Vertu V06 - Snapdragon 810 i 4 GB RAM-a u luksuzno

poruka: 6
|
čitano: 1.444
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vertu V06 - Snapdragon 810 i 4 GB RAM-a u luksuzno".
14 godina
neaktivan
offline
Vertu V06 - Snapdragon 810 i 4 GB RAM-a u luksuzno

Problem je samo sto izgleda kao kičasti Kinez sa tim cetverokutima iznad ekrana.

Ovakvog ga nebi kupio ni da imam za njega...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vertu V06 - Snapdragon 810 i 4 GB RAM-a u luks

Hardwer nije ništa posebno. A izgled je užasno loš. Ako se želiš hvaliti mobitelom iphone 6 i galaxy s6 su jako dobri za to...

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vertu V06 - Snapdragon 810 i 4 GB RAM-a u luks

A ti radiš za Vertu pa znaš kako će izgledati?


Dok cijeli svijet javlja "procurili benchmarkovi, dizajn nepoznat" ovdje stave sliku starog modela i kažu "ovo je novi Vertu"...

 

Inače, da imam novca, kupio bi ga da mi ga batler nosi za mnom. Pozlaćeni iPhone sa dijamantićima ima svaka šuša.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 godina
offline
Vertu V06 - Snapdragon 810 i 4 GB RAM-a u luksuzno

Nisam znao da je britanski brend? Već da je od Nokie sestrinska firma za proizvodnju luksuznih mobitela, koji mi se nikada nisu sviđala, kao ni hardverski bili jaki. Jedino što su bili rađeni od plemenitih metala, uzoraka dragog kamenja itd

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Vertu V06 - Snapdragon 810 i 4 GB RAM-a u luksuzno

Vertu bi trebao, pošto mu je hardver tek mizerni dio cijene, dati takvim vlasnicima opciju nadogradnje unutrašnjosti kućišta barem 3 godine.
Dakle lijepo u ovu "šasiju" da mogu ljudima zamijeniti kameru, chipset, ekran i naravno bateriju u tom vremenskom periodu. 
No, jasno mi je da oni koji to kupuju, ne mare za takve sitnice kao što je hardver. Vertu je samo registriran u Engleskoj. Nakon što ga je Nokia prodala, 
vlasnik je neki privatni investicijski fond, vjerojatno kinezi. I tako mu je osnovno tržište arapi, malezija, kina, i dakako rusija. Tako da priče o dizajnu, hm...
Inače, to vam je kičasto? Pih. Ovo je kičasto-vertu signature cobra, a pritom koštala 310 tisuća €. Navodno je još na cijeni zbog izuzetno malo prodanih primjeraka.
Tko zna zašto se tako malo prodalo, hm :) 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2015 1:11 (overhaul).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vertu V06 - Snapdragon 810 i 4 GB RAM-a u luks
overhaul kaže...

Vertu bi trebao, pošto mu je hardver tek mizerni dio cijene, dati takvim vlasnicima opciju nadogradnje unutrašnjosti kućišta barem 3 godine.
Dakle lijepo u ovu "šasiju" da mogu ljudima zamijeniti kameru, chipset, ekran i naravno bateriju u tom vremenskom periodu. 
No, jasno mi je da oni koji to kupuju, ne mare za takve sitnice kao što je hardver. Vertu je samo registriran u Engleskoj. Nakon što ga je Nokia prodala, 
vlasnik je neki privatni investicijski fond, vjerojatno kinezi. I tako mu je osnovno tržište arapi, malezija, kina, i dakako rusija. Tako da priče o dizajnu, hm...
Inače, to vam je kičasto? Pih. Ovo je kičasto-vertu signature cobra, a pritom koštala 310 tisuća €. Navodno je još na cijeni zbog izuzetno malo prodanih primjeraka.
Tko zna zašto se tako malo prodalo, hm :) 

Ti ljudi koji kupuju Vertu ne pate na takve stvari. Kaj mislis da je njih briga kaj na primjer Morgan ima drvenu sasiju, a na trzistu postoje auti sa sasijom od karbona i elektronski kontroliranim amortierima, za slicne pare.

To je nama smrtnicima neshvatljivo i tak mora biti.

Pravi programeri programiraju binarno!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice