Vip omogućio LTE roaming u 15 država

poruka: 5
|
čitano: 1.319
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vip omogućio LTE roaming u 15 država".
16 godina
neaktivan
offline
Vip omogućio LTE roaming u 15 država

Uvijek rado pročitam ove reklame o "povoljnom" roamingu, tada ne zaboravim isključiti podatkovni promet kada putujem u susjedne države.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Vip omogućio LTE roaming u 15 država

eo, odmah idem u 15 država. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vip omogućio LTE roaming u 15 država

Ja uvijek kupim lokalnu SIM karticu gdje god idem. Nije mi jasan baš VIP, umjesto da ti da povoljni internet pa bi onda zadržao SIM karticu u mobu i javio se kad me netko zove (i popušio možda 10-15 kn na dan za roaming), ovakvim potezima tjeraju korisnike da potpuno ugase VIP karticu kad su u inozemstvu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Vip omogućio LTE roaming u 15 država

Super su jeftini. Ogromnih 1GB za samo 20E. Odma cu slati slike sa GoPro kamere doma koliko je to jeftino.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vip omogućio LTE roaming u 15 država

Nisu normalni. U Srbiji recimo takoder postoji Vip. I recimo da oni sad kazu, ista smo firma (MobilkomAustria), ajmo ponudit nesto sto drugi ne nude - povoljniji roaming unutar grupacije. Kita! A garant bi im to pomoglo i sa povecanjem korisnika u Srbiji (mislim da su oni tamo dosli kao 4ti i zadnji operater).

Drugi poslovni potey koji ima smisla - Ima Hrvata u Vojvodini, ima Srba u Becu. Da ponude neku normalnu tarifu da ti ljudi mogu pricat po ok cijeni sigurno bi ljudi prelazili na Vip.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice