Wozu se sviđa Windows Phone

poruka: 76
|
čitano: 9.554
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wozu se sviđa Windows Phone".
15 godina
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Ko zna, zna... :))

Moj PC  
10 7 hvala 0
14 godina
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Dvije istine: Win Phone je MOGUCA  jedina prava konkurencija iPhone app-sustavu (Android je fragmentiran ko Linux), druga, Woz lupa kad god stigne

 
6 25 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Mora da je MS gurno kojeg zelembaca  {#}

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
16 4 hvala 0
15 godina
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Galaxy S2 @ WanamLite 11.2, Siyah 3.2beta1, BULP6
Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Windows Phone je toliko dobar da nema postenih aplikacija, ne mozes ugasit rotaciju screena, mjenjat direktno brightness i sve ostale tooglese.
Takoder, podrzava samo 800x480 rezoluciju, dafuq?

Toliko o tome da je super. Nedoraden i bez prave zajednice iza sebe. Ni priblizno iOSu i Androidu. 

Moj PC  
11 9 hvala 0
13 godina
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Probao sam novu Lumniu, solidan aparat al Windowsi su odlični. Oduševljavaju brzinom i vizualno. Android djeluje kao iz prošlog stoljeća, a iOS je dobio dostojnu konkurenciju. Za par godina mogli bi biti broj 1.

 
16 6 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone

Probao sam novu Lumniu, solidan  jako dobar aparat al Windowsi su odlični. Oduševljavaju brzinom i vizualno. Android  iOS djeluje kao iz prošlog stoljeća, a iOS Android je dobio dostojnu konkurenciju. Za par godina mogli bi biti broj 1.

 

Fixed.

In the end there will be only ( c )haoss ...
15 godina
odjavljen
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Ponekad je važnije tko govori nego što govori, pogotovo za zaključiti zašto govori!

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Wozu se sviđa Windows Phone
kada se nebude morao koristiti zune za prebacivanje muzike (nikad) onda bih mogao razmisliti o kupovini wp7 uredaja.
kad sam imao iphone, koristiti itunes je bilo mucenje
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
Leglo kaže...

Probao sam novu Lumniu, solidan  jako dobar aparat al Windowsi su odlični. Oduševljavaju brzinom i vizualno. Android  iOS djeluje kao iz prošlog stoljeća, a iOS Android je dobio dostojnu konkurenciju. Za par godina mogli bi biti broj 1.

 

Fixed.

Google sa ovakvim pristupom androidu u konačnici može biti samo trećerazredna platforma za jeftilanere ili entuzijaste. Windows ima jaki brand, a napokon je dovoljno svjež i atraktivan da privuče korisnike. Platforma će kad sazrije biti kurirana po uzoru na Appleovu, dakle sigurna i pouzdana, sa aplikacijama koje će dolaziti u prvom valu na iOS i Win. Ako android misli biti prvoklasna platforma mora puno toga napraviti po pitanju problema ( u prvom rede fragmentacije i laganog odustajanja i nezainteresiranosti developera ).

 

Ms je kasno krenuo al izgleda da bi mogao nadoknaditi propušteno. Pitanje je koliko će im trebati vremena i što će raditi konkurencija.

15 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
Pametan čovjek
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
podnar kaže...

Dvije istine: Win Phone je MOGUCA  jedina prava konkurencija iPhone app-sustavu (Android je fragmentiran ko Linux), druga, Woz lupa kad god stigne

Lol ti lupaš di god stigneš

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
grzzi kaže...

Google sa ovakvim pristupom androidu u konačnici može biti samo trećerazredna platforma za jeftilanere ili entuzijaste. Windows ima jaki brand, a napokon je dovoljno svjež i atraktivan da privuče korisnike. Platforma će kad sazrije biti kurirana po uzoru na Appleovu, dakle sigurna i pouzdana, sa aplikacijama koje će dolaziti u prvom valu na iOS i Win. Ako android misli biti prvoklasna platforma mora puno toga napraviti po pitanju problema ( u prvom rede fragmentacije i laganog odustajanja i nezainteresiranosti developera ).

 

Ms je kasno krenuo al izgleda da bi mogao nadoknaditi propušteno. Pitanje je koliko će im trebati vremena i što će raditi konkurencija.

  1. Da,zato tolika strka oko novog Galaxya,HTC,Xperia,stvarno jeftilaner uređaji.
  2. Kad očekuješ sazrijevanje Win platforme? Nisu više ona vremena "nastanka" Androida i iOSa kad su se tolerirale stvari poput nemogućnosti slanja MMSa npr... Danas je konkurencija daaaaleko žešća,i među platformama,ali i unutar jedne platforme (Android). Ovom brzinom razvijanja ne vidim mogućnost da Win ugrozi iOS,a pogotovo Android u skoroj budućnosti. Možda ipak iOS,taj operativni sustav napreduje puževim koracima.
  3. UUUU,kako samo odustaju ti neizainteresirani developeri,eno Play je ostao poluprazan,svaki dan skužim kako nestaju meni bitne aplikacije.... I nikako ne dolaze nove!
Bears, Beets, Battlestar galactica!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
DwightSchrute kaže...
  1. Da,zato tolika strka oko novog Galaxya,HTC,Xperia,stvarno jeftilaner uređaji.
  2. Kad očekuješ sazrijevanje Win platforme? Nisu više ona vremena "nastanka" Androida i iOSa kad su se tolerirale stvari poput nemogućnosti slanja MMSa npr... Danas je konkurencija daaaaleko žešća,i među platformama,ali i unutar jedne platforme (Android). Ovom brzinom razvijanja ne vidim mogućnost da Win ugrozi iOS,a pogotovo Android u skoroj budućnosti. Možda ipak iOS,taj operativni sustav napreduje puževim koracima.
  3. UUUU,kako samo odustaju ti neizainteresirani developeri,eno Play je ostao poluprazan,svaki dan skužim kako nestaju meni bitne aplikacije.... I nikako ne dolaze nove!

 

Ajde ne seruckaj, cim se ceka za najnoviji softver po par mjeseci (i to za mobitele koji kostaju 3 tisuce kn) znas da nesto nije u redu, to jos uvijek prolazi, ali citajuci komentare s bug.hr-a i ostalih foruma vidim da korisnicima to sve vise ide na zivce, nisam protiv Google-a, ali taj problem moraju stavit pod prioritete.

Windows phone je vec sada cisto solidan sustav, a sljedece vece azuriranje ce ga napraviti jos boljim. Windows ima ime za koje se cuje 5 puta dnevno, a to im duplo olaksava marketing i sirenje.

iOS napreduje puzevim koracima? Nisam ni za Apple, al daj se poklopi usima. Nitko nema takvu povezanost funkcija kao iOS, sve opcije su pri ruci, bez potrebe za prckanjem i trazenjem, a integracija s iCloudom omogućava povezivanje svih uređaja kao u jedan. Jednostavnost, funkcionalnost, fluidnost.

 

http://isvijet.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

WP je na neki način u povojima tj. bolje rečeno u početku uzlaze putanje dok je Android blizu svog maksimuma po uspješnosti tj. po broju korisnika...Realno je za očekivati pad korisnika Androida i porast WP pogotovo kada izađe osmica

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
MrBlc kaže...

Ponekad je važnije tko govori nego što govori, pogotovo za zaključiti zašto govori!

Možda bi bilo bolje da elaboriram ovo - Proći će još dosta vremena dok Windows bude direktna konkurencija iOS-u, pa je zato bolje (umjereno) pohvaliti Windows i pos*ati Android. Samo mi se ćini da bi im se to moglo vratiti direkt u facu!

 

Edge kaže...

Ajde ne seruckaj, cim se ceka za najnoviji softver po par mjeseci (i to za mobitele koji kostaju 3 tisuce kn) znas da nesto nije u redu, to jos uvijek prolazi, ali citajuci komentare s bug.hr-a i ostalih foruma vidim da korisnicima to sve vise ide na zivce, nisam protiv Google-a, ali taj problem moraju stavit pod prioritete.

Google ne izdaje update za mobitele, on izdaje novu verziju Androida, a proizvođači mobitela dalje rade na driverima i sl prije izdavanja uređaja. Apple može to raditi paralelno, pa malo ubrza proces. Inače, radi se glavnim verzijama koje i kod Apple-a izlaze u pravilu jednom godišnje, paralelno s izlaskom novog uređaja, a na starima su se prilikom update-a znali javiti problemi (neću ulaziti u to je li to sve previše napuhano ili ne, ali pričalo se o tome).

 

Da su svi mobiteli s Androidom potpuno standardizirani, kod update-a bi bilo manje posla, ali mana toga bi bila i lošiji izbor (iPhone je tu jako dobar primjer - praktički jedino možeš birati količinu memorije i eventualno boju kad uspiju pogoditi nijansu).

 

Edge kaže...

iOS napreduje puzevim koracima? Nisam ni za Apple, al daj se poklopi usima. Nitko nema takvu povezanost funkcija kao iOS, sve opcije su pri ruci, bez potrebe za prckanjem i trazenjem, a integracija s iCloudom omogućava povezivanje svih uređaja kao u jedan. Jednostavnost, funkcionalnost, fluidnost.

Nisam primjetio neku veću povezanost, intuitivnost i povezanost kada sam radio na iOS uređajima. Integracija je dobra stvar, ali samo ako si iČovjek - ako ti je mobitel na Androidu, tablet na iOS-u (ili obrnuto), računalo na Windowsima, a laptop na Linuxu, upravo će ti iOS zadavati najviše muke.

Ovo precrtano je precrtano jer nema potrebe pisati 100000 puta ponovljene mantre sa konferencije za novinare (ako se to tako može nazvati).

 

kule93 kaže...

WP je na neki način u povojima tj. bolje rečeno u početku uzlaze putanje dok je Android blizu svog maksimuma po uspješnosti tj. po broju korisnika...Realno je za očekivati pad korisnika Androida i porast WP pogotovo kada izađe osmica

Možda pad udijela korisnika, ali nikako pad broja korisnika. Inaće, mislim da WP više cilja na iOS korisnike.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
12 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Bas jucer sam imao priliku držati lumiu 800 u ruci i malo cackati po njoj nema ljepseg i intitivnijeg sucelja, bolje od iOs-a, posto mi je u staroga iPhone 4s 32 Gb do jucer sam mislio da zelim 4s ali sad samo lumia 900 je moja želja, samo naprijed nokia , em mi je razvoj za WP7 najelegantnije rijesen kad se sjetitim koliko sam po internetu trazio samo da pocnem prvi program u eclipse-u radit pa emulator cas oce cas nece, c# najljepsi  jezik za radit, neznam za mene WP7 zakon.

vlastoručni potpis
 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Svi znamo da je problem Androida fragmentacija. I ne, nije krivica developera sto ne stize redoviti, ili dosta cesto, nikakvi updejtovi.

To je krivica googlea sto je tako dizajnirao OS, i sto takve stvari dozvoljava. No ne bi google bio ono sto je danas da su glupi i da takve stvari ne shvacaju, pa ocekujem da ce kroz godinu-dvije i to rijesiti, posebice ako M$ uzme osjetniji dio trzisnog kolaca.

 

Win mobilna platforma je jos uvijek u povojima, i samo iz tog razloga istu necu uzimati.

No M$ je ipak dosta jaka korporacija, samim time uspjeh win platforme je gotovo zajamcen.

 

Prednost nad Androidom imaju u jednom segmentu vec na pocetku. Marketplace + napravili su nesto izmedju Androida i iOS-a, platformu koju proizvodjaci mobitela mogu stavljati na svoje mobitele, ali pod odredjenim konfiguracijama. To je veliki plus po meni, i samim time nece biti fragmentacije kao kod Androida. Da ne spominjem koliko je developerima olaksan posao.

Koristim iOS, i imam iMac. Stupanj povezivosti svih Apple uredjaja je fenomenalan. Istu stvar ocekujem i kod Windows mobilne verzije. No tu je ipak prica o osjetno vecoj stvari, jer ipak windowsi za desktop racunala su dosta, dosta rasireniji nego li je MacOS. Ako Microsoft uspije postici ono sto je Apple postigao po pitanju povezivosti, to ce biti jos jedan ogroman plus naspram recimo Androidom.

 

No ono gdje im vec dajem minus je Zune. Zune je sam po sebi katastrofalan, u rangu iTunesa na windowsima. No iTunes na mac racunalima je odlicna aplikacija, pa Appleu ovo i nije neki minus.

Ali opcenito mrzim koristiti iTunes da bih stavio glazbu na mobitel. Isto tako cu mrziti i Zune (sve da naprave savrsenstvo i od njega) na windowsima.

 

Malo stvari gledajte realnije, a ne kao da posjedujete dionice applea/microsofta/googlea.

Koristim i windowse 7 (odlican OS), kao i MacOS + Suse. Volim sva 3 sustava, svaki ima svojih mana i prednosti. 

Dugo sam koristio Android mobitele, i razocarao sam se odredjenim stvarima, ponajvise manjkom nadogradnji i/ili koliko moram dugo cekati na iste. Ne planiram vise posjedovati ni jedan Android telefon dok to ne rijese, a prava je steta sto je tako. To mi je jedina veca zamjerka na Android. Kad to rijese, vrlo vjerojatno cu ubosti ponovno i jedan Android telefon. Win platformu sam samo nakratko vidio, svidjela mi se na prvi pogled, ali nju iskreno ne mogu pretjerano komentirati, iako da ponovim, ocekuj velike stvari od microsofta po ovom pitanju.

 

Sto jaca i zustrija konkurencija, bolje nama krajnjim korisnicima.

http://www.bug.hr/forum/topic/administriranje-it-sustava/administriranje-ms-2008r2--iis--mssql--pomoc/134484.aspx?page=0&jumpto=2839810&sort=asc&view=flat
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 22:24 (jumboY).
 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
jumboY kaže...

 

 

Ja vise ne mogu da spavam koliko me muci "fragmentiranost" Android-a! WTF!

 

iTunes za iOS, Zune za WP, Wifi PC za Android: o kojoj ti "nepovezivosti" pricas?!

13 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Da se osvrnem na tzv fragmentaciju i updatanje uređaja. Vjerovali ili ne,prosječnom korisniku,naglašavam PROSJEČNOM,ne nama koji visimo na BOLu je svejedno koju verziju OSa ima na svom uređaju,sve dok im radi onako kako su zamislili.

I to vjerovali ili ne,bez obzira na platformu! Znači,od nekih cca 30ak ljudi iz moga okruženja koji posjeduju smartphone možda bi ih 5,ako i tolko,moglo točno navesti koju verziju OSa imaju. Tipa imaju li ovaj ili onaj gingerbread,ili imaju li ovaj ili onaj iOS.

Velika većina će reći imam Android ili imam iPhone. Čak neće reći ni iOS.

Da ne spominjem da ni velika većina njih se apsolutno ne zamaraju update-ovima,niti ih to zanima. Bitno da mobitel šljaka,i bitno da im aplikacije koje su zamislili šljakaju.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 23:00 (DwightSchrute).
Moj PC  
16 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone
Na dva dana sam posudio Lumiu i konačan utisak je: "Not impressed".
Da pojasnim, sa Androidom se družim od 1.x i svakog sam uspio ispolirati točno onako kako mi treba... u pravilu, sakrijem toolbar, stavim par widgeta (sat, prognozu vremena, GMail, Calendar...) i 10-tak foldera u kojima mi se nalazi sve što trebam (Bussines, Tools, System, Games...), te 4-5 ljudi na direct dial. Sve to stane u 3-5 ekrana, uz neki cool wallpaper. I da, uvijek sam bio vijeran LauncherPro-u.
Nekako mi je grijeh na 800x480 staviti 5-6 "pločica", jer mi je to naprosto nepraktično... osjećao sam se kao dijete koje slaže kockice i pri tome ne može ništa značajno promijeniti.
Dobre stvari kod WinPhonea su fluidnost (uz skoro prazan telefon, mada ne zamjetno brže od SGSII sa 200++ aplikacija) i metro sučelje (meni nepraktično) koje je pogođeno za touchscreen. Sviđa mi se što neće biti fragmentacije uređaja/konfiguracija, pa ću kao developer brže razvijati software i što iza uređaja stoji veliki MS. Međutim, zatvorenost sustava me podsjeća na iOS.
Možda bi ga morao imati par mjeseci da prihvatim "metro" & "zatvorenu"  filozofiju?! Ali, gotovo sam siguran da WP platformu očekuje svijetla budućnost.
BTW, mojim sinovima se telefon JAKO svidio... baš je sa šarenim kockicama pogođen za njihovu dob;-)
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 23:08 (Luciano).
 
6 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
H4X0R kaže...
jumboY kaže...

 

 

 

Ja vise ne mogu da spavam koliko me muci "fragmentiranost" Android-a! WTF!

 

iTunes za iOS, Zune za WP, Wifi PC za Android: o kojoj ti "nepovezivosti" pricas?!

 

 

Procitaj ponovno moj post. Ako je moguce, sa razumijevanjem ;)

 

Pod povezivost nisam mislio na wifi, itunes niti zune. Vec povezivost samih uredjaja. Primjerice, iOS sa iCloudom. Ako imas mac racunalo, iPad, iPod i ostale iUredjaje, dovoljan ti je jedan account i sve je povezano. Od bookmarksa, aplikacija, slika, mjuze pa nadalje.

Android ima donekle ok povezivost. Ali samo sa googleovim servisima (logicno), no ne i sa samim OS-om (bio to linux, windows ili macos). Ukratko, nevjerojatna lakoca i brzina povezivosti sa jednim accountom za dosta stvari. Google to nikako ne moze postici jer ne posjeduje vlastiti OS na desktopu, pa mu i nije neka zamjerka. No M$ bi to morao postici, ipak posjeduju najpopularniji OS danasnjice :)

http://www.bug.hr/forum/topic/administriranje-it-sustava/administriranje-ms-2008r2--iis--mssql--pomoc/134484.aspx?page=0&jumpto=2839810&sort=asc&view=flat
12 godina
protjeran
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
DwightSchrute kaže...

Da se osvrnem na tzv fragmentaciju i updatanje uređaja. Vjerovali ili ne,prosječnom korisniku,naglašavam PROSJEČNOM,ne nama koji visimo na BOLu je svejedno koju verziju OSa ima na svom uređaju,sve dok im radi onako kako su zamislili.

I to vjerovali ili ne,bez obzira na platformu! Znači,od nekih cca 30ak ljudi iz moga okruženja koji posjeduju smartphone možda bi ih 5,ako i tolko,moglo točno navesti koju verziju OSa imaju. Tipa imaju li ovaj ili onaj gingerbread,ili imaju li ovaj ili onaj iOS.

Velika većina će reći imam Android ili imam iPhone. Čak neće reći ni iOS.

Da ne spominjem da ni velika većina njih se apsolutno ne zamaraju update-ovima,niti ih to zanima. Bitno da mobitel šljaka,i bitno da im aplikacije koje su zamislili šljakaju.

 

U potpunosti istinito po pitanju korisnika.

No za developere ta fragmentacija igra veliku ulogu.

 

No ovdje svatko iznosi svoje subjektivno misljenje, i to je normalno. Kao sto je normalno da valjda 99,99% ljudi ovdje obavlja updejtove i zeli iste "jos jucer", pa nije nista cudno da se bune ako nije po njihovom ;)

http://www.bug.hr/forum/topic/administriranje-it-sustava/administriranje-ms-2008r2--iis--mssql--pomoc/134484.aspx?page=0&jumpto=2839810&sort=asc&view=flat
12 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Wp7 djeluje lijepo na prvi pogled,ali nakon nekog vremena postaje dosadan i statican (bar meni)

Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Gledaj, ja sam imao dosad sve OS-eve, i normalno je (meni) da dosade. Ne će te operativni sustav činiti sretnim/zadovoljnim. Kako god, mislim da je Microsoft agresivnije krenuo u smjeru osvajanja mobilnog tržišta, i smatram da se mogu imati velika očekivanja od Apolla. :)

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Wozu se sviđa Windows Phone

Nemate pojma kako je dobro kad sa jednim swajpom vidim sve moguce informacije.

Na androidu bi mi trebalo malo vise od jednog poteza da bas sve procekiram.Tolko o "glupim"plocicama,mislim da su ipak informacije bitnije nego nekakvi wallpaperi, ringtonovi ili bluetooth file transfer lol.

 
1 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
kach kaže...

Nemate pojma kako je dobro kad sa jednim swajpom vidim sve moguce informacije.

Na androidu bi mi trebalo malo vise od jednog poteza da bas sve procekiram.Tolko o "glupim"plocicama,mislim da su ipak informacije bitnije nego nekakvi wallpaperi, ringtonovi ili bluetooth file transfer lol.

Kako misliš sa jednim swajpom vidjeti sve moguće informacije? Koje informacije? Stvarno ne znam o čemi pričas {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone

ja cu rado dati iphone 4 ili htc desire za neki windows phone!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
DwightSchrute kaže...

Da se osvrnem na tzv fragmentaciju i updatanje uređaja. Vjerovali ili ne,prosječnom korisniku,naglašavam PROSJEČNOM,ne nama koji visimo na BOLu je svejedno koju verziju OSa ima na svom uređaju,sve dok im radi onako kako su zamislili.

I to vjerovali ili ne,bez obzira na platformu! Znači,od nekih cca 30ak ljudi iz moga okruženja koji posjeduju smartphone možda bi ih 5,ako i tolko,moglo točno navesti koju verziju OSa imaju. Tipa imaju li ovaj ili onaj gingerbread,ili imaju li ovaj ili onaj iOS.

Velika većina će reći imam Android ili imam iPhone. Čak neće reći ni iOS.

Da ne spominjem da ni velika većina njih se apsolutno ne zamaraju update-ovima,niti ih to zanima. Bitno da mobitel šljaka,i bitno da im aplikacije koje su zamislili šljakaju.

 

Sve stoji, ali ja osobno kao kupac bih trebao biti osiguran odmah pri kupnji da će moj uređaj (mislim sad na gornji i donji segment) imati mogućnost nadogradnje na jednu - dvije buduće verzije Androida, pogotovo uzimajući u obzir cijenu uređaja (ili pretplate)

15 godina
offline
Re: Wozu se sviđa Windows Phone
Ray0 kaže...
DwightSchrute kaže...

Da se osvrnem na tzv fragmentaciju i updatanje uređaja. Vjerovali ili ne,prosječnom korisniku,naglašavam PROSJEČNOM,ne nama koji visimo na BOLu je svejedno koju verziju OSa ima na svom uređaju,sve dok im radi onako kako su zamislili.

I to vjerovali ili ne,bez obzira na platformu! Znači,od nekih cca 30ak ljudi iz moga okruženja koji posjeduju smartphone možda bi ih 5,ako i tolko,moglo točno navesti koju verziju OSa imaju. Tipa imaju li ovaj ili onaj gingerbread,ili imaju li ovaj ili onaj iOS.

Velika većina će reći imam Android ili imam iPhone. Čak neće reći ni iOS.

Da ne spominjem da ni velika većina njih se apsolutno ne zamaraju update-ovima,niti ih to zanima. Bitno da mobitel šljaka,i bitno da im aplikacije koje su zamislili šljakaju.

 

Sve stoji, ali ja osobno kao kupac bih trebao biti osiguran odmah pri kupnji da će moj uređaj (mislim sad na gornji i donji segment) imati mogućnost nadogradnje na jednu - dvije buduće verzije Androida, pogotovo uzimajući u obzir cijenu uređaja (ili pretplate)

hmm...

 

WP Mango devices won't get Apollo

http://www.gsmarena.com/current_windows_phone_mango_devices_wont_get_the_apollo_update-news-4108.php

Galaxy S2 @ WanamLite 11.2, SpeedMod K3-16, BULP6
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice