Veliki pad prihoda u HTC-u

poruka: 12
|
čitano: 2.381
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veliki pad prihoda u HTC-u".
16 godina
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u

Očekivano, nisu proizveli ništa revolucionarno već par godina. Inače ih je u ove vode "prisilno" pogurnuo Microsoft u početku ako se ne varam. Od tada osvježuju sličan dizajn stalno isponova.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u

To je samo odraz toga što su smanjili podršku za stare/postojeće uređaje i samo bacaju van nove. Ljudi su izgubili pouzdanje da će HTC pružiti dobru podršku kao što su do prije koju godinu

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u

Kad se sve zbroji i oduzme, jasni su gubitci.

HTC hitno treba konja za utrku. Jedino ih to može podići na noge.

 

Kad bi barem nešto napravili sa očajnim ekranima..

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u

Preuzimanje S3 Graphicsa ima nekog smisla (patenti, multimedijalni procesori), kupovina većinskog udjela Beatsa, baš i nema (osim u marketingu, iako se isti učinak mogao postići sporazumom o partnerstvu).

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2011 12:25 (hrx).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u
Ja sam korisrio HTC Desire, Wildfire i Hero ni sa jednim nisam bio nešto posebno oduševljen. Kamera me je razočarala na sva 3 uredjaja, pogotovo na Desire-u koji je svojevremeno bio high end. Na Hero-u slike užasne.
:)
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u

jednostavno je samsung preuzeo ulogu lidera za android OS! 

htc je bio i ostao uredjaj koji je odlican na papiru, ali u stvarnom zivotu uvijek neki problem ili problemcic!

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u

Ovako iz perspektive promatrača sa strane, čini mi se da su u jednom trenutku naglo uzletjeli, a sada se čini da nemaju kapaciteta za dugoročno funkcioniranje na tako visokom nivou. Možda je tu stvar i u managementu, strategiji...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Veliki pad prihoda u HTC-u
Zaratustra kaže...
Ja sam korisrio HTC Desire, Wildfire i Hero ni sa jednim nisam bio nešto posebno oduševljen. Kamera me je razočarala na sva 3 uredjaja, pogotovo na Desire-u koji je svojevremeno bio high end. Na Hero-u slike užasne.

A tek snimanje na desire-u...čim oslabi osvjetljenje, frami bi pali na 5-10 frama...za uređaj od 4500kn po meni nedopustivo...

 

Ali previše modela u prekratko vrijeme, desire, desire s, desire HD, sensation, sensation xl(a di su još oni za američko tržište 4g modeli)...

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u

HTC nema fokus i ima dosta veliku hiperprodukciju modela (i verzija), i ovo je time logična posljedica.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u

Trebaju smanjiti broj modela na nekih 2 na godinu dana ali da budu vrhunski i sa takvom podrskom

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u

Očekivano. Napravili su dobar posao s Desireom, ali nisu došli daleko od njega. Dobila je mama službeni Sensation pa visim na njemu i ugodno me iznenadila brzina i Android, ali ekran je zbilja loš, a sam uređaj nema onaj WOW faktor kao iPhone(ili čak SGSII)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Veliki pad prihoda u HTC-u
pa HTC se, navodno, mice sa S-LCDa i prelazi na Super Amoled. Prvi uredjaj koji bi trebao imati takav ekran je HTC Ville.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice