Windows Phone uskoro treći

poruka: 11
|
čitano: 3.135
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Phone uskoro treći".
12 godina
protjeran
offline
Windows Phone uskoro treći

Sanjam jedan blackbarry sa WP8, jer ovo pisanje maila i sms-a me ubija na taču {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone uskoro treći
Ovo ljeto sam ostao zatecen brojem lumnija koje sam vidio na moru... Svabe su odreda imale lumnije 900 ili 800... Pogotovo curice... Imao sam onaj osjecaj kao davne 2000 kad su svi furali 3310 nokiu... Sad da ne znam kakvi su stvarni prodajni rezultati lumnia, rekao bi da se prodjau nenormalno... Tko zna mozda se nova generacija bude Wp pravi pogodak ne samo za nokiu...
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone uskoro treći
ja sam vidio par lumija, ne racunajuci sestrinu
wp8 je po svemu sudeci rjesio vecinu nedostataka wp7
nece to bit otvoreno kao symbian ili android ali kao nesto izmedu ta dva i ios-a, moglo bi bit taman za velik broj ljudi.
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone uskoro treći

Ako ne globalno, barem u USA će postati 3. platforma. Baš me zanima koliko posto od toga će prodati Samsung a koliko Nokia.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone uskoro treći
bubbla kaže...

Ako ne globalno, barem u USA će postati 3. platforma. Baš me zanima koliko posto od toga će prodati Samsung a koliko Nokia.

Ma Nokia će imati više sigurno. Realno, Nokijini modeli su bolji, a opet Samsung nije ništa novije izdavao, tako da dok Samsung ne izda neki novi WP model Nokia je ubjedljivo najbolja.

12 godina
protjeran
offline
Windows Phone uskoro treći

 "...Bitka se vodi pri dnu ljestvice udjela mobilnih OS-ova na američkom tržištu, a ukoliko se trend nastavi, Windows Phone bi se po popularnosti uskoro mogao naći ispred BlackBerry OS-a..."



nes ti bitke za market share od cca 1.5%{#}, ne bore se oni za to tko je bolji vec za to tko je manje jadan... al naravno ko po obicaju pojedinci na ovom forumu, kao i pojedini autori na na Bol-u svrsavaju na zasad itekako promaseni WP...

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows Phone uskoro treći
royalhero kaže...
bubbla kaže...

Ako ne globalno, barem u USA će postati 3. platforma. Baš me zanima koliko posto od toga će prodati Samsung a koliko Nokia.

Ma Nokia će imati više sigurno. Realno, Nokijini modeli su bolji, a opet Samsung nije ništa novije izdavao, tako da dok Samsung ne izda neki novi WP model Nokia je ubjedljivo najbolja.

Nebrini se ti za Samsung sada će oni izdat odmah hrpu modela s wp8

robimarko@gmail.com
12 godina
protjeran
offline
Re: Windows Phone uskoro treći
ceco22 kaže...
Ovo ljeto sam ostao zatecen brojem lumnija koje sam vidio na moru... Svabe su odreda imale lumnije 900 ili 800... Pogotovo curice... Imao sam onaj osjecaj kao davne 2000 kad su svi furali 3310 nokiu... Sad da ne znam kakvi su stvarni prodajni rezultati lumnia, rekao bi da se prodjau nenormalno... Tko zna mozda se nova generacija bude Wp pravi pogodak ne samo za nokiu...

 kod mene na moru sve vrvi od Lumiji nemogu se okrenut a da ne vidim Lumiju, svabi naravno prednjace{#}{#}

 

bubbla kaže...

Ako ne globalno, barem u USA će postati 3. platforma. Baš me zanima koliko posto od toga će prodati Samsung a koliko Nokia.

 i onaj VIA-in, doduse sad ako se ne varam HTC-ov, S3 je sluzbeno sve do nedavno bio (a mozda jos uvijek i je) treci proizvodjac dediciranih grafickih kartica{#}

royalhero kaže...
bubbla kaže...

Ako ne globalno, barem u USA će postati 3. platforma. Baš me zanima koliko posto od toga će prodati Samsung a koliko Nokia.

Ma Nokia će imati više sigurno. Realno, Nokijini modeli su bolji, a opet Samsung nije ništa novije izdavao, tako da dok Samsung ne izda neki novi WP model Nokia je ubjedljivo najbolja.

Zapravo sasvim nebitno tko je bolji, koliko puta je bolji proizvod iz onih ili ovih razloga propo... glavno da je dovoljno dobro, cool&sexy, te da proizvodjac ima razvijen prodajni kanal te vjernu bazu kupaca - Nokia za razilu od Zmazunga vecinu toga vise nema i zato je tu gdje je -

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
13 godina
neaktivan
offline
Windows Phone uskoro treći

eh kad bi Nokia dovoljno duboko razmislila i umjesto WP na lumiu lupila android s onim vrhunskim designom lumie bi bila prava poslastica i ja sad nebi sigurnobdrzao s3 u ruci vec lumiu. iako daleko od toga da wp nije dobar po meni wp zasluzuje svakako trece mijesto. 

Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone uskoro treći
R4sput1n kaže...

Zapravo sasvim nebitno tko je bolji, koliko puta je bolji proizvod iz onih ili ovih razloga propo... glavno da je dovoljno dobro, cool&sexy, te da proizvodjac ima razvijen prodajni kanal te vjernu bazu kupaca - Nokia za razilu od Zmazunga vecinu toga vise nema i zato je tu gdje je -

Ne slažem se s tobom u mnogo stvari, ali ovo definitivno stoji. Doduše ne treba zaboraviti da je Samsung zabilježio također par u jednom periodu, točnije nakon što je harao tržištem sa d600e i d900 modelima, jedan dosta dugi period nije imao uređaj koji je dominirao high - end tržištem. Samo se Samsung itekako izvukao, a čak ni u nekim težim vremenima nije izgubio toliki postotak slave poput Nokije.

 

Bez obzira na naša osobna preferiranja, npr. ja zasigurno uzimam wp8 za slijedeći uređaj, u konačnici uspješnost platforme će odlučiti samo koliko se ona dopada širokim masama i koliko primjeraka uređaja sa tim OS-om je prodano. Sve ovo ostalo, koliko je platforma otvorena, zatvorena, geekasta, ovakva ili onakva pada u drugi plan ...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone uskoro treći
robimarko kaže...

Nebrini se ti za Samsung sada će oni izdat odmah hrpu modela s wp8

Nokia je Nokia sve ostalo su mobiteli. {#}

 

Ozbiljno, imam Lumiu 710, odličan je, međutim malo WP-u 7 fali nekih funkcija, ali dobro. Uvjek WP biram povrh Androida i iOS-a. Taj Start Screen, na njemu imam sve, za menu-om rijetko kada da imam potrebe. Fali dobar PDF reader. Ali zato Windows Phone 8 će biti pun pogodak.

 

Ne sumnjam za Samsung Omnia je odličan uređaj. Relativno jeftina, AMOLED. Meni sve na Lumiji što fali je AMOLED.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice