WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka, vi

poruka: 15
|
čitano: 2.685
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka, vi".
16 godina
offline
WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka, vi

haha drugim rijecima muljatori jos vise najebu 

p.s osoba a objasni osobi b zasto je editirana ili izbrisana fotka,poruka 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 14:36 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka, vi

Glupost.

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka
Dex.pwn kaže...

Glupost.

Zašto? Korisna je opcija (na BBM-u postoji već godinama), iako bi bilo zgodno da napokon uvedu i vremenski ograničene poruke.

12 godina
odjavljen
offline
Re: WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka
Zaro što se ne vidi originalna poruka.
13 godina
neaktivan
offline
WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka, vi

To je prekrasno. Zar ne vidite potencijal? Neko vam ide na živce, neka žena ili neprijatelj. Pošalljete mu poruku u kojoj mu prijetite smrću. On ili ona vas prijavi za prijetnju smrću državnom ovjetništvu, a vi izbrišete poruku s mobitela. Tada će ta osoba kao prvo izgledati kao totalna budaletina i luđak, a kao drugo će pokupiti kaznenu prijavu za lažno prijavljivanje. Dakle, znate što trebate napraviti, svim curama koje nisu htjele spavati s vama pošaljite prijetnje smrću i osramotite ih pred "organima reda". 

Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka
Dex.pwn kaže...
Zaro što se ne vidi originalna poruka.

Pa to je bit... Ako slučajno pošalješ sliku penisa šefu umjesto ženi, lakše je stisnuti Retract u dva dodira po ekranu nego da odmah moraš paliti komp, otvarati Word da updateaš CV i muku mučiti s gledanjem ponude na moj-posao da nađeš novo zaposlenje. Slabo je tržište rada u Hrvatskoj tako da je ovo super opcija.

14 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka
1tip kaže...

To je prekrasno. Zar ne vidite potencijal? Neko vam ide na živce, neka žena ili neprijatelj. Pošalljete mu poruku u kojoj mu prijetite smrću. On ili ona vas prijavi za prijetnju smrću državnom ovjetništvu, a vi izbrišete poruku s mobitela. Tada će ta osoba kao prvo izgledati kao totalna budaletina i luđak, a kao drugo će pokupiti kaznenu prijavu za lažno prijavljivanje. Dakle, znate što trebate napraviti, svim curama koje nisu htjele spavati s vama pošaljite prijetnje smrću i osramotite ih pred "organima reda". 

Genijalno. Osim ako osoba napravi screenshot i onda završiš u zatvoru.

12 godina
odjavljen
offline
WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka, vi

Meni je palo ovo na pamet.

Pošalje ti žena poruku da joj kupiš X stvar. Ti joj kupiš, u međuvremenu se predomisli, i prepravi poruku da joj kupiš Y stvar.

Dalje vam je sve jasno

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka, vi

Još jedna od potvrda da je Viber tehnološki ispred Whatsappa – Viber to ima odavno. Sve što mi pada na pamet došlo je prvo na Viber, a tek potom na Whatsapp (glasovne poruke, skupne poruke, igre itd.).

Uopće mi nije jasno otkud toliki marketinški prostor za njega. Čini mi se da je u razini Applea: tek kad Apple nešto ugradi u svoje uređaje, onda to postane mainstream.

Imam osjećaj da Whatsapp ponajprije koriste klinci (govorim iz osobnoga iskustva).

 
2 9 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka
BarbaVeli kaže...

Imam osjećaj da Whatsapp ponajprije koriste klinci (govorim iz osobnoga iskustva).

 

Da, jer ako koristiš Viber, znaj da si ostario.

9 godina
offline
Re: WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka
BarbaVeli kaže...

Još jedna od potvrda da je Viber tehnološki ispred Whatsappa – Viber to ima odavno. Sve što mi pada na pamet došlo je prvo na Viber, a tek potom na Whatsapp (glasovne poruke, skupne poruke, igre itd.).

Uopće mi nije jasno otkud toliki marketinški prostor za njega. Čini mi se da je u razini Applea: tek kad Apple nešto ugradi u svoje uređaje, onda to postane mainstream.

Imam osjećaj da Whatsapp ponajprije koriste klinci (govorim iz osobnoga iskustva).

 da, ali si zaboravio napomenuti da whatsapp valjda od kad postoji radi bez najmanje greskice, dok kod vibera malo malo neki kurac.. pogotovo na slabijim uredajima

14 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka
digitall kaže...
BarbaVeli kaže...

Još jedna od potvrda da je Viber tehnološki ispred Whatsappa – Viber to ima odavno. Sve što mi pada na pamet došlo je prvo na Viber, a tek potom na Whatsapp (glasovne poruke, skupne poruke, igre itd.).

Uopće mi nije jasno otkud toliki marketinški prostor za njega. Čini mi se da je u razini Applea: tek kad Apple nešto ugradi u svoje uređaje, onda to postane mainstream.

Imam osjećaj da Whatsapp ponajprije koriste klinci (govorim iz osobnoga iskustva).

 da, ali si zaboravio napomenuti da whatsapp valjda od kad postoji radi bez najmanje greskice, dok kod vibera malo malo neki kurac.. pogotovo na slabijim uredajima

 Baš sam i ja to htio reći. S Viberom uvijek neki battery drainovi, štekanja, rušenja, pi*** materine, i na Androidu i na iOS-u. Zato mi i je WhatsApp u docku na homescreenu već 5 godina, a Viber svako malo deinstaliram dok se ne popravi. Nedavno sam od njega skroz odustao.

14 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka
Dex.pwn kaže...

Meni je palo ovo na pamet.

Pošalje ti žena poruku da joj kupiš X stvar. Ti joj kupiš, u međuvremenu se predomisli, i prepravi poruku da joj kupiš Y stvar.

Dalje vam je sve jasno

 U toj situaciji si ionako uvijek najebao, ona će se predomisliti ako treba i kad već doneseš stvar 2 min nakon što ti kaže da si sve napravio kako treba. Ne treba ženi tehnologija za takve stvari. :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka
BarbaVeli kaže...

Još jedna od potvrda da je Viber tehnološki ispred Whatsappa – Viber to ima odavno. Sve što mi pada na pamet došlo je prvo na Viber, a tek potom na Whatsapp (glasovne poruke, skupne poruke, igre itd.).

Uopće mi nije jasno otkud toliki marketinški prostor za njega. Čini mi se da je u razini Applea: tek kad Apple nešto ugradi u svoje uređaje, onda to postane mainstream.

Imam osjećaj da Whatsapp ponajprije koriste klinci (govorim iz osobnoga iskustva).

 Ma sta ima? Revoke? Otkada? Sad provjerio i nema, ima samo delete koji brise poruku s tvog mobitela, a ne tudjeg.

14 godina
offline
Re: WhatsApp će omogućiti brisanje poslanih poruka
zoki.zlikowski kaže...
BarbaVeli kaže...

Još jedna od potvrda da je Viber tehnološki ispred Whatsappa – Viber to ima odavno. Sve što mi pada na pamet došlo je prvo na Viber, a tek potom na Whatsapp (glasovne poruke, skupne poruke, igre itd.).

Uopće mi nije jasno otkud toliki marketinški prostor za njega. Čini mi se da je u razini Applea: tek kad Apple nešto ugradi u svoje uređaje, onda to postane mainstream.

Imam osjećaj da Whatsapp ponajprije koriste klinci (govorim iz osobnoga iskustva).

 Ma sta ima? Revoke? Otkada? Sad provjerio i nema, ima samo delete koji brise poruku s tvog mobitela, a ne tudjeg.

 Na iOS-u postoji opcija brisanja poruka koje ti pošalješ na jednom ili na oba uređaja.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice