Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 43 gr

poruka: 12
|
čitano: 3.841
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 43 gr".
9 godina
neaktivan
offline
Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 43 gr

A da će uvesti 500 mbps u ponudu ni riječi? Da dolazi DOCSIS 3.1 i novi modemi ni riječi? Danas sve može biti vijest, uopće nije bitno da li prenese sve informacije ili ne.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2017 19:44 (JozoBozo121).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 43 gr

Da citiram jedan dio iz posta koji je potpuno netočan: "Kućanstvima u ruralnim područjima ... Vipnet osigurava pristup internetu brzine do 112 Mbit/s ...". Jako često putujem u Gorski kotar i ovo što je citirano nije točno, znam iz vlastitog iskustva da na jedan odašiljač (HSPA+ brzina prijenosa podataka) pokriva nekoliko stotina vipnetovih korisnika tako da brzina interneta ne prelazi 4Mbit/s a tijekom dana je i manja od 4Mbit/s a oni pričaju da ruralna mjesta pokrivaju s brzinom do 112Mbit/s. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 4

provjera dostupnosti je katastrofa, neznas nista.

www.aocsource.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 4
myfiles4you kaže...

Da citiram jedan dio iz posta koji je potpuno netočan: "Kućanstvima u ruralnim područjima ... Vipnet osigurava pristup internetu brzine do 112 Mbit/s ...". Jako često putujem u Gorski kotar i ovo što je citirano nije točno, znam iz vlastitog iskustva da na jedan odašiljač (HSPA+ brzina prijenosa podataka) pokriva nekoliko stotina vipnetovih korisnika tako da brzina interneta ne prelazi 4Mbit/s a tijekom dana je i manja od 4Mbit/s a oni pričaju da ruralna mjesta pokrivaju s brzinom do 112Mbit/s. 

 A evo kod mene, Medimurje, ruralno podrucje, 100 mbps preko te usluge  Tako da nije potpuno netocan, nije niti svaki dio Amerike ili Njemačke pokriven 4G signalom, a di ce biti Gorski kotar.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
16 godina
offline
Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 43 gr

Okos bokos

prdne kokos

 pita baja

 koliko tebi treba jaja ?

 

ma to su bablje price..... kupovinom bneta   amisa sto su postigli.......

za mene, obicnog korisnika,  to je sranje sto VIP naglasava o svojim dostignucima...

 jesam seljak u ZG sam, ali da jedem vasa govna o vasim uspjesima.... hvala, ne trebam ih vise....jos mi je ostalo 1.4 godine sranja,

ne treba obazirati na ovakve fake vijesti,,,,,

 

meni treba 7 jaja ......

 

dalje ...:)

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2017 0:31 (Jebodiah).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 4

ma oduvijek su bili specifični.Danas mislim da se više ne pale na nas obične smrtnike,već na raju malo jače platežne moči. Htjeli bi oni da zarade ali tebe kao krajnjeg korisnika...tko te šljivi.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
offline
Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 43 gr

Nemojte nas valjat zivimo na balkanu. Jedan metar opticke mreze nije povucen u ulici sa stambenjacima ispod 20 stanova. Znaci samo tamo di je zarada valjda 100 puta. I otvoreno kazu da nikad nece doc u recimo ulicu u centru Zagreba s obiteljskim kucama. Tehnicari na terenu su honorarni studenti ?!?!?! I to je isprika zasto tjedan Dana nitko nije doso pogledat kvar. O nizim menadjercicima da ni ne pricam, oni su uz  balustrade po jadranu postali Jedino kulturno dobro RH.....Jedino cemu se nasi operateri mogu nadat da se nece desit neka 'uberizacija' ovog trzista ala niskoorbitalni sateliti od googla il nes slicno jer ako se desi...cao...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 4

Pročito sam drugu rečenicu i govno mi ispalo.

16 godina
offline
Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 43 gr
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 43 gr

 Zivim u zagrebu i na kucnom imam 8.5 mb/s download a na SKUPOJ mobilnoj pretplati imam 4 GB prometa.

 Jezim ja vip i njihove ponude, zivim za dan kad ce mi istec ugovorna. Tele2 cuvajte mi mjesto..!

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 4
Dead kaže...

Problem je HT i njegov monopol. Htio sam na otoku Čiovo u mjestu Okrug Donji dovesti Vip duo (internet+TV) i to preko instalacije kojom se moj pok. otac služio. Imao je samo telefon i to preko HT-a. Sve sam dogovorio s Vip-om i nakon nekoliko dana me zovu da im je HT-ov tehničar javio da ta moja instalacija "ne može podnijeti ni internet ni TV". Vip se morao obratiti prvo HT-u jer je mreža HT-ova. Okay onda ništa od interneta. Međutim onako bezveze javim se Iskonu, koji je u vlasništvu HT-a, i s njima dogovorim ovaj put internet+telefon (ne može se bez telefona) pošto sam u međuvremenu od Vip-a uzeo SatTV. Nakon par dana Iskon mi javlja da je sve u redu, da im je HT-ov tehničar javio kako je moja instalacija sposobna!? I što ću, pristanem. Sve funkcionira okay. Svejedno uputim mail Vip-u i opišem detaljno što mi se desilo jer ovo je očito diskriminacija Vip-a i oni mi se zahvale na obavijesti te da će razmotriti slučaj. To je bilo prije dvije godine. Nisam dobio nikakvu povratnu informaciju. Možda se boje velikog bossa. Gadljivo.

 

 

Jebote nisam znao da je tak lijepo u Dalmaciji   !

 

nja..... ma kaj da velim ...... triba cikat ono nekoliko godina kad istekne ugovor izmedu R Hr i Deutsche Telekom... nadam se da je kupnja obavljena na koncesiju a ne trajno......

ne znam za dolje Dalmacija  , koliki vam je zivotni vijek... mi se damo dogovoriti koliko cemo zivjeti i cekati......nema frke...

Vlada vjecna a seljak zivotno limitiran,

a os gebem vam pamet, novac od nas seljaka-bedaka...???

ma biz.......

 

ne dajte se ,,,, e ono u zgradi to je diskriminacija.. ako daju vama u zgradama, sto znaci da ste kokosinjci?

sto sam onda ja  samostalna kuca u ZG....?,,, krava muzara bedasta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vipnet ima vlastitu optičku infrastrukturu u 4

Ma tele 2 je smeće od mreže bio sam kod njih 2godine i nikad vise nebi uzeo da mi svr dadnu dozivotno besplatno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice