Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

poruka: 43
|
čitano: 10.236
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja".
16 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

i tata bi sine

Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Bolje da ne dobijem ovu zvjerku, srce bi me opandrčilo kad bi slucajno vidio da sam dobio...

 

Btw tek sam sad skužio da je druga nagrada  Monitor Philips 24” 241P4QPYES Pivot! {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2012 7:34 (dasoo988).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Mijenjam šefa za ovaj PC, hitno! {#}

Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

sudjelujem u igri... ali znam da su mi sanse nikakve... :) ipak Bug je najjaci IT magazin na podrucju bivse Yu tako da je konkurencija prevelika... btw. jako koristan broj Bug.. tako da se isplati uzet i bez toga da sudjelujete :)

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja
Virty kaže...

Mijenjam šefa za ovaj PC, hitno! {#}

uf, velikog li uloga {#}

12 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Prvo sto bi napravio kad bi nekim bozjim cudom to osvojio: Sa parom otvorio poklopac(najvjerovatnije ima onaj sticker od garancije) i stavio svoj NH-D14...
ALI.. Lijepo je sanjati.. Treba bit zadovoljan onime sto imas, i ovo je previse. {#} 

Something lurks in the dark corners of space, something powerful enough to kill a Reaper.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Javljam se iz Beograda sa zeljom da pohvalim urednicki tim, koji se prvi setio i obratio paznju na nas osobe zlatnog doba a ujedno mi je zao sto i ne mogu se natjecati sobzirom da trziste nije pokriveno izdanjima. U svakom slucaju iskren pozdrav za ekipu i cestitke za dobitnika

Deda Gane

 
18 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

nisam ja te srece, tako da cu odma cestitat dobitniku {#}{#}

''Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.'' (c) Čapek
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Evo gledam ovu konfiguraciju, nisam pesimist ali ako se nisam sam potrudio za nesto tesko da sam ikad ista dobio. Stalno igram i razmisljam e da mi je ovako nesto, iako Ivy Bridge nije bio los.I na kraju sebi sam nekako u nekih 6 mjeseci uspio sastaviti konfiguraciju MSI Big Bang XPower 2, i7 3930k, Corsair H100, HD 7970 OC, CoolerMaster 1000W Silent Pro M,Mushkin Blackline 32 gb DDR3 2133, SSD OCZ 128gb, i sve to strpao u CoolerMaster TROOPER. I naravno sad kad sam svu lovu stresao da ovo sebi konacno osposobim, sad imam sanse da dobijem ovu zvijer.

 

A da nedajBoze ovo slucajno dobijem, iste sekunde bi ga rastavio i prodao. Mozda bi jedino sebi ostavio procesor...

Bolje šaka u glavu nego k...c u guzicu...
Moj PC  
1 21 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja
Daklem,
A kada i kako cemo mi pretplatnici e-izdanja moci sudjelovati u ovome?
Voljan sam platiti i skuplju pretplatu da mogu imat nagradne igre.

Hvala.
15 godina
neaktivan
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Prodajem dušu za osvajanje glavne nagrade. Ako treba, dodam još koju ekstra. :D

Why so serious?
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Inace ne kupujem Bug , ali ovaj broj sam kupil zbog odlicne nagrade !{#}

Music As A Weapon !!
Moj PC  
9 10 hvala 0
12 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Ako kupujete Bug samo zbog nagrade, to je jadno.
Inače, ja kupujem svaki mjesec na kiosku, nikako da sakupim novaca pa da uzmem pretplatu. {#}

Uvjek ima odličnih tema za čitanje, nikad nije dosadno. {#}

 

Svaka čast Bugovcima za stvaranje ovakvog časopisa. {#}

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Moj PC  
4 18 hvala 1
15 godina
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja
dombak1608 kaže...

Ako kupujete Bug samo zbog nagrade, to je jadno.
Inače, ja kupujem svaki mjesec na kiosku, nikako da sakupim novaca pa da uzmem pretplatu. {#}

Uvjek ima odličnih tema za čitanje, nikad nije dosadno. {#}

 

Svaka čast Bugovcima za stvaranje ovakvog časopisa. {#}

kaj je jadno?? pa poanta te nagrade i je da se proda cim vise caspopisa lol.. pa inace to nebi imalo niti smisla.

 

99.9% sam siguran da je prodaja kakva bi trebala biti tih nagrada i poslastica nebi niti bilo.. vjerujem da nema bas puno previse pretplatnika..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
16 godina
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja
toxic kaže...
dombak1608 kaže...

Ako kupujete Bug samo zbog nagrade, to je jadno.
Inače, ja kupujem svaki mjesec na kiosku, nikako da sakupim novaca pa da uzmem pretplatu. {#}

Uvjek ima odličnih tema za čitanje, nikad nije dosadno. {#}

 

Svaka čast Bugovcima za stvaranje ovakvog časopisa. {#}

kaj je jadno?? pa poanta te nagrade i je da se proda cim vise caspopisa lol.. pa inace to nebi imalo niti smisla.

 

99.9% sam siguran da je prodaja kakva bi trebala biti tih nagrada i poslastica nebi niti bilo.. vjerujem da nema bas puno previse pretplatnika..

E sad si umanjio šanse da dobiješ nagradu {#}

15 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

nisam niti kupio casopis :) tak da ja sigurno nebudem dobio

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja
Eo javljam se ija,hitno mi treba PC,ja bi naravno gamerski...starci mi obecavaju 3 mjesecaa i stalno nes seru..(btw nisam bogat)..sad radimo sobu poslje cemo i ta sranja...imam kantu od kompjutera,star 9 godina...Zbilja mi trea pc,al nisam ja te srece..Dao Bi sve da ga imam ;)
Oke..sad sta bude bude,premda 100% necu osvojit,al makar cu pokusat...
 
3 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Nisam ja te sreće.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Odgodio sam kupnju novog pc-a kupujem tek kada prođe ova nagradan igra osim ako ne stavi neku konfu od 40 000kn... Ili pak istu.

15 godina
odjavljen
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

kad bi ga dobio prodao bi ga.... mislim nagrada je super i svaka čast bug-u na velikodušnosti ali za koju igru će mi ovakav monster PC? od tih para bi si sastavio nešto normalnije (cca 14k kuna) i još bi mi ostalo za kurve i čevape..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

neni bi sigurno dobro došao ovaj procesor jer radim dosta zahtjevne poslove na pc. I nekada ( uglavnom uvjek) mi se kasi komp jer je pre opterećen proc. Snimam tutoriale, gameply igrica i sl pa mi nisko padne fps. Kada uređujem video zapise imam problema, ili kod nekih drugih poslova kada se koristi jako jako procesor ode sve k vragu. Super monitor bi mi dobro došao radi kvalitetnije slike i bolje bi mi prikazivao što radim i slićno.... Sada se mogu samo nadati naj boljemu.

16 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Ne morate se truditi ja cu ga osvojiti.I ostavit cu si procesor,mozda,a sve ostalo ide na prodaju.Mozete poceti slati ponude,haha

Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
online
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

ja bi grafu ostavio, ostalo na njuskalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja
77ari kaže...

neni bi sigurno dobro došao ovaj procesor jer radim dosta zahtjevne poslove na pc. I nekada ( uglavnom uvjek) mi se kasi komp jer je pre opterećen proc. Snimam tutoriale, gameply igrica i sl pa mi nisko padne fps. Kada uređujem video zapise imam problema, ili kod nekih drugih poslova kada se koristi jako jako procesor ode sve k vragu. Super monitor bi mi dobro došao radi kvalitetnije slike i bolje bi mi prikazivao što radim i slićno.... Sada se mogu samo nadati naj boljemu.

Meni je pao kofein dok sam dešifrirao tvoj post. Uglavnom, sretno i čestike (budućem) dobitniku.Cool

12 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Zvjer je, al mogli su staviti normalan headset a ne ovaj Steelseries 4H (No H8)

 

"NEK NAJSRETNIJI POBIJEDI" .

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja
A nista cestitke dobitniku. Niece to mene
wat?
16 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Links stavi konfu od 18 milja, a odmah idući mjesec dođe MSAN i op¡zdi konfu od 32 milje! Rukavica je bačena! :D

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja
Sljedeći mjesec očekujem konfu od minimalno 60k kuna
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja

Ne mogu se načuditi kako su napravili bzvz konfu za te pare.

1.Počevši od kućišta - čemu to? na stranu estetika, ali potrošiti toliko na komad lima je nonsense.

2. Storage dio - samo 1 ssd, 1 wd od 2tb??

3. Količina rama - konfa u koju stane 64gb oni stave 16, LOL

....

dalje da i ne nabrajam.

za te pare su mogli složiti mnogo brže riješenje.

 
3 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vrhunski PC čeka najsretnijeg čitatelja
maximus007 kaže...

Ne mogu se načuditi kako su napravili bzvz konfu za te pare.

1.Počevši od kućišta - čemu to? na stranu estetika, ali potrošiti toliko na komad lima je nonsense.

2. Storage dio - samo 1 ssd, 1 wd od 2tb??

3. Količina rama - konfa u koju stane 64gb oni stave 16, LOL

....

dalje da i ne nabrajam.

za te pare su mogli složiti mnogo brže riješenje.

Konfiguracija je super što i super izgleda, onaj ko dobije tu konfu pre sretan je dao je stvarno malo para za to. Mogli su sastaviti bolju konfu ali nema veze, poradili su i na izgledu malo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice