Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

poruka: 27
|
čitano: 5.106
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet".
13 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

I šta sad da kupim? Smarphone sa kojim OS-om?? Najbolje bi mi bilo da ostanem na dummy smatphoneu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
I ja se pitam.
16 godina
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

iPhone Belji se

Think locally, act globally...
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
SupremeCommander kaže...

iPhone Belji se

To bi onda bio ostanak na dummy smatphoneu? Izlanuo se

14 godina
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
SupremeCommander kaže...

iPhone Belji se

Upravo to, tko ne zna koji neka uzme iPhone, ostali znaju da su svi bolji od iOS-a. Wallpaper se uopće ne vidi od onih neprozirnih velikih tipki na zaslonu u Win 7. Mislim da je čak i symbian ljepši Smijeh.

16 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

Opa, lijepo... Trenutno imam iPhone i vjerojatno ostajem na njemu, no da ga nemam uzeo bih Dell Venue Pro - naravno, ovisno kakva bi mu bila cijena :P

Potpis ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

Stavili ste sliku stare omnie a ne Omnie 7

 

omnia 7 omnia 7
 

brzi i žestoki kaže...

I šta sad da kupim? Smarphone sa kojim OS-om?? Najbolje bi mi bilo da ostanem na dummy smatphoneu

Trenutno - ništa. Uskoro izlaze novi Palm-ovi s webOS 2.0, Tek počinu izlaziti mobiteli s Symbian i WP7 (možda će neke nedostatke ispraviti u međuvremenu), RIM izdaje nove mobitele s BBos6, a iOS i Android neće nigdje pobjeći.

 

Pričekaj još malo da vidiš kako će se situacija razvijati i onda kupuj

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

zakaj u ovakvim brošurama uvijek budu neki "generički" likovi sa debilnim izrazima faca? ko da se bave nekim umjetničkim djelom, pa su malo stali razmislit..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

taman na proljece, imat cemo izbora koliko hoces, nabava novog moba... trcat ce za tobom kolika je konkurencija... :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
Dac kaže...

taman na proljece, imat cemo izbora koliko hoces, nabava novog moba... trcat ce za tobom kolika je konkurencija... :P

Kad MS radi, onda nema konkurencije, onda sve svojim pohlepnim trikovima pobije, jedina konkurencija će biti kad Windows phone 7 dobije više verzija, Phone basic, Phone business, Phone ultimate, Phone home premium itd bla bla. 

 

 

Ubuntu 10,04 (Lucid Lynx) , ako želite naučiti o linuxu posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com
15 godina
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

Ma sa mobovima neće biti tako, jednostavno previše konkurecnije da ih tek tako uguše. Nemaju oni tu dominaciju kao na pc-u pa da mogu takve fore izvoditi...

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
Tu se slažem sa tobom.uglavnom nadam se što prijem isprobavanju nekog uređaja temeljenog na tom osu.
14 godina
odjavljen
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

Baš me zanima kakav mobitel imaju ovi iPhone hateri što se javljaju.

Zanimljivo je da je takva mržnja uglavnom uvjetovana time što je negdje-netko-tamo-rekao kako iPhone ne valja iliti njegov iOS.

Ne kažem da je odličan niti da je loš, ali bilo bi korisno uz argumente govoriti nešto protiv iPhonea/iOS-a.

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
kingmedo kaže...

Baš me zanima kakav mobitel imaju ovi iPhone hateri što se javljaju.

Zanimljivo je da je takva mržnja uglavnom uvjetovana time što je negdje-netko-tamo-rekao kako iPhone ne valja iliti njegov iOS.

Ne kažem da je odličan niti da je loš, ali bilo bi korisno uz argumente govoriti nešto protiv iPhonea/iOS-a.

Ako hoćeš argumente samo u search ukucaj iphone i naći ćeš gomilu tema sa još većom gomilom stranica prepirki...ovdje je team o wp7 a ne o iOS-u i njegovim nedostacima i zašto ga ljudi ne vole. Ali ni wp7 nije baš da je daleko od iOS-a kakav je nekad bio, nema copy/paste, nema multitasking, rađe bi uzeo sada iphone nego wp7 da moram između toga dvoje biratiNeodlučan

Stoja
14 godina
odjavljen
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
Stoja kaže...
kingmedo kaže...

Baš me zanima kakav mobitel imaju ovi iPhone hateri što se javljaju.

Zanimljivo je da je takva mržnja uglavnom uvjetovana time što je negdje-netko-tamo-rekao kako iPhone ne valja iliti njegov iOS.

Ne kažem da je odličan niti da je loš, ali bilo bi korisno uz argumente govoriti nešto protiv iPhonea/iOS-a.

Ako hoćeš argumente samo u search ukucaj iphone i naći ćeš gomilu tema sa još većom gomilom stranica prepirki...ovdje je team o wp7 a ne o iOS-u i njegovim nedostacima i zašto ga ljudi ne vole. Ali ni wp7 nije baš da je daleko od iOS-a kakav je nekad bio, nema copy/paste, nema multitasking, rađe bi uzeo sada iphone nego wp7 da moram između toga dvoje biratiNeodlučan

Moj post se odnosi na spominjanje iPhonea. Znam koliko prepirki i svađa ima, što su gluposti. Sve dok netko nema iPhone ne bi trebao govoriti o njemu kao lošem uređaju. Isto kao i Desire.

A tvoj odgovor na argumente ne stoji jer pregledavanjem starih tema teško je doći do argumenata.

iOS 4 ima multitasking, copy paste, sve, primjerice, meni potrebno.

Uglavnom, dosta offtopica i rasprave, samo sam se osvrnuo na one komentare.

Za WM7 sumnjam da će nešto postići, pokraj ostalih OS-eva.

...
15 godina
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

A treba tražiti...na 500 poruka u takvim temama nađe se desetak kvalitetnih i argumentiranih porukaBelji se

 

Da li na ovim windowsima postoji wallpaper?! Na svakoj slici moba samo se vide neke plave ikone kao kakvi shortcutevi/widgeti i još ne uzmu cijeli ekran već ima neki crni rub pa stanu samo 2 stupca...ne vidim smisao zašto smanjivati ionako male prostore na ekranima? Jer na ovim slikama stane kakvih 8 ikona na cijeli ekran, dok recimo na androidu mogu utrpati 16-20 ikona ovisno da li imam 4x4 ili 4x5 format, a mogu i razvrstati i kombinaciju widgeta/ikona ovih 8 velikih ikona mi se čini premalo da bi koristio mob...i što je najgore nema nikakvog wallpaperaIznenađen 

Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

Vidim nalazite hrpu mana u Windows Phone 7...

 

Ali kako stara narodna kaze:

Dobar konj ima 100 mana, a los samo jednu, NEVALJA...Smijeh

Think locally, act globally...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
Lol ovu prvi put cujem :P

Pa ja mogu za vise-manje svaki sustav naci gomilu mana i za ios i za android pa tako i za winse...dobro njega vidim samo na slikama i video pa nemogu puno reci ali zasada ja nevidjeh ijedan screenshot di je na ekranu wallpaper samo te plave ikone i htc-ovi widgeti...

Mislim pa wallpaper je imala i nokia 3110 a danas kao top tehnologija to nema...odlican napredak :P
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

Nažalost samo WM ima gotovo punu integraciju za Exchange (npr. kategorije u kalendaru i zadacima) tako da kod mene i nema velike odluke - ostati na WM6.5 ili WP7.

 

Da Android podržava Exchange kako treba - sigurno bi b prešao na Android.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

Zna li itko kada će doći mobiteli u VIP i okvirna cijena? Ili je bolje otić u Austriju i kupit već ovaj vikend? :-)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

navodno je došo htc spark al ga nema na webu još :/

 

ne znam za cijenu

 

zna netko više o tome? T-Com ih još ne nudi

13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
16 godina
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
brzi i žestoki kaže...

 Pa to uopce ne izgleda lose. Sa gotovo zanemarivom pretplatom (30kn x 12 mjeseci = 360kn, a i tesko da netko potrosi manje od 30kn mjesecno), dodje samo 3399,00 kn.

 

Think locally, act globally...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

LOL zapravo je to Spark samo se drugačije zove :))

 

a vidi vraga pa zapravo opće i nije tolko skup...

16 godina
neaktivan
offline
Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

meni WP7 nikako ne sjeda, skroz mi se čini ograničen i zatvoren sustav, dok to nije slučaj kod prijašnjih verzija

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet

valjda su poradili na brzini u odnosu na 6.5

16 godina
offline
RE: Windows Phone 7 uređaji dolaze u Vipnet
brzi i žestoki kaže...

valjda su poradili na brzini u odnosu na 6.5

 I bolje im je {#}

Meni je WM6 bio koma, kao da imas laptop sa uzasno malim ekranom i losim misem, koji je ujedno i poprilicno spor... {#}

 

Think locally, act globally...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice