Veća rezolucija na e-papiru

poruka: 10
|
čitano: 3.143
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veća rezolucija na e-papiru".
16 godina
offline
Veća rezolucija na e-papiru

Lijepo, to je već rezolucija starijih laserskih printera {#}

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Veća rezolucija na e-papiru

Sviđa mi se! Možda uskoro ugledamo prototipe smartphonea sa e-ink ekranima? :D

Svakom poklopcu lonac!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Veća rezolucija na e-papiru

teško s obzirom da se još uvijek radi o "crno-bijeloj tehnici". Veći i jefitniji Kindle je veća vjerojatnost.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veća rezolucija na e-papiru

nije problem u boji ima e-inka u boji he he vec u refreshu i nemogucnosti prikaza pokretnih stvari

Nece ovo u mobitel osim ak neki divlji kinez  ne stavi ko neki sekundarni ekran 

Ovo je samo za citanje knjiga ,casopisa .....

 

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Veća rezolucija na e-papiru

Postoji C-papir. Zna li netko više o kakvoj se vrsti radi? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na e-papiru

It's a chinese fake term, I't's just a Specsmanship.
There is no tech called C Paper, it's just a normal TFT LCD, I have one.
They are trying to imitate "E-Paper" term !

 

http://www.mobileread.com/forums/showthread.php?t=101198

 

 

to nije e-ink to je lcd,led.... sam smanjena svjetlina ,kontrast i mat je pa bio kao trebo biti citljivij na danjem svjetlu i manje zamarat oci

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2011 14:00 (Tcherot).
16 godina
neaktivan
offline
Veća rezolucija na e-papiru

Što se tiče boje, najbliže komercijalnoj upotrebi na telefonima i tabletima je Qualcomm-ov Mirasol. Ima slične karakteristike kao E Ink i nema problema s prikazom videa:

 

Qualcomm gradi Mirasol fab u Taiwanu vrijedan milijardu dolara:

http://www.taipeitimes.com/News/biz/archives/2011/01/04/2003492594

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na e-papiru
Tcherot kaže...

nije problem u boji ima e-inka u boji he he vec u refreshu i nemogucnosti prikaza pokretnih stvari

Nece ovo u mobitel osim ak neki divlji kinez  ne stavi ko neki sekundarni ekran 

R&D odjel Bookeena je prikazao H.264 video na e-ink ekranu pred koji mjesec.

Motorola je 2006. godine izdala F3 koji ima e-ink ekran kao primarni (i jedini) ekran, dok je 2009. Samsung izdao Alias 2 koji ima e-ink tipkovnicu. Nedavno je E Ink prikazao savitljivi ekran koji je dovoljno brz za prikaz animacija i videa, te svoju verziju e-ink ekrana koji može prikazivati video.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2011 22:05 (hrx).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na e-papiru
hrx kaže...
Tcherot kaže...

nije problem u boji ima e-inka u boji he he vec u refreshu i nemogucnosti prikaza pokretnih stvari

Nece ovo u mobitel osim ak neki divlji kinez  ne stavi ko neki sekundarni ekran 

R&D odjel Bookeena je prikazao H.264 video na e-ink ekranu pred koji mjesec.

Motorola je 2006. godine izdala F3 koji ima e-ink ekran kao primarni (i jedini) ekran, dok je 2009. Samsung izdao Alias 2 koji ima e-ink tipkovnicu. Nedavno je E Ink prikazao savitljivi ekran koji je dovoljno brz za prikaz animacija i videa, te svoju verziju e-ink ekrana koji može prikazivati video.

Zanimljivo ne naletjeh do sada na to bas bum sad malo prosnjofal po google ak ima vise informacija 

16 godina
neaktivan
offline
Veća rezolucija na e-papiru

Koliko vidim, svugdje se radi crno bijelom E Ink-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice