Xperia Play bez Androida 4.0

poruka: 9
|
čitano: 2.765
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xperia Play bez Androida 4.0".
16 godina
neaktivan
offline
Xperia Play bez Androida 4.0

Jos jedan dokaz pljacke.

 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xperia Play bez Androida 4.0
Nije pljačka, nego Sony ima gadnih problema sa ICS nadogradnjom i na drugim Xperiama:-( Sinu sam Arca nadogradio sa službenim ICS-om i upropastio inače dobar telefon:-( Radi daleko sporije, trzanje vidljivo na svakom koraku.

Ima ona stara: Ne popravljaj ono što radi;-)
16 godina
offline
Xperia Play bez Androida 4.0

Taj ICS je kao Vista, ako nemas barem 4 jezgre i 2GB RAM-a, stvar je neupotrebljiva... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xperia Play bez Androida 4.0
Ne zeznio si se.ICS puno bolje radi na slabijim uređajima nego Froyo ili GB
robimarko@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Xperia Play bez Androida 4.0

na xperii mini (st15) neslužbeni ics radi odlično! očito je do sony-a

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 12:20 (Mikovic_xD).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xperia Play bez Androida 4.0
ma nema veze to s jezgrama nego kako je reko ovaj gore to je kao vista... znaci neoptimizirano do bola.. custom romovi i kerneli bi trebali to rijesit da radi kak se spada
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xperia Play bez Androida 4.0

Razumijem one koji se žale, jer je Sony(-Ericsson) obećao nadogradnju na ICS.

 

Ali zapitajte se sljedeće: Ukoliko se unatoč dugotrajnom testiranju, kako kažu u Sony-ju, nadogradnjom na ICS gubi na kvaliteti iskustva pri igranju, zašto forsirati s nadogradnjom na ICS i pokvariti glavnu namjenu uređaja?

 

Naravno, ovo je situacija u kojoj oni svakako izlaze kao gubitnici u oba slučaja, u slučaju nadogradnje ljudi će se žaliti na pad kvalitete pri igranju, a u ovom slučaju će se žaliti zašto su otkazali ICS.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xperia Play bez Androida 4.0

Taj Play ima moj kolega i iskreno ne vidim što bi njemu prelazak na ics značio ili donio. Uređaj radi potpuno glatko kao i svi mogući instalirani emulatori.

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xperia Play bez Androida 4.0
Ma kakva pljačka jer vidi se da je napravljen i da radi ICS ali jer sve igre koje ima se koriste i programirane su za GB a ne ICS valjda ga zato nece pustit i ostale male xperie ovaj tjedan dobivaju ICS pa ću probat.

Ali probao sam port od viših modela na
LwW i stvarno je štekao.Linpack i benchmark je dobar,performance također ali scroll nikako.
Jednostavno nije gladak a nisam navikao na stekanje.

I znali itko kad CM9 dobiva Theme Chosser?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice