Windowsi 7 protiv piratstva

poruka: 135
|
čitano: 59.830
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windowsi 7 protiv piratstva".
16 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 protiv piratstva

čemu onda ovo?

 

 

http://www.erepublik.com/en/referrer/Van+Raus
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 protiv piratstva

kao da to vec nismo prije vidjeli -.-'

 

a ovo im najvise vjerujem ''Također, tvrtka ni na koji način neće pokušati identificirati korisnike koji budu koristili ilegalne kopije.''

Neoverclockabilni - Shit happens
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2010 21:28 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
Raus kaže...

čemu onda ovo?

 

 

Da bi dosađivali ljudima.  Smijeh A i zato što problem sa piratstvom na zapadu obuhvata male firme sastavljače računara koji mašine koje prodaju stavljaju piratske Windowse, a da kupci potencijalno toga nisu ni svesni. OEM licenca je oko $100 (za Home Premium, a za Ultimate je oko $200), a kompanija-pirat nudi svoj osnovni model računara $50 dolara jeftnije nego što nešto slično košta kod konkurenata koji rade pošteno. Na jeftinim mašinama to nije tako mala razlika i mušterija ode kod njih, nesvesna da je efektivno, umesto da uštedi $50, zapravo platila $50 za piratski Windows.  Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
Raus kaže...

čemu onda ovo?

 

 

Praktički situacija je ovakva: Žele te pridobiti da kupiš original, ali ako preagresivno nastupe i uvedu velika ograničenja (kao što su s Vistom napravili) samo će te odbiti od kupovanja windowsa, a ti ćeš proklinjati i vrijeđati Microsoft što im je loša reklama.

 

Kao što je jedan zaposlenik Microsofta izjavio: Voljeli bi da svi imate original Windowse, ali opet bi rađe htjeli da svi imaju piratizirani windows nego Linux, OSX ili nešto treće.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2010 22:11 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 protiv piratstva

Vista nikada nije imala ovakvu "nadogradnju", pitam se zašto Namigiva

 

Paolo2612 kaže...
... ali ako preagresivno nastupe i uvedu velika ograničenja (kao što su s Vistom napravili)

 

o kakvim ograničenjima pričaš?

... dijete oficira JNA, potomak mješanog srpskog braka, homoseksualac, peder, lezba, crnac, vegetarijanac, komunjara, cigan i ateist ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2010 22:15 ((s)izgoreo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Windowsi 7 protiv piratstva

Ovo je bivši WGA... Micanje pozadine, notification u trayu, 5sec delay kod logiranja... Legalni spyware Namigiva

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
6 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
(s)izgoreo kaže...

Vista nikada nije imala ovakvu "nadogradnju", pitam se zašto Namigiva

 

Paolo2612 kaže...
... ali ako preagresivno nastupe i uvedu velika ograničenja (kao što su s Vistom napravili)

 

o kakvim ograničenjima pričaš?

Vista je imala puno lijepšu nadogradnju:

 

 

Out-of-grace reduced functionality mode
If Windows Vista is running in out-of-grace reduced functionality mode, you cannot perform the following actions:

    * Play built-in games

      The games that are included with Windows Vista are unavailable in reduced functionality mode.
    * Use premium features

      Windows Vista premium features such as Aero Glass, ReadyBoost, and BitLocker are unavailable in reduced functionality mode.
    * Log on for more than one hour

      In reduced functionality mode, you can only remain logged on to Windows Vista for one hour.

Non-genuine reduced functionality mode
If Windows Vista is running in non-genuine reduced functionality mode, you cannot perform the following actions:

    * Use certain Windows Vista features

      Aero Glass and the Windows ReadyBoost features that are included with Windows Vista are unavailable in reduced functionality mode.
    * Obtain some content from Microsoft

      Premium content from the Microsoft Download center is unavailable in reduced functionality mode.

 

 

Uvjeti:

 

 

Out-of-grace reduced functionality mode
Windows Vista enters out-of-grace reduced functionality mode if one of the following conditions is true:

      On a retail copy of Windows Vista
          o You do not activate Windows Vista within 30 days after you install Windows Vista.
          o You do not reactivate Windows Vista within three days after you replace a major hardware component in the computer.

      On an original equipment manufacturer (OEM) copy of Windows Vista
          o You do not activate Windows Vista within three days after you change the OEM motherboard, or the originally manufactured motherboard, to a non-OEM motherboard.

    * On a corporate or enterprise version of Windows Vista that uses the Key Management Service (KMS)

      Note KMS allows you to activate the computer against a service that you host in your environment so that you don't have to connect to Microsoft servers.
          o You do not activate Windows Vista within 30 days after you install Windows Vista.
          o You do not renew the Windows Vista activation within 210 days of an earlier Windows Vista activation.
          o You do not activate Windows Vista within 30 days after you replace the hard disk drive of the computer.
    * On a corporate or enterprise version of Windows Vista that uses a Multiple Activation Key (MAK)

      Note MAK allows you to activate multiple computers by connecting to Microsoft servers over the Internet or by telephone.
          o You do not activate Windows Vista within 30 days after you install Windows Vista.
          o You do not reactivate Windows Vista within 30 days after you replace a major hardware component in the computer.


Non-genuine reduced functionality mode
Windows Vista enters non-genuine reduced functionality mode if one of the following conditions is true:

    * The Windows Genuine Advantage (WGA) program detects a blocked product key or a counterfeit product key.

      Note The WGA program is a Microsoft service that detects whether you have an authentic version of Vista. A product key is a unique software-based key that is used to identify a product as an original.

    * The WGA program detects incorrect activation binary files or modified activation binary files.

      Note A binary file is a computer file that contains encoded data for storage and processing purposes.

    * Windows Vista is in out-of-grace reduced functionality mode.

 

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2010 22:23 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
(s)izgoreo kaže...

Vista nikada nije imala ovakvu "nadogradnju", pitam se zašto Namigiva

Imala je. "Skidala" je krekove sa SP1 nadogradnjom a i prije toga preko WU-a. Nije dosadivala kao XP ali bi se jednostavno deaktivirala

 

Samo,zanima me kako ce MS otkriti sve one silne krekove na sedmici koje se baziraju na grub loaderu?

A poet who reads his verse in public may have other nasty habits. Lazarus Long
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
Paolo2612 kaže...

Vista je imala puno lijepšu nadogradnju...

 

 

Lazarus Long kaže...

Imala je. "Skidala" je krekove sa SP1 nadogradnjom a i prije toga preko WU-a. Nije dosadivala kao XP ali bi se jednostavno deaktivirala

 

Samo,zanima me kako ce MS otkriti sve one silne krekove na sedmici koje se baziraju na grub loaderu?

 

Moram reći da sam vrlo često servisirao nelegalne viste SPx i nigdje nisam vidio ovakva ograničenja niti wu koji bi prouzročili isto a nudi se preko wu lokalnog Vistinog servisa niti nadogradnjom na noviji SP

 

Također sam vidio mnoge XPe koji takav wu preuzimaju sa MSovih servera a zove se "windows genuine notification tool" (ili slično) a uzeri me radi njega nazivaju gotovo svakodnevno misleći da su se zarazili virusom Namigiva

... dijete oficira JNA, potomak mješanog srpskog braka, homoseksualac, peder, lezba, crnac, vegetarijanac, komunjara, cigan i ateist ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2010 22:34 ((s)izgoreo).
14 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 protiv piratstva

evo upravo hakeri prave novi crack za novi update windovs 7 hehehe 

stjepwan
 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
(s)izgoreo kaže...
Paolo2612 kaže...

Vista je imala puno lijepšu nadogradnju...

 

 

Lazarus Long kaže...

Imala je. "Skidala" je krekove sa SP1 nadogradnjom a i prije toga preko WU-a. Nije dosadivala kao XP ali bi se jednostavno deaktivirala

 

Samo,zanima me kako ce MS otkriti sve one silne krekove na sedmici koje se baziraju na grub loaderu?

 

Moram reći da sam vrlo često servisirao nelegalne viste SPx i nigdje nisam vidio ovakva ograničenja niti wu koji bi prouzročili isto a nudi se preko wu lokalnog Vistinog servisa niti nadogradnjom na noviji SP

Nemam pojma, ali tako piše na MS-ovoj stranici

 

http://support.microsoft.com/kb/925582

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
(s)izgoreo kaže...
Paolo2612 kaže...

Vista je imala puno lijepšu nadogradnju...

 

 

Lazarus Long kaže...

Imala je. "Skidala" je krekove sa SP1 nadogradnjom a i prije toga preko WU-a. Nije dosadivala kao XP ali bi se jednostavno deaktivirala

 

Samo,zanima me kako ce MS otkriti sve one silne krekove na sedmici koje se baziraju na grub loaderu?

 

Moram reći da sam vrlo često servisirao nelegalne viste SPx i nigdje nisam vidio ovakva ograničenja niti wu koji bi prouzročili isto a nudi se preko wu lokalnog Vistinog servisa niti nadogradnjom na noviji SP

Nakon instalacije SP1 na jednoj ilegalnoj Visti ista se deaktivirala. Takođe je na SP1 ilegalnoj visti postojao update koji identificira da je krekovana i prikazuje upozorenja (ali ga je veoma jednostavno ukloniti).

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva

 

Moram reći da sam vrlo često servisirao nelegalne viste SPx i nigdje nisam vidio ovakva ograničenja niti wu koji bi prouzročili isto a nudi se preko wu lokalnog Vistinog servisa niti nadogradnjom na noviji SP

  Vista je skidala Paradox-ov OEM BIOS emulator,Grace Timer i slicni njemu ali samo ako su bili instalirani prije SP1. Kao sto svi znamo krekeri su ponudili novi krek u roku odmah tako da...svi znamo epilog.

 

Takode,dosad nisu nasli nacin da zaustave (na Visti) famoznu -rearm komandu. I tako,uz malo googlanja i malo stelanja BIOS-a mogli ste rearma-ti Vistu ne koristeci nikakve krekove

Pokoj joj dusi,sluzila me je vijerno vise od 2 i pol godine..stekala je,bila je (previse) musicava ali se hrabro drzala,smrc :)

A poet who reads his verse in public may have other nasty habits. Lazarus Long
16 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 protiv piratstva

Ja imam RC verziju sedmice i stvarno nemam pojma kako da vidim kad će mi isteći...Može mi netko pomoći?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
Paolo2612 kaže...

Nemam pojma, ali tako piše na MS-ovoj stranici

 

http://support.microsoft.com/kb/925582

bit će da se radi o ovome:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=afd45b36-3d77-4259-801c-d31a9a90cdcf

 

međutim ovaj se nikada nije pojavio na wu (već se mogao instalirati samostalno ili instalacijom nekog programa koji je tražio validaciju), jer se Vista odvratno prodavala, što nije slučaj sa sedmicom, a što je glavni razlog što MS ponovno promovira legalne winse... pfff

 

Lazarus Long kaže...

  Vista je skidala Paradox-ov OEM BIOS emulator,Grace Timer i slicni njemu ali samo ako su bili instalirani prije SP1. Kao sto svi znamo krekeri su ponudili novi krek u roku odmah tako da...svi znamo epilog.

 

 

Osobno sam instaliravao SP1 i SP2 nebrojeno puta na nelegalnu Vistu i stvarno neznam o čemu pričaš, nikad ali nikad nisam uspio SPom deaktivirati ili bilo kako okrnjiti ili onesposobiti Vistu na način kako je opisano na Paolovom linku

... dijete oficira JNA, potomak mješanog srpskog braka, homoseksualac, peder, lezba, crnac, vegetarijanac, komunjara, cigan i ateist ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2010 23:00 ((s)izgoreo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
Riker kaže...

Ja imam RC verziju sedmice i stvarno nemam pojma kako da vidim kad će mi isteći...Može mi netko pomoći?

Windows 7 RC expiration functionality

 

 

Effective February 15, 2010, the expiration notification process begins:

  • Windows 7 RC users receive an expiration notification in the task bar one time per day.
  • Windows 7 RC users are presented with the Notification Wizard one time every four hours and then one time every hour.

Effective March 1, 2010, Windows 7 RC enters the next phase of expiration:

  • Expiration notifications in the task bar continue.
  • Computers that are running Windows 7 RC restart every two hours.

    Important When the computer restarts, your work will not be saved.

Effective June 1, 2010, Windows 7 RC expires:

  • Windows starts to a black desktop.
  • Windows 7 RC users are presented with a Windows Activation screen. The screen states that the Windows that you are running is not genuine.
  • Computers that are running Windows 7 RC restart every two hours.

 

 

 

Praktički od 15.02 dobivaš obavijesti sve češće i češće, a 01.03 postaju gotovo neupotrebljivi.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2010 22:48 (Paolo2612).
16 godina
offline
Windowsi 7 protiv piratstva

Kada istice za RTM 7600?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
rebelsy kaže...

kao da to vec nismo prije vidjeli -.-'

 

a ovo im najvise vjerujem ''Također, tvrtka ni na koji način neće pokušati identificirati korisnike koji budu koristili ilegalne kopije.''

zarađuju uglavnom na firmama koje moraju imati originalni software, kada bi u potpunosti blokirali piratizaciju, većini ljudi bi windows bio nepoznanica, morali bi ići u školu naučiti ga koristiti, a ovako lijepo malo dijete od 5 godina prvi put kad sjedne za računalo tata mu objasni vidis sine, to ti je windows, bila piratizirana ili legalna verzija, svejedno, to je "materinji" operativni sustav

15 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 protiv piratstva

Trebalo im je duže da napreve anti-pirat zaštitu nego Windows 7.. kvaliteta, nema šta..

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
DragonSoul kaže...

Trebalo im je duže da napreve anti-pirat zaštitu nego Windows 7.. kvaliteta, nema šta..

mislim da si pogriješio poantu, prvo treba vidjeti kako će se prodavat, pa tek onda eventualno izdati "zakrpu" za pirate, da MS želi pirtiziranje winsa bi bilo puno teže no što je, MS pokušava naći ravnotežu između: "plati nam - zadržimo tržišni udio i povećajmo ga", pa onda imamo winsi se mogu koristiti besplatno ali ćeš sa njima imati dovoljno problema da ti krekanje i hassle dosadi pa da ga platiš

... dijete oficira JNA, potomak mješanog srpskog braka, homoseksualac, peder, lezba, crnac, vegetarijanac, komunjara, cigan i ateist ...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva

 

Osobno sam instaliravao SP1 i SP2 nebrojeno puta na nelegalnu Vistu i stvarno neznam o čemu pričaš, nikad ali nikad nisam uspio SPom deaktivirati ili bilo kako okrnjiti ili onesposobiti Vistu na način kako je opisano na Paolovom linku

  Evo zasto nisi uspeo deaktivirati Vistu

 

A. How activators work?
Activators, also known as loaders, add a script on the boot partition (Linux Grub boot loader (GRLDR)) which will put OEM information (SLIC 2.1) into memory before Windows starts. This way Windows thinks that the SLIC 2.1 come from the BIOS (which is false). Activators also install a certificate and an OEM SLP key to activate Windows.




B. What about the other method: modifying the BIOS?
To get activated with an OEM certificate and an appropriate OEM SLP key, Windows 7 checks if the computer is OEM branded. To do so, it checks if there is OEM information (SLIC 2.1) coming from the BIOS. Modifying the BIOS imply that we add OEM information (SLIC 2.1) to the BIOS for real.

A poet who reads his verse in public may have other nasty habits. Lazarus Long
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
Lazarus Long kaže..

  Evo zasto nisi uspeo deaktivirati Vistu

Namigiva, ali također i puno prije prvog SPa

... dijete oficira JNA, potomak mješanog srpskog braka, homoseksualac, peder, lezba, crnac, vegetarijanac, komunjara, cigan i ateist ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 0:00 ((s)izgoreo).
15 godina
odjavljen
offline
Windowsi 7 protiv piratstva

Windows 7 ima mogučnost rearma 3 puta, što je ukupno 120 dana. Za ljude kojima nije problem svaka 4 mjeseca reinstalirati Win, nikakvo pirtstvo nije ni potrebno.

S druge strane, ja preko faksa imam pravo na Windowse, legalno. Serijski koji mi je M$ dao ne radi, poslao sam mail njihovoj support službi u Indiji (tako piše u uputama) prije 2 mjeseca i još nisam dobio odgovor.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
MrBlc kaže...

Windows 7 ima mogučnost rearma 3 puta, što je ukupno 120 dana. Za ljude kojima nije problem svaka 4 mjeseca reinstalirati Win, nikakvo pirtstvo nije ni potrebno.

S druge strane, ja preko faksa imam pravo na Windowse, legalno. Serijski koji mi je M$ dao ne radi, poslao sam mail njihovoj support službi u Indiji (tako piše u uputama) prije 2 mjeseca i još nisam dobio odgovor.

Pa kud ga nađe u Indiju??Iznenađen Inače i ja sam isto sa faksa orginal Win7 (OEM) skinul i uzel key, fala Bogu sve radi...i to odlično

Promijenio sam potpis, nisam htio otvarat novu temu pa evo link ovdje - http://www.100mb.nl/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
MrBlc kaže...

Windows 7 ima mogučnost rearma 3 puta, što je ukupno 120 dana. Za ljude kojima nije problem svaka 4 mjeseca reinstalirati Win, nikakvo pirtstvo nije ni potrebno.

S druge strane, ja preko faksa imam pravo na Windowse, legalno. Serijski koji mi je M$ dao ne radi, poslao sam mail njihovoj support službi u Indiji (tako piše u uputama) prije 2 mjeseca i još nisam dobio odgovor.

a ja sam isa na onu opciju s biosom, i evo imam OEM mašinu sad sve ok radi, pa vidimo

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
Lazarus Long kaže...

 

Osobno sam instaliravao SP1 i SP2 nebrojeno puta na nelegalnu Vistu i stvarno neznam o čemu pričaš, nikad ali nikad nisam uspio SPom deaktivirati ili bilo kako okrnjiti ili onesposobiti Vistu na način kako je opisano na Paolovom linku

  Evo zasto nisi uspeo deaktivirati Vistu

 

A. How activators work?
Activators, also known as loaders, add a script on the boot partition (Linux Grub boot loader (GRLDR)) which will put OEM information (SLIC 2.1) into memory before Windows starts. This way Windows thinks that the SLIC 2.1 come from the BIOS (which is false). Activators also install a certificate and an OEM SLP key to activate Windows.




B. What about the other method: modifying the BIOS?
To get activated with an OEM certificate and an appropriate OEM SLP key, Windows 7 checks if the computer is OEM branded. To do so, it checks if there is OEM information (SLIC 2.1) coming from the BIOS. Modifying the BIOS imply that we add OEM information (SLIC 2.1) to the BIOS for real.

To je tkz. off line aktivacija. Ova vrsta aktivacije se primjenjuje na laptopima s predinstaliranim sustavom.

 

Osobno sam nadogradio bios s SLIC 2.1, instalirao certifikat i OEM ključ.

 

Ova priča je trabunjanje iz M$, jer će  masu legalnih korisnika s predistaliranih Win odjednom postati pirati.

Možda će uspjeti dektivirati remove wat, OEM drivere, ali kad loadera i korisnika koji su updatali

bios s SLIC 2.1 ne mogu ništa.

mladi ljudi na početku čine pogrešku, jer vide gdje je moć, postaju zli, sve za novac, sveti novac, prljavi novac, krvavi novac, oprani novac, zato neka se čudo desi, čudo osvještenja!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
Verbatim kaže...

 

 

Ova priča je trabunjanje iz M$, jer će  masu legalnih korisnika s predistaliranih Win odjednom postati pirati.

Možda će uspjeti dektivirati remove wat, OEM drivere, ali kad loadera i korisnika koji su updatali

bios s SLIC 2.1 ne mogu ništa.

  Da,tako je i samo jos da nadopunim da unatoc tome sto se MS pravi fin pa omogucuje nam da preskocimo ovaj update (jer se ionako nemoze nam nista,jel?) pitam se ja,dali ce i ubuduce biti fer pa nece ukljuciti ovaj update u SP1?

 

Inace update nosi oznaku KB971033

A poet who reads his verse in public may have other nasty habits. Lazarus Long
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
Lazarus Long kaže...

.

  Da,tako je i samo jos da nadopunim da unatoc tome sto se MS pravi fin pa omogucuje nam da preskocimo ovaj update (jer se ionako nemoze nam nista,jel?) pitam se ja,dali ce i ubuduce biti fer pa nece ukljuciti ovaj update u SP1?

 

Inace update nosi oznaku KB971033

Ma da, sjećam se da su kod XP izmislili  antipirat update koji je legalnim korisnicima

onesposobio računala. Nakon toga su usljedile isprike iz M$ i repair patchevi, ako pronađem link

staviti ću ga u post.

Ha, može M$ što hoće, ali uvijek se nađe rješenje. Ovaj antipirat update je "vani" već neko vrijeme,

loaderi i updatani biosi ga prolaza bez problema.

Pričekajmo 17.02.

mladi ljudi na početku čine pogrešku, jer vide gdje je moć, postaju zli, sve za novac, sveti novac, prljavi novac, krvavi novac, oprani novac, zato neka se čudo desi, čudo osvještenja!
16 godina
offline
Windowsi 7 protiv piratstva

Moji Windowsi svi odreda prolaze sve njihove provjere.

Ivan Marijanović, univ. bacc. ing. comp.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 protiv piratstva
191x7 kaže...

Moji Windowsi svi odreda prolaze sve njihove provjere.

Kaže ovako:

 

In fact, KB971033 Update for Windows Activation Technologies have been leaked to Internet for everybody’s download since early February, and long discussion thread on My Digital Life forums has been debating on how far the update will go to invalidate and deactivate various cracks and hacks for Windows 7 such as loaders (softmod) and BIOS-mod (hardmod). As the update depends on online update for new signature, which does not seem to active or go live yet, so the actual effect of the update is not yet known.

 

Most do however agree, based on Microsoft’s track records on WGA update on Vista platform, that the WATU (WAT Update package) will mostly deal with activation cracks which modify the activation or licensing files, such as Chew-WGA and RemoveWAT Win7 activation crack, and numerous other “derivative” cracks and exploits that may include virus or Trojan horse (hence the explanation for 70 odd exploits available in the wild). The update will attempt to repair core licensing system files that have been tampered with, disabled, removed or changed illegally, which effectively disable the activation hack.

 

Jesi li probao sa leakanim KB971033? čak ako i jesi nemora značit da će u budućnosti (skoroj ili daljnjoj) prolaziti "tvoje provjere"

... dijete oficira JNA, potomak mješanog srpskog braka, homoseksualac, peder, lezba, crnac, vegetarijanac, komunjara, cigan i ateist ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 1:36 ((s)izgoreo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice