Veliki pad interesa za Pokemon GO

poruka: 38
|
čitano: 4.921
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veliki pad interesa za Pokemon GO".
13 godina
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

Odlično, sad ću se napokon moći normalno ulogirati u aplikaciju.

 

Uglavnom, zar ovo nije očekivano i logično? Napravljen je ogroman hype oko igre, i igru su instalirali i isprobali ljudi koji to vjerojatno nikad inače ne bi napravili da nisu čuli sa tolko strana o njoj (kao što je bilo i s Flappy Birdom).

Za razliku od Flappy Birda, ova igra je dobra i sigurno će na kraju zadržati veći broj korisnika nego što to imaju druge igre.

Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

Nemojmo zaboraviti da je Niantic permabanirao brdo cheatera, da se više ne mogu koristiti botovi i gps hackovi i igrati sa računala, nego se mora dignuti guzicu i hodati uokolo.

 
7 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
Punti kaže...

Nemojmo zaboraviti da je Niantic permabanirao brdo cheatera, da se više ne mogu koristiti botovi i gps hackovi i igrati sa računala, nego se mora dignuti guzicu i hodati uokolo.

 Nije istina, hakovi normalno rade. Ja imam odlicne pokice bez da sam mrdnuo guzicom.

14 godina
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

moji neki frendovi malo love po central parku, malo po australiji a sve iz kreveta hehe

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

Skužiće ih prije ili kasnije...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO

Tako veliki pad da se svaki drugi dan ispred Kina Europa gdje su 3 pokestopa "dohvatljiva" sa jedne točke skupi njih 50tak i po 2-3 sata vrište kad im uleti neki rijetki Pokemon.

I ne, nisam bio među njima nego sjedio na cugi u blizini i čuo krikove 

8 godina
neaktivan
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

Pa vrijeme je da krenu dodavati sadržaj preko patcheva.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

Da, skroz očekivano. Hrpa ljudi je samo skupljala pokemone, onako iz fore, bez da su evoluirali pokemone, pohodili gymove i ostalo, naravno da im je brzo dosadilo. Budimo realni, krajnje je vrijeme da ubace još koju funkcionalnost i poprave stvari koje ne rade, ako se ovako nastavi izgubit će još više igrača.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

Dobro, ima nade za čovječanstvo. Ta igra je za zgubidane koji imaju viška vremena i energije u svom ispraznom životu za potragu i skupljanje iluzija. I to je mnogo bolje nego da pljačkaju prodavnice, muče životinje ili se drogiraju. To je štetno samo za one koji imaju tendenciju raditi nešto korisno, i korisno samo za one koji inače imaju tendenciju da rade štetu sebi i drugima. Igrači koji i dalje igraju će reći, za ove što napuštaju igru:"To su ionako površni igrači koji ne znaju kako se to igra, mi što ostajemo smo genijalci-profesionalci." A možda su neki igru shvatili preozbiljno, teški karakteri koji očajno žele da se uhvate za nešto, kao kamenje bačeno u vodu ne mogu i ne žele isplivati, jer ih gore čeka mučna svakodnevnica, a neki su kao loptice sa zrakom, lepršave i površne, lako upadnu, ali lako i odskoče nazad gore. Ako se primjeni na narkomaniju, jedni su kao osobe koje iz radoznalosti popuše marihuanu i zatim se ostave toga, a drugi kao oni što se brzo dočepaju teških droga i više se toga ne puštaju, naprave od toga centar života, religiju.

 
3 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO

Ma vec su prodali acc, bar tako kažu. samo ne kuzim sta je tim ljudima u glavi, takvo varanje totalno ubija smisao igre. 

Dirty dosen
15 godina
neaktivan
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

A oni koji je ne igraju će nazivati one koji igraju debilima. Pokemon Go je, kao i svaka igra, gubitak vremena. I ne znam što je tu loše. Igraš što te zanima i igraš zbog zabave.

Pislje kaže...

Ma vec su prodali acc, bar tako kažu. samo ne kuzim sta je tim ljudima u glavi, takvo varanje totalno ubija smisao igre. 

Ne znam točno za koliko se prodaje, ali čujem da se baš i ne isplati utrošenog vremena.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 10:53 (Tomislav95).
 
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

Ako je igranje Pokemona gubitak vremena, što je onda igranje Skyrima, Battlefielda i ostalih "ozbiljnih" igara?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
17 0 hvala 0
10 godina
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

Osim ovih pro i contra Pokemona prepucavanja, zanimljivo je vidjeti da je broj igrača po priloženim grafovima uz ovaj tekst, sporije padao u odnosu na vrijednost dionica, čiji je pad strmiji.

 

Ah, ova igra je došla kao nešto novo na tržištu(čudo neviđeno), te se su se gejmeri kako su se brzo zapalili, tako su se brzo i ohladili.

Možda, kada bi se negdje našao uzrok pada takvog igranja između potrebne fizičke aktivnosti koje takva igra zahtjeva, pa bi to bilo zanimljivo za vidjeti. Zbog toga što druge videoigre ne zahtjevaju posebnu fizičku aktivnost, osim dugoga sjedanja i fizičkog rada prstića.

 

Da me se krivo, ne shvati i sam sam gamer, al' zato nisam neaktivan, te mi videoigre nisu nadomjestak za zdravi život.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
Prince-Arthas kaže...

Ako je igranje Pokemona gubitak vremena, što je onda igranje Skyrima, Battlefielda i ostalih "ozbiljnih" igara?

 Naravno da je sve gubitak vremena. I gledanje TV je doduše gubitak vremena.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
15 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
GNU+Linux kaže...
Prince-Arthas kaže...

Ako je igranje Pokemona gubitak vremena, što je onda igranje Skyrima, Battlefielda i ostalih "ozbiljnih" igara?

 Naravno da je sve gubitak vremena. I gledanje TV je doduše gubitak vremena.

Pa da, svatko si nađe kako će gubiti vrijeme. Ne možemo 24/7 biti super produktivni.

14 godina
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

vrijeme provedeno radeći ono u čemu uživaš nikad nije protraćeno, no s druge strane ako igraš bez gušta samo da ubiješ vrijeme to možda i nije tako dobro. 

Dirty dosen
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

Više ne mogu zamisliti šetnju s psom bez lova na Pokemone... brže prođe vrijeme.

Pas ponekad mora čekati, ali ko ga šljivi... bitno da je vani!

 
3 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
GNU+Linux kaže...
Prince-Arthas kaže...

Ako je igranje Pokemona gubitak vremena, što je onda igranje Skyrima, Battlefielda i ostalih "ozbiljnih" igara?

 Naravno da je sve gubitak vremena. I gledanje TV je doduše gubitak vremena.

 I pisanje komentara na Bugu...

Osim ako je tema o ustašama i partizanima.

Onda dobiješ blagoslov sveukupnog stanovništva ove naše lijepe vukojebačke 'rvačke nacije, i smatraju te produktivnim članom društva...

Premda si u to vrijeme trebao raditi zadani posao, ali gazda je sad u ekstazi zbog nadolazećih izbora, i on takoder ništa ne radi, samo zivka svoju rodbinu u 'Ercegovnu, tamo negdje iza prvog većeg kamena prije Makedonije...

Kruha i igala...
15 godina
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

a ništa onda. natrag na flappy bird. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
Ajar kaže...

a ništa onda. natrag na fapanje. 

  NHF nisam mogao odoliti.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
mario.L_hr kaže...
Ajar kaže...

a ništa onda. natrag na fapanje. 

  NHF nisam mogao odoliti.

 kako reče Woody Allen: Masturbacija je seks s najvoljenijom osobom...

 

Ajar, priznaj Bogu, narodu te svekolikom pučanstvu na forumu, s čime ideš na WC?

Ju je je? Je ju je!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
Čudan je taj prijezir prema igri za koju ne treba dati parsto kuna, kupiti grafičku od par tisuća, čekati dvadeseti patch da postane igriva, i to od urednika časopisa koji živi zahvaljujući igrama. Možda zato što žive upravo od ovih drugih.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
Chronosus kaže...

Odlično, sad ću se napokon moći normalno ulogirati u aplikaciju.

 

Uglavnom, zar ovo nije očekivano i logično? Napravljen je ogroman hype oko igre, i igru su instalirali i isprobali ljudi koji to vjerojatno nikad inače ne bi napravili da nisu čuli sa tolko strana o njoj (kao što je bilo i s Flappy Birdom).

Za razliku od Flappy Birda, ova igra je dobra i sigurno će na kraju zadržati veći broj korisnika nego što to imaju druge igre.

 Za razliku od Flappy Birda ova igra je njesra za djecu do petog osnocne. Flappy je igra živaca i refleksa. 

15 godina
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
Stric_Jura kaže...

 kako reče Woody Allen: Masturbacija je seks s najvoljenijom osobom...

 

Ajar, priznaj Bogu, narodu te svekolikom pučanstvu na forumu, s čime ideš na WC?

 s posljednjim Tomićevim romanom o Poskokovima. i nemam smartfon. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
BlueMax kaže...

 Za razliku od Flappy Birda ova igra je njesra za djecu do petog osnocne. Flappy je igra živaca i refleksa. 

 Upravo to.

A moj rekord je 263.

Beat that if you can....

Ali baš me zanima, koliko općenito ljudi postižu u prosjeku?

Jer vidim da većina zaglavi već na 50 i onda bacaju mobitel u zid..... 

 

Ajar kaže...
Stric_Jura kaže...

 kako reče Woody Allen: Masturbacija je seks s najvoljenijom osobom...

 

Ajar, priznaj Bogu, narodu te svekolikom pučanstvu na forumu, s čime ideš na WC?

 s posljednjim Tomićevim romanom o Poskokovima. i nemam smartfon. 

 

 Ajd priznaj, čitaš Coelha....

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
fer-de-lance kaže...
BlueMax kaže...

 Za razliku od Flappy Birda ova igra je njesra za djecu do petog osnocne. Flappy je igra živaca i refleksa. 

 Upravo to.

A moj rekord je 263.

Beat that if you can....

Ali baš me zanima, koliko općenito ljudi postižu u prosjeku?

Jer vidim da većina zaglavi već na 50 i onda bacaju mobitel u zid..... 

 

 Nažalost, sa starim mobitelom otišao je i Flappy a ne sjećam se rezultata. Ljudi su mi govorili da nisam normalan. :)

15 godina
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

Pokemon Go je bio zanimljiv par dana. Repetitivna igra, dosadna, bugava aplikacija... Nije ni čudo što je sve manje ljudi igra...

Rvat katolik!
 
3 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Veliki pad interesa za Pokemon GO

.

http://www.soundstream.com/
 
7 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
fer-de-lance kaže...

 

 Ajd priznaj, čitaš Coelha....

 od stotina knjiga po policama ni jedna nije njegova. jesam li puno propustio? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki pad interesa za Pokemon GO
Da psa lutalicu mogu staviti na hard disk, ne bi uopće bilo problema...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice