kraju i minimalnim tržišnim udjelom?

 Da zvučim više informatički: Firefox ima svoju bazu sigurnosnih certifikata. :cerek:

 

Zašto podržavati Vistu? Sâm si odgovorio na to pitanje - jer joj još traje podrška. Zašto Zagrebačka banka misli da je iznad Microsofta?

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP

To se zove certificate store i nitko živ to ne prevodi, jer se točno zna na šta se misli. Samo čekam da negdje uvališ zrakomlat ili munjovoz.

 

Oni imaju jako dobar uvid koliko im klijenata koristi Vistu, a koliko Win7. Pretpostavljam da će se ta trojica nekako snaći.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
16 godina
offline
Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP

još da maknu xp sa računala u svojim poslovnicama...

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP
Ajar kaže...

osim na bankomlatima 

 

Meni se neki dan srusio bankomat pred ocima - NT 4.0.

15 godina
neaktivan
offline
Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP

raditi če i dalje i na firefoxu itd..ali i naravno na linuxima i androidu, čemu buka! htpps i bok.

Penis Bonus Pax In Domus
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP
Sum_of_all_fears kaže...

To se zove certificate store i nitko živ to ne prevodi, jer se točno zna na šta se misli. Samo čekam da negdje uvališ zrakomlat ili munjovoz.

 

Oni imaju jako dobar uvid koliko im klijenata koristi Vistu, a koliko Win7. Pretpostavljam da će se ta trojica nekako snaći.

 Da znaš značenje riječi riznica, mogao bi sasvim normalno i bez razmišljanja shvatiti o čemu se radi.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP

Znam ja što znači riznica ali se u kontekstu spremanja sigurnosnih certifikata nikad ne spominje nit to itko koristi.

 

A ti forsiraš te 3.14zdarije da dokažeš šta, da znaš hrvatski? Clap-clap, znamo i mi ali IT je jedna jako specifična branša kojoj ne trebaju velepamtila, očvrsje i riznice. Niti dodirnici.

 

P.S. Što se tiče Viste, mainstream support je završio, updatea ustvari nema (krpaju se samo rupe) i zasluženo ju se preskače. Taj OS isto nije baš u cvijetu mladosti.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zagrebačka banka ukida podršku za Windows XP
Sum_of_all_fears kaže...

Znam ja što znači riznica ali se u kontekstu spremanja sigurnosnih certifikata nikad ne spominje nit to itko koristi.

 

A ti forsiraš te 3.14zdarije da dokažeš šta, da znaš hrvatski? Clap-clap, znamo i mi ali IT je jedna jako specifična branša kojoj ne trebaju velepamtila, očvrsje i riznice. Niti dodirnici.

 

P.S. Što se tiče Viste, mainstream support je završio, updatea ustvari nema (krpaju se samo rupe) i zasluženo ju se preskače. Taj OS isto nije baš u cvijetu mladosti.

 Već sam pisala o prilagođavanju strukovnoga nazivlja hrvatskomu standardnom jeziku pa mi se o tome više ne dâ. Pogledaj onu temu o zemljopisu i geografiji. No, zašto i bih ponavljala tamošnje zaključke kad mogu samo reći da sam izvorna govornica hrvatskoga (a ne engleskoga!) jezika i da iz tog razloga u komunikaciji koristim hrvatski jezik. Baš čudno, zar ne?

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice