Xiaomi prvi s Tegrom 4

poruka: 16
|
čitano: 4.263
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi prvi s Tegrom 4".
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi prvi s Tegrom 4

Lol mobitel skoro indeticno izgleda kao Nokia 920 :)

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
3 9 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi prvi s Tegrom 4
Samo neka te cijene budu i na svijetskom trzistu. 2000 kn za takav mob bi bilo pre savrseno.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: Xiaomi prvi s Tegrom 4
Model sa Tegrom 4 podrzava sam TD-SCDMA mreze,a kod nas su WCDMA mreze.
No za WCDMA Xiaomi je pripremio model sa Snapdragonom 800
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Xiaomi prvi s Tegrom 4

Kao veliki ljubitelj prvenstveno MIUI-a, mislim da bi ovo mogao biti moj sljedeći mobitel.

Uistinu sam zapanjen ovim.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi prvi s Tegrom 4
Sta vrijedi, kad ce i dalje stekat i lagat! Sezona TD-ova je otvorena :-D
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 0:37 (miki-os).
 
7 41 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi prvi s Tegrom 4

Odličan mob ali malo prevelik za moj ukus. Kad bi sa tim specifikacijama, uz ovaj, napravili još i sa 4,3" ekranom, mojoj sreći nebi bilo kraja {#}{#}{#}{#}{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 0:36 (TiMi79).
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi prvi s Tegrom 4
miki-os kaže...

U krivu si trolu jedan!

 

Nije ti ovo Samsung da nabaca 1GB Tw bloatwera, nego čisti MIUI. 

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi prvi s Tegrom 4

Sječam se ja kad je tegra 3 bila naveliko najavljivana pa onda na kraju nitko nije optimizirao aplikacije za nju.

 

Nadajmo se da če se to promjenit sa T4.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 7:43 (Firefox72).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi prvi s Tegrom 4
80 dolara za upgrade od 48 GB memorije.
Super povoljno
16 godina
online
Xiaomi prvi s Tegrom 4

Izgleda super mob (volim ovaj ala Lumia dizajn) i izgleda da ce bit poprilicno mocan!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi prvi s Tegrom 4

Ovo pikam prvom prilikom

Keep Calm and Carry On
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi prvi s Tegrom 4

sumnjam da bu ta cijena i na svjetskom trzistu. Samo se nadam da nebu vise od 480 usd za 16gb verziju ako dode, da malo pomrsi racune samsungu i ostaloj ekipi. Ali mislim da nebuju tak skoro u globalnu prodaju jer jedva zadovoljavaju sad svoje trziste i shopova kaj prodaju globalno ali to nije ni priblizno kolko bi se komda prodavalo ak bi isli globalno. Puno ljudi nikad culo za xiaomi ni miui, koji je po meni medu top 5 custom androi osa.

Ovo nije prvi mobitel sa tegrom 4. Prvi je ZTE GEEK (verzija za kinesko trziste)

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 13:54 (ivek6).
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi prvi s Tegrom 4

Ako nekoga zanima, cijena za ostatak svita će biti 500$ za 16GB i 580$ za 64GB verziju.

Barem sudeći prema http://www.ibuygou.com

Dok traje preorder, imaju popust od 60 tj 70$.

I jedan citat njihovog supporta: It will in stock by mid-october.Yes,pre-order and pay immediately.Otherwise if you buy when it's in stock,you will wait till Christmas.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi prvi s Tegrom 4
ivek6 kaže...

sumnjam da bu ta cijena i na svjetskom trzistu. Samo se nadam da nebu vise od 480 usd za 16gb verziju ako dode, da malo pomrsi racune samsungu i ostaloj ekipi. Ali mislim da nebuju tak skoro u globalnu prodaju jer jedva zadovoljavaju sad svoje trziste i shopova kaj prodaju globalno ali to nije ni priblizno kolko bi se komda prodavalo ak bi isli globalno. Puno ljudi nikad culo za xiaomi ni miui, koji je po meni medu top 5 custom androi osa.

Ovo nije prvi mobitel sa tegrom 4. Prvi je ZTE GEEK (verzija za kinesko trziste)

327$ (USD) je 16GB.

 

Kineska cijena je manja kad se pretvara.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi prvi s Tegrom 4
daniel.hajdinjak666 kaže...
miki-os kaže...

U krivu si trolu jedan!

 

Nije ti ovo Samsung da nabaca 1GB Tw bloatwera, nego čisti MIUI. 

 

Eto sad ste nam svi priznali da samsung ipak steka, a kad to kazemo dobijemo TD i kazete da pricamo gluposti!
13 godina
offline
Re: Xiaomi prvi s Tegrom 4
mariik kaže...

Ako nekoga zanima, cijena za ostatak svita će biti 500$ za 16GB i 580$ za 64GB verziju.

Barem sudeći prema http://www.ibuygou.com

Dok traje preorder, imaju popust od 60 tj 70$.

I jedan citat njihovog supporta: It will in stock by mid-october.Yes,pre-order and pay immediately.Otherwise if you buy when it's in stock,you will wait till Christmas.

 

Koliko bi ispao sa davanjima? Jos 30% gore?

Inace osim njega imaju i Hongmi / Red rice model, usporediv je sa Galaxy SIII... 180€... + puno bolji MIUI software, netko je rekao u top 5, ja bih rekao da je broj 1 uvjerljivo.

inace na miuiandroid.com likovi koji vode tu stranicu su navodno nesto pregovarali sa ibuygou.com da srede kupnju inside EU... tako da ja cekam a kada docekam, HTC One ide na prodaju

 

EDIT:

Red rice nije pogodan za naše mreže, nema 3G.. šteta.

No ni MI2s nije za baciti :)

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_mi2s_3g_android_4_1_quad_core_1_7ghz_2gb_ram_32gb_rom_4_3_inch_capacitive_touchscreen_gps_wifi-4647-eur.html

 

[M|C] pleXx
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 18:32 (janiq).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice