WP7.8 će postojati i dalje

poruka: 14
|
čitano: 3.158
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WP7.8 će postojati i dalje".
12 godina
neaktivan
offline
WP7.8 će postojati i dalje

Ajde neka vise

vlastoručni potpis
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
WP7.8 će postojati i dalje

Nije im ovo loš potez. Masa ljudi je već uzela neki wp7 telefon i sumnjam da bi bili zadovoljni saznanjem da više neće bit podrške, a telefoni stari godinu-dvije

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: WP7.8 će postojati i dalje
dax-lax kaže...

Nije im ovo loš potez. Masa ljudi je već uzela neki wp7 telefon i sumnjam da bi bili zadovoljni saznanjem da više neće bit podrške, a telefoni stari godinu-dvije

Po meni, korisnici wp7 imaju jako puno razloga za nezadovoljstvo. I na Androidu i na iOSu ako si kupio mobitel prije pola godine možeš napraviti upgrade na novu verziju OS-a. Ok, biti će podrška tipa sigurnosni updatei, ali uvijek će wp 7.8 biti niži prioritet.

15 godina
neaktivan
offline
WP7.8 će postojati i dalje

Dajte ga open-source zajednici.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: WP7.8 će postojati i dalje
Pero71 kaže...
dax-lax kaže...

Nije im ovo loš potez. Masa ljudi je već uzela neki wp7 telefon i sumnjam da bi bili zadovoljni saznanjem da više neće bit podrške, a telefoni stari godinu-dvije

Po meni, korisnici wp7 imaju jako puno razloga za nezadovoljstvo. I na Androidu i na iOSu ako si kupio mobitel prije pola godine možeš napraviti upgrade na novu verziju OS-a. Ok, biti će podrška tipa sigurnosni updatei, ali uvijek će wp 7.8 biti niži prioritet.

 

iOS kako tako, ali za android nije točno...dan danas možeš kupiti hrpu Android 2.3 uređaja koji nikad neće dobiti nikakav update

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
offline
Re: WP7.8 će postojati i dalje
ios 6.xx radi na iphoneu 3gs koji je iz 2009
13 godina
protjeran
offline
Re: WP7.8 će postojati i dalje
franciskod kaže...
ios 6.xx radi na iphoneu 3gs koji je iz 2009

radi da

sam kak

http://www.soundstream.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: WP7.8 će postojati i dalje
Znam.
13 godina
offline
Re: WP7.8 će postojati i dalje
franciskod kaže...
ios 6.xx radi na iphoneu 3gs koji je iz 2009

ios je napravljen za 3-5 vrsta chipseta kroz cijeli vijek postojanja, dok android ima nebrojno mnogo različitih proizvođača, različite arhitekture chipseta, soc-ova.

Bilo bi čudno da nije dobro optimiziran za svaki od njih.

 

12 godina
neaktivan
offline
WP7.8 će postojati i dalje

Često roncam po forumima kako sam nezadovoljan sa WP-om 7.8, odnosno "novostima" koje donosi. Ovakva izjava mi daje trunku optimizma, da možda pločice i nisu jedina novost...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: WP7.8 će postojati i dalje
Pero71 kaže...
dax-lax kaže...

Nije im ovo loš potez. Masa ljudi je već uzela neki wp7 telefon i sumnjam da bi bili zadovoljni saznanjem da više neće bit podrške, a telefoni stari godinu-dvije

Po meni, korisnici wp7 imaju jako puno razloga za nezadovoljstvo. I na Androidu i na iOSu ako si kupio mobitel prije pola godine možeš napraviti upgrade na novu verziju OS-a. Ok, biti će podrška tipa sigurnosni updatei, ali uvijek će wp 7.8 biti niži prioritet.

iOS mozda, ali Android ostaje samo na srednjem i visem segmentu

 

kolko para tolko muzike

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
protjeran
offline
WP7.8 će postojati i dalje

Oni su posteno zavaljali ljude koji su im prvi dali podrsku, tako da ce samo budala kupiti Win 8 telefon nakon sto je prije godinu dana kupio Win 7

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: WP7.8 će postojati i dalje
franciskod kaže...
ios 6.xx radi na iphoneu 3gs koji je iz 2009

Na uzorku od jednog primjerka mogu zaključiti da radi jako dobro.

15 godina
neaktivan
offline
Re: WP7.8 će postojati i dalje
Pero71 kaže...
franciskod kaže...
ios 6.xx radi na iphoneu 3gs koji je iz 2009

Na uzorku od jednog primjerka mogu zaključiti da radi jako dobro.

+1

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice