Vertu – i Android može biti skup

poruka: 13
|
čitano: 3.368
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vertu – i Android može biti skup".
16 godina
offline
Vertu – i Android može biti skup

"Ne tako naročite specifikacije iz kompanije su opravdali izjavom kako se tu ne radi o uređaju za kratkoročnu upotrebu, a nakon njega više ništa neće biti isto…"
Baš sam razmišljao "kratkoročno" uložiti 7.900€ u telefon... Moš si mislit! {#}

 

Preseravanje iz Vertua!  {#}

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Vertu – i Android može biti skup

Poslovica "kol'ko para, tol'ko muzike" gubi iznenada smisao. xD

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Vertu – i Android može biti skup

Mogli su još manju bateriju staviti. {#}

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vertu – i Android može biti skup
Mogli su jos jadniji hardver staviti i jos vecu cijenu
robimarko@gmail.com
14 godina
odjavljen
offline
Vertu – i Android može biti skup

Očito ne kužite baš koji je smisao vertu mobitela. Samo da pokažeš kolko imaš novaca. Zvijezde imaju ajfončiće i s3 i to, a naftaši i ruski miljarderi imaju vertue u kučištu od zlata i indija, s dijamanata od nekoliko karata da se vidi da se ima.

Nikakve specifikacije niti performasne, nego što skuplje i ekskluzivnije.

Kak bi definirao ŠIRE?, Frend: Bočno dulje (c) Highway Star
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vertu – i Android može biti skup

za 7900e eksluzive ocu da imam i svoj vlastiti jedinstveni OS te takodjer ugravirana imena indijaca koji su ga 'kucali' u kasne nocne sate

 

salu na stranu 7900e poklonim azilu za zivine pa se bar samodopadno lazno plemenito altruisticki osjecam kojih minutu-dve dok cackam po iphonu

pitanje je ko je tu ludji, ovi sto prodaju u titan i kozu zapakiran osrednji komunikacisjki uredjaj ili biseri koji to zemu samo radi ogranicenog broja primjeraka

 

ps

na post iznad mog mislim da seici, bankari i srodni im financijski prekapacitirani kolege  malo mare za mobitele i slicne djindje

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2013 9:56 (Tcherot).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vertu – i Android može biti skup
bobica257 kaže...

Očito ne kužite baš koji je smisao vertu mobitela. Samo da pokažeš kolko imaš novaca. Zvijezde imaju ajfončiće i s3 i to, a naftaši i ruski miljarderi imaju vertue u kučištu od zlata i indija, s dijamanata od nekoliko karata da se vidi da se ima.

Nikakve specifikacije niti performasne, nego što skuplje i ekskluzivnije.

 

Da su bar onda stavili WP8 na njega, a ne Android. Izgleda kao da kosta 500 kn, a ne 50.000.
16 godina
offline
Vertu – i Android može biti skup

Onaj tko pati na ekskluzivu će iPhone pozlatit il stavit koji dijamant, iako je i to jadno.

 

 

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Vertu – i Android može biti skup

po specifikacijama i izgledu nebi dao vise za taj mobitel od 1300 kn i da imam milione, ubiti nebi ga uopce kupio jel je preruzan

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vertu – i Android može biti skup
Tcherot kaže...

za 7900e eksluzive ocu da imam i svoj vlastiti jedinstveni OS te takodjer ugravirana imena indijaca koji su ga 'kucali' u kasne nocne sate

 

salu na stranu 7900e poklonim azilu za zivine pa se bar samodopadno lazno plemenito altruisticki osjecam kojih minutu-dve dok cackam po iphonu

pitanje je ko je tu ludji, ovi sto prodaju u titan i kozu zapakiran osrednji komunikacisjki uredjaj ili biseri koji to zemu samo radi ogranicenog broja primjeraka

 

ps

na post iznad mog mislim da seici, bankari i srodni im financijski prekapacitirani kolege  malo mare za mobitele i slicne djindje

 

 Taj post iznad tvoga je u potpunosti točan.

 

Iznenadio bi se koliko ruskih naftaša ima koji kupuju takve mobitele u Rusiji u trgovinama specijalziranima za takve stvari, nebitno jel' koža, dijamant ili nešto treće.

 

Bila je čak i kod nas na TV-u reportaža o trgovini s pozlaćenim Nokijama ( naravno i Vertu jer je Nokia onda još bila vlasnik ).

15 godina
offline
Vertu – i Android može biti skup

Čekaj: "na poklopcu za SIM karticu je laserski ugravirano i ime radnika koji ga je sastavio." ?

 

Ako to korisnika ne natjera da se osjeća kao potpuna budala, onda ništa neće.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Vertu – i Android može biti skup
Ružan je. Toliko novaca, a niti nije hardverski high-end... i ruzan je!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vertu – i Android može biti skup

Pa nije lova nestala zato sto ju je netko dao za skupi mobitel. Bog da je dao. Ta firma isto ima radnike i vlasnike koji ce od toga zivjeti, i potpuno je svejedno jesi li lovu dao za jahtu ili vertu mobitel ili privatni otok, ili za pucku kuhinju. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice