VIA tuži Apple

poruka: 55
|
čitano: 6.637
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VIA tuži Apple".
15 godina
protjeran
offline
VIA tuži Apple

go VIA go :)

Moj PC  
14 1 hvala 0
15 godina
offline
VIA tuži Apple

Bas me zanima kakvom bi to protivtuzbom Apple u ovom slucaju mogao uzvratiti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
VIA tuži Apple

To su i zaslužili

jeremija
 
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
VIA tuži Apple
nek ih kupe i zatvore. Jucerasnji dan apple je zavrsio sa 40 milijardi dolara viska ispred druge najvece korporacije na svijetu exxona, nek potrose nesto sitnisa i preuzmu nesto patenata. Nije tako tesko biti u kozi tim cooka sad. ;)
A.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 20:26 (artfull).
 
4 11 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: VIA tuži Apple
artfull kaže...
nek ih kupe i zatvore. Jucerasnji dan apple je zavrsio sa 40 milijardi dolara viska ispred druge najvece korporacije na svijetu exxona, nek potrose nesto sitnisa i preuzmu nesto patenata.

 Da ti mene udaris sakom, a ja hocu da mi platis milion kao odstetu, ne zelim da doneses pistolj i pucas mi u glavu, nego svoj milion.

 

P.S.


Stvarno vjerujes tim brojkama?

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
12 godina
neaktivan
offline
VIA tuži Apple
ajd napokon da netko tuži apple, a ne da apple stalno nekog tuži
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
VIA tuži Apple
tko jaci taj tlaci, nije bitno sta ovaj slabiji zeli.
I'll be back
Moj PC  
7 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: VIA tuži Apple
microman kaže...
tko jaci taj tlaci, nije bitno sta ovaj slabiji zeli.

 

Trebao ih je kupiti odmah. Ne znam sto nas zamajavaju time uopste, ako je vec odluceno. Osim ako nije...

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
16 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
Mentalist kaže...
artfull kaže...
nek ih kupe i zatvore. Jucerasnji dan apple je zavrsio sa 40 milijardi dolara viska ispred druge najvece korporacije na svijetu exxona, nek potrose nesto sitnisa i preuzmu nesto patenata.

 Da ti mene udaris sakom, a ja hocu da mi platis milion kao odstetu, ne zelim da doneses pistolj i pucas mi u glavu, nego svoj milion.

 

P.S.


Stvarno vjerujes tim brojkama?

 

sto imam ne vjerovati brojkama? Apple je i dalje jako potcijenjena firma premda su sad najveci. 100 milijardi casha, debelo preko 100 milijardi prometa god sa velikim rastom i dalje, a kratkorocno bez tablet konkurencije za novogodisnji kvartal (amazon jedini potencijalno) i sa rekordnom prodajom vec prastarog ajfona i nikad boljom prodajom Maca. Jedina opasnost im dolazi od napokon probudenog Msofta sa win8 i nesto od samsunga sa hw strane. btw ovo sa kupovinom via je bila ironija, ne treba im. nek se bakcu odvjetnicima ili nek malo odrjese kesu. Ja cekam eskalaciju patentnih ratova i brijem da je Steve i to predvidio i da i za to imaju plan jer su u appleu uglavnom i zakuhali ovu shizu oko patenata.
A.
14 godina
protjeran
offline
Re: VIA tuži Apple
artfull kaže...

 

sto imam ne vjerovati brojkama? Apple je i dalje jako potcijenjena firma premda su sad najveci. 100 milijardi casha, debelo preko 100 milijardi prometa god sa velikim rastom i dalje, a kratkorocno bez tablet konkurencije za novogodisnji kvartal (amazon jedini potencijalno) i sa rekordnom prodajom vec prastarog ajfona i nikad boljom prodajom Maca. Jedina opasnost im dolazi od napokon probudenog Msofta sa win8 i nesto od samsunga sa hw strane. btw ovo sa kupovinom via je bila ironija, ne treba im. nek se bakcu odvjetnicima ili nek malo odrjese kesu. Ja cekam eskalaciju patentnih ratova i brijem da je Steve i to predvidio i da i za to imaju plan jer su u appleu uglavnom i zakuhali ovu shizu oko patenata.

 Predvidjam, prema dosadasnjoj prodaji, da ce za 3 godine svaki stanovnik svijeta imati sve Apple-ovo.

 

Tad ce se desiti krah.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
16 godina
offline
Re: VIA tuži Apple
malina22 kaže...

Bas me zanima kakvom bi to protivtuzbom Apple u ovom slucaju mogao uzvratiti...

Nema Apple kaj uzvratit mogu se fučkat, samo če morat platit debelo ili se nagodit isti jarac ako VIA ima dobrih razloga za ovi tužbu u tom je poanta svega.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
16 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
artfull kaže...
nek ih kupe i zatvore. Jucerasnji dan apple je zavrsio sa 40 milijardi dolara viska ispred druge najvece korporacije na svijetu exxona, nek potrose nesto sitnisa i preuzmu nesto patenata. Nije tako tesko biti u kozi tim cooka sad. ;)

Ti shvaćaš da predsjednica VIA-e je predsjednica HTC-a i kćer bivše najbogatije osobe u Tajvanu, a vjerovatno i u Aziji (Umro je pred par godina i ostavio svo bogatstvo njoj) da će prije ona kupiti i zatvoriti Apple nego Apple VIA-u?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 21:17 (Paolo2612).
15 godina
offline
VIA tuži Apple

Apple u svoju kolekciju može uvrstiti još jednu parnicu oko povrede patenata. - Koja je ovo po redu u ove 3 godine što sam na forumu.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
VIA tuži Apple

Artfull je stari apple fanboy. Čak i kad sam Apple prizna pogrešku i opali Arfulla po nosu, Artfull opet kaže da je Apple nedužan i da je to zavaravanje naroda. Ne isplati ga se uvjeravat u nešto protiv Applea jer za neke je Apple - Bog ;)

 
8 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
Paolo2612 kaže...
artfull kaže...
nek ih kupe i zatvore. Jucerasnji dan apple je zavrsio sa 40 milijardi dolara viska ispred druge najvece korporacije na svijetu exxona, nek potrose nesto sitnisa i preuzmu nesto patenata. Nije tako tesko biti u kozi tim cooka sad. ;)

Ti shvaćaš da predsjednica VIA-e je predsjednica HTC-a i kćer bivše najbogatije osobe u Tajvanu, a vjerovatno i u Aziji (Umro je pred par godina i ostavio svo bogatstvo njoj) da će prije ona kupiti i zatvoriti Apple nego Apple VIA-u?

 LOL. Pa sam apple ima na racunu toliko para da bi vjerojatno mogao kupiti VIA-u zajedno sa svom imovinom te gospodicne, a da ne govorimo koliko jos para na racunu imaju glavni dionicari applea i predstavnici uprave. No ipak daleko je jeftinije nagodit se sa VIA-om i platit odstetu, nego otic u kupnju. ;-)

I'll be back
16 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
microman kaže...

LOL. Pa sam apple ima na racunu toliko para da bi vjerojatno mogao kupiti VIA-u zajedno sa svom imovinom te gospodicne, a da ne govorimo koliko jos para na racunu imaju glavni dionicari applea i predstavnici uprave. No ipak daleko je jeftinije nagodit se sa VIA-om i platit odstetu, nego otic u kupnju. ;-)

Novac ne znači ništa - mogu odbiti ponudu, može se umiješati država ili regulacijska tijela.

 

 

Apple može kupiti i Sony i Microsoft i cijeli svijet. Sere mi se više od tih kretenskih izjava pojedinaca

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 21:59 (Paolo2612).
13 godina
offline
VIA tuži Apple

a šta ako VIA kaže nema nagodbe, ajmo zabrana {#}

Beware of the MamićTrollFejs
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
nine kaže...

a šta ako VIA kaže nema nagodbe, ajmo zabrana {#}

Samo ako sud ustvrdi da je do povrede patenata stvarno i doslo...

 

Apropos ostatka teme, uopce ne kuzim sta se apple anti-fanboysi nerviraju... VIA tuzi povrede patenata jer zele novce, kad nekoga kupujes - dajes im novce. U cemu je problem?

 

No sta jest jest - koliko ja vidim, Apple tuzi sve i svakoga kako god zna i umije, pa je sasvim u redu da se situacija malo okrene.

 

Meni osobno na k*** idu svi ljudi koji zele 'na mukte' nesto zaraditi jer eto, posjeduju patent.

 

Patent je sr*** izum jos od doba Bell-a...

"Cakija je covjeku najbolji drug u nevolji kad ga neko pojede!"
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 22:06 (Deus ex machina).
16 godina
offline
VIA tuži Apple

A sami su to tražili. Mislim da je ona baljezgarija sa krađom dizajna kvadrata koji predstavlja appleov i-gadget

stavila mnogima petardu u gujzicu. Sad kad jedni nanjuse krv, tužbe će tražiti svatko tko je ikad imao ikakav

patent u mobitelu, memoriji, proizvodnji bakra, ili plastike.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
VIA tuži Apple

Mogu da shvatim da Leonardo Da Vinci ili Braca Rajt nesto patentiraju ali ovo je nesto sto ima svaki procesor !

 

US Patent No. 6253312, Method and apparatus for double operand load

US Patent Nos. 6253311 & 6754810, Instruction set for bi-directional conversion and transfer of integer and floating point data

 

http://www.zdnet.com/blog/mobile-news/via-patent-suit-may-give-apple-the-most-trouble/4654

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
Paolo2612 kaže...
artfull

Ti shvaćaš da predsjednica VIA-e je predsjednica HTC-a i kćer bivše najbogatije osobe u Tajvanu, a vjerovatno i u Aziji (Umro je pred par godina i ostavio svo bogatstvo njoj) da će prije ona kupiti i zatvoriti Apple nego Apple VIA-u?

 

Paolo2612 kaže...
microman kaže...

 

Novac ne znači ništa - mogu odbiti ponudu, može se umiješati država ili regulacijska tijela.

 

 

Apple može kupiti i Sony i Microsoft i cijeli svijet. Sere mi se više od tih kretenskih izjava pojedinaca

 Ajde pogledaj si prvi post i primjetit ces kako ti se ne slaze sa tvrdnjom da novac nije vazan.

Jos kad nebi govorili o kapitalizmu nekako bi se i slozio, al u biznisu novac je sve.

I zasto bi apple kupovao ista ako je jeftinije jednostavno isplatit odstetu? Zabranu prodaje iUredaja mogu zaboravit i VIA i Samsung

I'll be back
16 godina
neaktivan
offline
VIA tuži Apple
Bitno je samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
microman kaže...
Ajde pogledaj si prvi post i primjetit ces kako ti se ne slaze sa tvrdnjom da novac nije vazan.

Jos kad nebi govorili o kapitalizmu nekako bi se i slozio, al u biznisu novac je sve.

I zasto bi apple kupovao ista ako je jeftinije jednostavno isplatit odstetu? Zabranu prodaje iUredaja mogu zaboravit i VIA i Samsung

Veliki sudski i patentni stručnjak se našao govoriti da Apple ne može dobiti zabranu prodaje.Nema što - vjerujem ti

 

 

A prvi post je trolleski odgovor na poznatog troll-a i fanboya koji toliko često voli izjavljivati kako je apple bolji od svih i da on može kupiti svih

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
hrvooje kaže...

A čiji je prethodni 100% vlasnik bio VIA - vidi ti vraga. Gadna neka žena - jadan njen muž{#}

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
Paolo2612 kaže...
hrvooje kaže...

A čiji je prethodni 100% vlasnik bio VIA - vidi ti vraga. Gadna neka žena - jadan njen muž{#}

jedno je sigurno - taj lik nema iphone

Bitno je samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
15 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
Paolo2612 kaže.

Veliki sudski i patentni stručnjak se našao govoriti da Apple ne može dobiti zabranu prodaje.Nema što - vjerujem ti

 

 

A prvi post je trolleski odgovor na poznatog troll-a i fanboya koji toliko često voli izjavljivati kako je apple bolji od svih i da on može kupiti svih

 nemoras biti stricnjak da vidis kako apple igra i na politockoj razini. Pogledaj nizozemski parlament. Nakon zabrane prodaje Galaxy Taba 10.1 cijeli parlament je dobio na koristenje iPad2. Nema slucajnostu, pa tako ni to nije slucajnost.

 

I BTW dobro je da priznas kako trolas

Paolo2612 kaže...
hrvooje kaže...

A čiji je prethodni 100% vlasnik bio VIA - vidi ti vraga. Gadna neka žena - jadan njen muž{#}

 U jednom postu spominjes kako lova nema veze sa nicime, a u dva posta se hvalis sa financijskim mogucnostima ove gospode. Mjenjas misljenja kak vjetar puse. No kao sto rekoh i VIA i ta gospoda su pre slabi igraci, ako Samsung nije nista postigao nece ni ovi, a posebice jer se tice patenta kojeg prakticki krse svi proizvodaci procesora, pa tako i Samsung.

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 22:40 (microman).
16 godina
neaktivan
offline
Re: VIA tuži Apple
microman kaže...
Paolo2612 kaže...
hrvooje kaže...

A čiji je prethodni 100% vlasnik bio VIA - vidi ti vraga. Gadna neka žena - jadan njen muž{#}

 U jednom postu spominjes kako lova nema veze sa nicime, a u dva posta se hvalis sa financijskim mogucnostima ove gospode. Mjenjas misljenja kak vjetar puse. No kao sto rekoh i VIA i ta gospoda su pre slabi igraci, ako Samsung nije nista postigao nece ni ovi, a posebice jer se tice patenta kojeg prakticki krse svi proizvodaci procesora, pa tako i Samsung.

Iz koje si ti sad guzice izvukao da opet govorim o financijama ove gospode. Aludirao sam na moguće malverzacije prodaje jedne tvrtke drugoj a kojima je ona na najvišoj funkciji i da je to neka zanimljiva ličnost. A ti samo vidiš lovu u svemu

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
protjeran
offline
Re: VIA tuži Apple
artfull kaže...
nek ih kupe i zatvore. Jucerasnji dan apple je zavrsio sa 40 milijardi dolara viska ispred druge najvece korporacije na svijetu exxona, nek potrose nesto sitnisa i preuzmu nesto patenata. Nije tako tesko biti u kozi tim cooka sad. ;)

Tipičan odgovor apple fanboya sa balkana.

 

Tko se uopće usudi dirati u apple kad krade tehnologije!!! Jeste vi normalni??!!

 

Ali apple treba tužiti zbog nijanse plave boje i to je sasvim opravdano i okej.

 

p.s. Ponekad ti ni svi novci svijeta ne pomognu, kao što neće ni apple-u.

 

p.s.s. Pretpostavljam da si ti jedan od onih likova koji hodaju po selu i busaju se u prsa kako imaju apple, da bi ispao faca jer si ga možeš kupiti. Znaš ono, lokalno rečeno, seljačina {#}

( ˘͡ -˘͡)
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 22:50 (Bypass).
13 godina
neaktivan
offline
VIA tuži Apple

Uzalud im trud... {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
VIA tuži Apple

to će biti jedan veliki cross-licensing, tipa svako sa svakim

Bitno je samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice