Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

poruka: 14
|
čitano: 3.120
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjetna koža štiti pravu, proljepšava".
15 godina
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

znači, ako upadnem među ljudoždere, mudrije je nositi ovaj skaj. ok. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 1 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

I više se nećemo morati tuširati..samo skineš kožu i baciš u mašinu na 90C i Lenor plavi obavezno.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

Kako cemo dobit D3(kolekalciferol) s tim na kozi?

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2016 7:35 (viper).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

Od kada čovjek zna za sebe koristi besplatnu tvar za kožu, a zove se glina + H20+sunce= koža sjaji!

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2016 8:23 (jobi123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

i sve će žene ponovo biti djevice, uz minimalnu naknadu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Umjetna koža štiti pravu, proljepšava
Kako ćemo dobiti vitamin D3 u toj koži? Tu nema problema jer je umjetna kože propusna na UV zračenje. No može se napraviti da bude i nepropusna, točnije selektivno propusna. To je lako, jer apsorpcija UV zračenja ovisi o kemijskoj strukturi. Dakle, onaj organski dio koji se veže na lance -Si-O-Si-O- može se "ugoditi" prema zračenju. Da budem sasvim jasan, apsorpcija UV zračenja ovisi najviše o prisustvu dvostrukih veza -C=C- u molekuli, točnije o njihovoj konjugaciji (uzajamnom vezivanju). Tako svaka dodatna dvostruka veza u konjugiranom sustavu pomiče maksimum apsorpcije za 30 nm. To je svaki kemičar učio već na drugoj godini studija i o tome polagao ispit, npr. gdje je apsorpcijski maksimum spoja takve i takve formule, ili - napiši formulu spoja koji će imati apsorpciju pri 290 nm. Elementarno!
Eto, toliko od autora ovoga članka.
15 godina
offline
Re: Umjetna koža štiti pravu, proljepšava
viper kaže...

Kako cemo dobit D3(kolekalciferol) s tim na kozi?

 popit ćeš tabletu s nadomjestkom? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

Bit će to zanimljiva budućnost..

Kad vidiš ženu u "tridesetim" kako gura onu hodaljku :-)

Ne znam da li je to lijepa ili ružna slika...

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Umjetna koža štiti pravu, proljepšava
Ajar kaže...

i sve će žene ponovo biti djevice, uz minimalnu naknadu. 

 ma lako za njih, navučem si fino kožun od bibera ili koji ih već mamlaz pali u ovo doba i da vidiš povratak jedija

jedino će poslije biti postova po facebooku: curkeeee, biber zapravo ima trbušinu, one fotke su fotošop

15 godina
neaktivan
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

Sve nešto šminkerski.. Kad će nešto smislit da si mogu inteligenciju zeru popravit? Pun mi k stalno babu pitat kad križaljku riješavam.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava
Sudeći po ilustraciji Bug se polako okreće i prema homo populaciji (not that there's anything wrong with that). :)
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

Ovo bi mogla biti revolucija. Kod ljudi s izgorenom kožom u požaru, estetike, kozmetike, zaštite, možda zamjena za odjeću. Ima toliko primjena da nam nedovoljna mašta trenutno ne dopušta iskoristiti sav potencijal koji ovo daje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

Što sa znojenjem, odnosno "disanjem" prave kože ispod? Neće li se to odlijepiti i kad 
žlijezde lojnice odrade svoju funkciju? Što sa uraslim dlačicama? ili je to privremeni "tekući puder" tip?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Umjetna koža štiti pravu, proljepšava

Nema više prave kože, sve je samo skaj, ali toliko su ga dotjerali, da se teško razlikuje, osim kad se podere.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice