WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

poruka: 31
|
čitano: 4.295
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje".
12 godina
neaktivan
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

Jedna od najjačih app za smartphone.. koristim ga svakodnevno, i plaćao bih svake godine taj 1$ da je potrebno, samo da se ne ukine ta app.. to uopće nije velika cijena za tako vrhunsku app..{#}

Tony Soprano
Moj PC  
11 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

Najbolja app za smartphone po meni i must have ako netko ima smartphone. Meni se recimo app ne na placuje već 2 god. Došlo je do datuma kad treba platit i produžili su mi besplatno korištenje.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

U zadnje vrijeme mi je Viber puno bolji jer nudi VOIP

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
Mitch kaže...

U zadnje vrijeme mi je Viber puno bolji jer nudi VOIP

Što se tiče tekstualnih poruka Viber nikad nije bio bolji od WhatsAppa.

everybody lies
14 godina
neaktivan
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

Ja ga isto koristim malo više od godinu. Pogotovo ovde na Middle East svako ga koristi. Bio je na isteku ali sam uplatio na 2 godine licencu.

 

Predobra app.

Nemam potpis osim na licnoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
Core2Duo2 kaže...
Mitch kaže...

U zadnje vrijeme mi je Viber puno bolji jer nudi VOIP

Što se tiče tekstualnih poruka Viber nikad nije bio bolji od WhatsAppa.

Ma to je sve stvar navike... Iako mi je Viber lijepši... atraktivniji... nikako da ga koristim...

 

12 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
PICART kaže...
Core2Duo2 kaže...
Mitch kaže...

U zadnje vrijeme mi je Viber puno bolji jer nudi VOIP

Što se tiče tekstualnih poruka Viber nikad nije bio bolji od WhatsAppa.

Ma to je sve stvar navike... Iako mi je Viber lijepši... atraktivniji... nikako da ga koristim...

 

Meni je Viber samo sareniji, nikako atraktivniji. Voip me ne zanima, ne razgovaram bas. A koliko je lakse iz whatsappa poslat recimo fotku nego iz Vibera, samo mi je to razlog zasto da ga koristim.

15 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
F10EXX kaže...

 

Meni je Viber samo sareniji, nikako atraktivniji. Voip me ne zanima, ne razgovaram bas. A koliko je lakse iz whatsappa poslat recimo fotku nego iz Vibera, samo mi je to razlog zasto da ga koristim.

Haha ovo mi je zanimljivo

 

Oba imaju "+" gumb (whatsapp doduse strelicu gore) i jednaki gumb take photo/video

 

 

Dva (tri sa slikanjem) koraka su potrebna, tako da molim te argumentiraj ovo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

Zašto vam je ta aplikacija toliko dobra??? Što se konkretno može s njom?

 

Iskreno meni i svima s kojima sam u kontaktu je Talk čist dovoljan. Jednostavan, svatko ga dobije već instaliranog kad kupi mobitel, jednostavno se ulogiraš s google accountom i vozi. A i besplatno je. Ne vidim razlog da prelazim na WhatsApp, Viber ili slično.

 

A i da hoću koristiti, teško da će ostali koje imam na Talku kupiti tu aplikaciju...

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2013 13:30 (lllnuclearlll).
Moj PC  
8 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
lllnuclearlll kaže...

Zašto vam je ta aplikacija toliko dobra??? Što se konkretno može s njom?

 

Iskreno meni i svima s kojima sam u kontaktu je Talk čist dovoljan. Jednostavan, svatko ga dobije već instaliranog kad kupi mobitel, jednostavno se ulogiraš s google accountom i vozi. A i besplatno je. Ne vidim razlog da prelazim na WhatsApp, Viber ili slično.

 

A i da hoću koristiti, teško da će ostali koje imam na Talku kupiti tu aplikaciju...

To ti je isto kao i mobilni imenik kada ga dobiješ unutra dodaješ korisnike i ostaje isti broj mobitela koj imaš i ovako, pozivi su besplatni koliko god ti zvao. TO je sve što znam o toj aplikaciji nikada je nisam koristio.

15 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
lllnuclearlll kaže...

Zašto vam je ta aplikacija toliko dobra??? Što se konkretno može s njom?

 

Iskreno meni i svima s kojima sam u kontaktu je Talk čist dovoljan. Jednostavan, svatko ga dobije već instaliranog kad kupi mobitel, jednostavno se ulogiraš s google accountom i vozi. A i besplatno je. Ne vidim razlog da prelazim na WhatsApp, Viber ili slično.

 

A i da hoću koristiti, teško da će ostali koje imam na Talku kupiti tu aplikaciju...

Zato sto Viber i Whatsapp ne zahtjevaju sign in/out kao Skype npr.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
lllnuclearlll kaže...

Iskreno meni i svima s kojima sam u kontaktu je Talk čist dovoljan. Jednostavan, svatko ga dobije već instaliranog kad kupi mobitel, jednostavno se ulogiraš s google accountom i vozi.

Dolazi samo na Androidu, a dosta ljudi ima iPhone, a neki i WP.

 

Najvise koristim fejs chat, svi koje znam da imaju smartphone ga imaju instaliranog, neovisno o platformi. Za Apple/apple je tu jos i iMessage. Najveci problem su ljudi koji nemaju smartphone, ali sa njima ionako nema pomoci.

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
15 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
SupremeCommander kaže...
lllnuclearlll kaže...

Iskreno meni i svima s kojima sam u kontaktu je Talk čist dovoljan. Jednostavan, svatko ga dobije već instaliranog kad kupi mobitel, jednostavno se ulogiraš s google accountom i vozi.

Dolazi samo na Androidu, a dosta ljudi ima iPhone, a neki i WP.

 

Najvise koristim fejs chat, svi koje znam da imaju smartphone ga imaju instaliranog, neovisno o platformi. Za Apple/apple je tu jos i iMessage. Najveci problem su ljudi koji nemaju smartphone, ali sa njima ionako nema pomoci.

 

 

Talk ima za iOS, sad se zove Hangouts

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
Tony.Soprano kaže...

... koristim ga svakodnevno, i plaćao bih svake godine taj 1$ da je potrebno...

Whoa! Stvarno si galantan...

12 godina
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

ja imam whatsapp na androidu i pod payment info mi piše lifetime. zašto? a nisam dao ni centa.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

pa postoji viber koji je i dalje besplatan a ima i pozive kao skype dok whatsapp to nije imao prije dali su to omogučili neznam jer ga ne koristim nije mi po ničem bio toliko poseban a ako se plača pogotovo

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

EDIT: Napisao sam gluposti pa brišem post!

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2013 2:21 (77ari).
13 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
Pričaš gluposti, na WhatsAppu ne možeš pričati već samo slati poruke.
12 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
Wicked_Sick87 kaže...
Pričaš gluposti, na WhatsAppu ne možeš pričati već samo slati poruke.

Joj nisam znao zaot i mislio sam da je za pozive XD nikada nisam koristio tu aplikaciju. Zanemarite moj post.

12 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
Mitch kaže...
F10EXX kaže...

 

Meni je Viber samo sareniji, nikako atraktivniji. Voip me ne zanima, ne razgovaram bas. A koliko je lakse iz whatsappa poslat recimo fotku nego iz Vibera, samo mi je to razlog zasto da ga koristim.

Haha ovo mi je zanimljivo

 

Oba imaju "+" gumb (whatsapp doduse strelicu gore) i jednaki gumb take photo/video

 

 

Dva (tri sa slikanjem) koraka su potrebna, tako da molim te argumentiraj ovo

Ne mislim na fotkanje iz appa, nego kad sam u galeriji na mobu, whatsapp me direktno baca na recent list, a na ovom moram po imeniku trazit, ili se prebacivat na recent list. 

15 godina
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

Pa zar nije jednostavnije samo ici u Whatsapp/Viber i slati? Umjesto da imas otvorenu galeriju + messenger, ovako samo saljes iz messengera.

 

Ali nema veze, 77ari zasto onda komentiras nesto sto ne koristis?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

I dalje ne kužim šta je toliko posebno u WA i Viberu ako je danas Facebook puno rašireniji pa tako i njegov Messenger koji je dostupan na SVIM mobitelima, ako ne u nativnoj aplikaciji onda u browser verziji...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
EZY-E kaže...

I dalje ne kužim šta je toliko posebno u WA i Viberu ako je danas Facebook puno rašireniji pa tako i njegov Messenger koji je dostupan na SVIM mobitelima, ako ne u nativnoj aplikaciji onda u browser verziji...

Pa ne zahtjevaju sign in/out i rade u pozadini bez problema

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
EZY-E kaže...

I dalje ne kužim šta je toliko posebno u WA i Viberu ako je danas Facebook puno rašireniji pa tako i njegov Messenger koji je dostupan na SVIM mobitelima, ako ne u nativnoj aplikaciji onda u browser verziji...

 

Nema svatko facebook, niti ga bas svi zele. Evo ja ga prvi nemam, niti cu ga ikad imati. Samim time meni fb messanger apsolutno nista ne znaci.

13 godina
neaktivan
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

Znači iz cijele ove rasprave ne možemo vidjeti niti jedan argument zašto je WhatsApp bolji od Vibera...

 
4 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

pa nema ga a otkad se plača pogotovo

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
jumboY kaže...
EZY-E kaže...

I dalje ne kužim šta je toliko posebno u WA i Viberu ako je danas Facebook puno rašireniji pa tako i njegov Messenger koji je dostupan na SVIM mobitelima, ako ne u nativnoj aplikaciji onda u browser verziji...

 

Nema svatko facebook, niti ga bas svi zele. Evo ja ga prvi nemam, niti cu ga ikad imati. Samim time meni fb messanger apsolutno nista ne znaci.

 Nije bitno jel ga ti imas ili ne, bitno je da puno vise ljudi ima fb nego wa/viber

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
12 godina
protjeran
offline
Re: WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje
EZY-E kaže...
jumboY kaže...
EZY-E kaže...

I dalje ne kužim šta je toliko posebno u WA i Viberu ako je danas Facebook puno rašireniji pa tako i njegov Messenger koji je dostupan na SVIM mobitelima, ako ne u nativnoj aplikaciji onda u browser verziji...

 

Nema svatko facebook, niti ga bas svi zele. Evo ja ga prvi nemam, niti cu ga ikad imati. Samim time meni fb messanger apsolutno nista ne znaci.

  Nije bitno jel ga ti imas ili ne, bitno je da puno vise ljudi ima fb nego wa/viber

 

Slazem se da je nebitno imam li ja fb ili ne. No bitno je da mene preko fb-a ne mozes dobit. A imas jos dosta takvih ljudi, vecina ekipe koju ja poznajem vjerovao ili ne nema niti zeli imati fb account.

 

I sad, sta tebi znaci vecina ljudi ako zelis dobiti bas tog jednog koji nema fb-a?

 

No nije to jedina prednost vibera ili whatsappa. Jednostavni su, ne traze nikakve komplikacije niti gluparije poput fb accounta i poprilicno su popularni. Uostalom, zasto ne koristit sve sto je u tvojoj mogucnosti? I fb i viber i whatsapp.

 

Meni osobno whatsapp ne treba, jer mrzim pisati po touchscreenu. Viber je s druge strane blagoslov s neba koji mi mjesecno ustedi poprilicnu svotu love kako dosta komuniciram van hrv. I platio bih ga i 99,99% da je potrebno. FB nikako ne moze zamjenit jedan viber npr. Nikako.

16 godina
neaktivan
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

Problem je placati SMS-ove ali pristup netu + app nije. Hmmm.

Chaintech socket 4 MB, Cyrix 486DX2 66Mhz (TURBO mode!), 8MB EDO RAM, 420MB HDD, S3 Trio 2MB, Sound Blaster 16, 3.5" 1.44MB floppy!!!
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
WhatsApp na iPhoneu – 0,99 USD godišnje

ja kod vipa za 15 kn dobijem 400 mb što je i više nego dovoljno za free razgovore i poruke preko vibera/whatsappa (i još mogu koristit i internet).

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice