Veliki uspjeh Lumije 800

poruka: 25
|
čitano: 4.523
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veliki uspjeh Lumije 800".
14 godina
protjeran
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Ja još važem dali da je uzmem, jer nema prednju kameru ok nije da mi nešto treba ali opet uzimam mob na minimalno 3 godine tako da... a i ne znam dali ima taj NFC chip u sebi.. a i cijena će biti paprena... kod nas {#}

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veliki uspjeh Lumije 800

Napokon povratak nokie na trziste smartphone-a!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Nokia is BACK!!!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
 
6 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Kupnja aplikacija još nije moguća!

Ali to je zbog mikrosofta i njihovog glupog razmišljanja da zapuste cijeli istok europe.

pogledaj samo xbox još nisu službeno u hr niti u drugin zemljama tzv balkana,što je poprilično arogantno i bezobrazno

You, me, or nobody is gonna hit as hard as life!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Veliki uspjeh Lumije 800
Lex Luthor kaže...

Ja još važem dali da je uzmem, jer nema prednju kameru ok nije da mi nešto treba ali opet uzimam mob na minimalno 3 godine tako da... a i ne znam dali ima taj NFC chip u sebi.. a i cijena će biti paprena... kod nas {#}

UZMI

Ja uzimam na proljeće kad mi istiće pretplata

You, me, or nobody is gonna hit as hard as life!
13 godina
neaktivan
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

wow, wp7 izgleda fenomenalno!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Dobar mobitel, ali cini mi se da se u clanku mješaju 2 stvari. Prednarudžba i prodaja nije isto koliko je meni poznato.

Također nigdje se ne navodi o kojem broju uređaja se tocno radi? 5 ili više miliona? Sve više od toga bi se i moglo smatrati nekim "boom-om".

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Po ovome što zasada vidim, ovo bi mogao biti sljedeći mobitel. Još da tržište aplikacija bude dostupno kod nas, uzeo bi definitivno. Smybian ja odavno stvar prošlosti, imam trenutno uz Blackberry uređaj s Symbianom, i mogu samo reći da je taj OS odavno  pregazilo vrijeme. Stvar koja bi me mogla jedina odbiti od kupnje je nedostatak prednje kamere, jer dosta koristim Skype, i puna funkcionalnost na mobilnom uređaju je jednina stvar koja mi nedostaje. Ovaj WP izgleda naprosto odlično.  Bitna stvar, cijena.

 

EDIT: Koji su i Nokia WP uređaji dostupni u RH?

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 14:03 (alankish).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki uspjeh Lumije 800

Čak je i cijena poprilično povoljna, otključani uređaj u Italiji dođe 499 EUR (~3700 Kn), a u Tre pretplati 99 EUR.

 

http://www.nokia.it/it-it/prodotti/telefoni-cellulari/lumia800/acquista/

13 godina
neaktivan
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Hehe, Nokia je i mene približila mobilnim windowsima, do sada nisam razmišljao o nabavci jednog.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki uspjeh Lumije 800
alankish kaže...
EDIT: Koji su i Nokia WP uređaji dostupni u RH?

Trenutno - niti jedan.

 

Početak ili proljeće 2012 dolazi u Hrvatsku i ostale europske zemlje.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki uspjeh Lumije 800
Paolo2612 kaže...
alankish kaže...
EDIT: Koji su i Nokia WP uređaji dostupni u RH?

Trenutno - niti jedan.

 

Početak ili proljeće 2012 dolazi u Hrvatsku i ostale europske zemlje.

u navedenim zemljama u clanku bi trebala pocet prodaja 16.11. a kod nas bi MOGLO ako se opamete doc prije bozica, ali je realnije da bude krajem siječna.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki uspjeh Lumije 800
alen-c kaže...

Dobar mobitel, ali cini mi se da se u clanku mješaju 2 stvari. Prednarudžba i prodaja nije isto koliko je meni poznato.

Također nigdje se ne navodi o kojem broju uređaja se tocno radi? 5 ili više miliona? Sve više od toga bi se i moglo smatrati nekim "boom-om".

Prodaja počinje 16. 11. (kao što piše iznad) - prednarudžbe ne znače mnogo, budući da se može odustati od kupnje prije izlaska uređaja.

 

Bum? Recimo 4 milijuna u tri dana (nažalost, ni Nokia ni Microsoft nemaju takve fanove) ili 3 milijuna uređaja u 55 dana bi se moglo smatrati bumom.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 16:59 (hrx).
13 godina
neaktivan
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Sta drugo reci osim marketing a rezultata nigdje...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Veliki uspjeh Lumije 800
roseman kaže...

Kupnja aplikacija još nije moguća!

Ali to je zbog mikrosofta i njihovog glupog razmišljanja da zapuste cijeli istok europe.

pogledaj samo xbox još nisu službeno u hr niti u drugin zemljama tzv balkana,što je poprilično arogantno i bezobrazno

 

 

U zemljama gdje caruje piratstvo microsoft ne želi službeno prodavati xbox. Pametno....

16 godina
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

US ima 2.500.000 zatvorenika. Ispada da su oni najkriminalnija nacija i da niko ne treba da radi sa Amerikancima.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Lumia je prije svega fancy mobitel s dobrim OS-om. Nije za poslovne niti jako zahtjevne korisnike.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Veliki uspjeh Lumije 800
logik kaže...

Lumia je prije svega fancy mobitel s dobrim OS-om. Nije za poslovne niti jako zahtjevne korisnike.

WP7 je od bilo kojeg telefona napravio isto što i iOS od iPhonea. Jednostavnost i široki spektar mogućih korisnika. Nema razloga da ne bude za poslovne korisnike jer su svi WP7 telefoni hardverski i softverski unificirani. A ovaj je još i zelen, znači za naftne kompanije kao stvoren{#}

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
14 godina
offline
Re: Veliki uspjeh Lumije 800

Bas sam razmisljao koji mob da uzmem nakon iphon-a andriod sam dosta isprobavao i koristio ali mi nikada nije sjeo najbolje kao da je bio zelen mada vjerujem da se stvari popravljaju! ovaj wp7 mi izgleda sve bolje i jos kad vidim da sve radi fluidno to je to!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Par puta sam pisao o tome i ponovo cu. Stvarno je bezobrazno imati mogucnost stavljanja programa samo s jednog mjesta. WP7 se kod nas prodaje vec godinu dana ali HR jos nije sluzbeno podrzan do strane Microsofta. To je stvarno bezobrazno i takve telefone se treba izbjegavati!

iPhone nisam kupio iz principa sto su bili vezani uz T-Com. Tko su oni da mi odredjuju operatera! Medjutim, kako stvari stoje bit ce sve gore i gore. Nije li Orwell blizu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veliki uspjeh Lumije 800
neznam koliko vas koristi WP telefone ali vidim da ljudi ovdije neznaju neke stvari,ja ga koristim vec sedan mjeseci,jos prije nodo nadogradnje,stvari stoje ovako,os sa mango nadogradnjom definitivno konkurira samon vrhu oseva za smartphone,market place radi od prvog dana,Bing vision radi savrseno,stvar je vrlo jednostavna, u postavkama staviti system locale English us,i pri postavljanju tel. kod prvog paljenja live id prijaviti na us!!!Ako netko iz neznam kojih razloga sumnja u ovo rado cu mu poslati snimku,tko je vec prijavio live id na croatian,jednostavno odite u setings, about,reset your phone,i nakon paljenja prijavite se na novi live id pod us,jos jedna bitna stvar,t-mobile u hr je pustio u opticaj wifi tethering rom za omniu 7.Nadam se da sam pomogo bar malo razjesniti neke dileme i nedoumice pri kupnji onima koji planiraju uzeti wp smartphone,mane cu nabrojati da nebi ispalo da sam nekog preveslao,prvo i osnovno bluetooth radi iskljucivo za spajanje na uredjaje ne za sharing medije,znaci prebacivanje slika i muzike zaboravite,zato imate flickshare aplikaciju,znam iritantno do boli,ali korisnici iphona vas mogu malo razvedriti posto oni imaju isti problem,drugo teme mozete mjenjati samo u pogledu mjenjanja boja tilova,pozadine mozete mjenjati samo tipo crna ,bijela,jedino sto mozete wallpaper na start screenu staviti koji hocete,zvukove poruka i mailova mozete koristiti samo one koje je microsoft isporucio u osu,dok na mangu ringtonove mozete staviti koje ocete,to su svi nedostaci,ostalo je sve savrseno,igrice su daleko najbolje,market ima brdo besplatnih animacija a one koje se placaju uvijek mozete isprobati kroz trail verziju.
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Orginalan dizajn i jako dobra izrada.Problem je u os-u, ali sa vremenom ce se to sredit.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Veliki uspjeh Lumije 800
Korisnik sam iPhonea od 2G, pa sve do sad novog 4S-a (svake godine kupim novi) i mgu reci da je ova Nokia prvi mobitel koji mi je izmamio osmjeh na lice - napokon konkurencija! iPhone je stvarno otisao jako daleko, novi iOS 5 ga je oslobodio stege kompjutera i to je prvi mobitel koji je potpuno samostalan (novi 4S nisam niti jednom jos ukopcao u komp, cak niti za restore backupa) i nadam se da ce Microsoft slijediti taj put jer konkurencija je uvijek dobro dosla.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Veliki uspjeh Lumije 800

Nokia me je totalno razocarala s ovim Wp7, nema Mass storage mode, BT file transfera, file managera nemogućnost povezivanja mobitela sa kompjuterom kao eksternog uređaja za prenos podataka (može se povezati samo uz Zune),  nemogućnost zumiranja u toku snimanja video klipa. zasto, zato sto je Nokia imala pravo da radi sto hoce s Wp7, da radi s njim sto im je volja, a ovo Symbian ima sve, ali tako je to, kad jedan covjek dodje i upropasti historij nokie

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Veliki uspjeh Lumije 800
Indestructible kaže...

Nokia me je totalno razocarala s ovim Wp7, nema Mass storage mode, BT file transfera, file managera nemogućnost povezivanja mobitela sa kompjuterom kao eksternog uređaja za prenos podataka (može se povezati samo uz Zune),  nemogućnost zumiranja u toku snimanja video klipa. zasto, zato sto je Nokia imala pravo da radi sto hoce s Wp7, da radi s njim sto im je volja, a ovo Symbian ima sve, ali tako je to, kad jedan covjek dodje i upropasti historij nokie

WP7=iOS

 

Što se tiče zatvorenosti platforme.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice