Ukradeni podaci korisnika PSN-a

poruka: 208
|
čitano: 35.943
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ukradeni podaci korisnika PSN-a".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a

  I ja cu te opet pitat kakve to veze ima sa bilo čime?

Usporedujes zatvorenu platforumu sa Windowsima.

 

Cudno da nisi komentirao činjenisu što Xbox360 nema niti browser, a oni su takoooo otvoreni.

Prokomentiraj ju molim te.

Ma pusti ga,samo trola bezveze,nek plaća facebook ako hoće.Kao i za online igranje.

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 13:19 (AjgorR).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
JoVeliki kaže...

Sredi te citate i koristi opciju za višestruko citiranje jer ovo nema smisla.

World Championships: 7, GP started: 272, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,447
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
JoVeliki kaže...
krayzie kaže...
JoVeliki kaže...
krayzie kaže...
Ezio kaže...

  I ja cu te opet pitat kakve to veze ima sa bilo čime?

Usporedujes zatvorenu platforumu sa Windowsima.

 

Cudno da nisi komentirao činjenisu što Xbox360 nema niti browser, a oni su takoooo otvoreni.

Prokomentiraj ju molim te.

A ti forsiras taj browser, kao da si ga ikad koristio? Bolje da ga nisu nikad ni stavili...

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 13:13 (miner).
15 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
F1-IVO kaže...
JoVeliki kaže...

Sredi te citate i koristi opciju za višestruko citiranje jer ovo nema smisla.

Kako ne, ovim tempom ću na zadnjoj poruci u temi moći pročitati svih 70 poruka u jednoj poruci. {#}

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Upravo to. Windowsi su otvorena platforma i tako treba bit. 

Ja sam protiv svih ogranicavanja potrosaca bez obzira na naziv...i nisam rekao da je xbox otvorena platforma.

Samo mi smetaju dvostruka mjerila...podrzavate zatvorenu platformu Sonya, a kad bi M$ sa svojom ucinio isto onda bi bilo svasta...

Postavite ista mjerila za sve. I PC je platforma za igranje i surfanje po netu kao i PS.

Opet ti ponavljaš gluposti i uspoređuješ kruške sa jabukama.Sony je proizvođač hardvera.Sony je napravio konzolu.Potrošio milijarde dolara u razvoj.I sad bi trebao dati Microsoftu da uvali i proda svoj software na njihovom proizvodu?Zašto?Da li je Microsoft,proizvođač software-a zvanog windows kojeg ti toliko braniš dopustio instalaciju windowsa na svoju konzolu?Nije.Zašto?

Ali ne,Sony je ovo i ono.Ne želim flejmati jer sam imao sve konzole,ali mrzim kad su ljudi nerealni i ne pristupaju razumno nečemu nego s*ru bez ikakve osnove.

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 13:17 (AjgorR).
12 godina
neaktivan
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

"Samo mi smetaju dvostruka mjerila...podrzavate zatvorenu platformu Sonya, a kad bi M$ sa svojom ucinio isto onda bi bilo svasta..."

Tebi smetaju dvostruka mjerila? Imas li ti uopce neku konzolu? 

360 je valjda sto puta zatvorenija platforam od PS3.
360 je od MS-a, to znas? Od te preotvorene korporacije koja je isto kao i ti protiv svih ogranicavanja potrosaca!

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
AjgorR kaže...

Upravo to. Windowsi su otvorena platforma i tako treba bit. 

Ja sam protiv svih ogranicavanja potrosaca bez obzira na naziv...i nisam rekao da je xbox otvorena platforma.

Samo mi smetaju dvostruka mjerila...podrzavate zatvorenu platformu Sonya, a kad bi M$ sa svojom ucinio isto onda bi bilo svasta...

Postavite ista mjerila za sve. I PC je platforma za igranje i surfanje po netu kao i PS.

Opet ti ponavljaš gluposti i uspoređuješ kruške sa jabukama.Sony je proizvođač hardvera.Sony je napravio konzolu.Potrošio milijarde dolara u razvoj.I sad bi trebao dati Microsoftu da uvali i proda svoj software na njihovom proizvodu?Zašto?Da li je Microsoft,proizvođač software-a zvanog windows kojeg ti toliko braniš dopustio instalaciju windowsa na svoju konzolu?Nije.Zašto?

Ali ne,Sony je ovo i ono.Ne želim flejmati jer sam imao sve konzole,ali mrzim kad su ljudi nerealni i ne pristupaju razumno nečemu nego s*ru bez ikakve osnove.

Nisam rekao da Sony na PS mora stavit windowse nego samo ne glumit bahatu gamad tim vise sto su nesposobni zastitit PSN od šačice šmrkavaca.

Sta ce xbox-u windowsi? Ako bi stavili windowse na xbox znaci da bi trebali i prilagodit arhitekturu konzole arhitekturi PC-a da bi sve radilo kako treba - to znaci da bi na xbox-u radile sve PC igre i obrnuto bez da developer ista takne sto znaci da bi xbox bio PC, a ne konzola.

13 godina
neaktivan
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Moderni televizori su praktički u istoj mjeri računala kao i konzole, pa nitko ne zahtjeva instalaciju dodatnih programa, niti itko optužuje Panasonic ili Pioneer za ograničenja.

 
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
JoVeliki kaže...

"Samo mi smetaju dvostruka mjerila...podrzavate zatvorenu platformu Sonya, a kad bi M$ sa svojom ucinio isto onda bi bilo svasta..."

Tebi smetaju dvostruka mjerila? Imas li ti uopce neku konzolu? 

360 je valjda sto puta zatvorenija platforam od PS3.
360 je od MS-a, to znas? Od te preotvorene korporacije koja je isto kao i ti protiv svih ogranicavanja potrosaca!

 

Ja nisam niti rekao da podrzavam M$ politiku koju vodi sa xbox-om.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
krayzie kaže...

Ja nisam niti rekao da podrzavam M$ politiku koju vodi sa xbox-om.

 

Ali zato usporedujes windowse sa PS3, a ne sa onim s čime bi trebao i izbjegavas odgovore na pitanja.

 

15 godina
protjeran
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
JoVeliki kaže...
krayzie kaže...

Ja nisam niti rekao da podrzavam M$ politiku koju vodi sa xbox-om.

 

Ali zato usporedujes windowse sa PS3, a ne sa onim s čime bi trebao i izbjegavas odgovore na pitanja.

 

To sto se kriticki odnosim prema Sony-u ne znaci da branim M$ (xbox). Oba dvije su zatvorene platforme. Da je kojim slucajem xbox haknut istu bi stvar pisao i tada za njih...

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 13:41 (krayzie).
14 godina
online
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
krayzie kaže...
JoVeliki kaže...
krayzie kaže...

Ja nisam niti rekao da podrzavam M$ politiku koju vodi sa xbox-om.

 

Ali zato usporedujes windowse sa PS3, a ne sa onim s čime bi trebao i izbjegavas odgovore na pitanja.

 

To sto se kriticki odnosim prema Sony-u ne znaci da branim M$ (xbox). Oba dvije su zatvorene platforme. Da je kojim slucajem xbox haknut istu bi stvar pisao i tada za njih...

 

A na cemu se bazira tvoja kritika? Jel ima ona ikakve veze sa realnoscu? Jel ti imas uopce ps3 ili samo seruckas bezveze? Nitko nikog pistoljem ne sili da kupi ps3 pa tako kritike da je sony losa kompanija a ps3 sranje jer se na njemu ne moze raditi ono sto se moze na pc-u padaju u vodu.

13 godina
neaktivan
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Nije mi jasno kako možete reći da za 2 mjeseca će bit sve po starom i da će ljudi nastavljat kupovat i sve

 

Mislim da je puno više ljudi koji su čuli da je neki tamo hackerski tim uletio na PSN i pokupio sve podatke i sad im može maznut pare s kartice

 

što bi rekli u narodu: koga zmija ujede i guštera se boji xD

 

 

nakon ovog što se dogodilo soniju razmišljam da prodam svoj sony lcd i kupim samsungov xD XD

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Nije mi jasno zašto ne uvedu plaćanje Paypalom? Isto bih volio vidjeti i na XBL-u. Zbog sigurnosti ne bi mi bio problem svaki put utipkavati paypal password. 

Općenito bježim od siteova koji nemaju Paypal ili Moneybookers. Izuzetak su Amazon i XBL. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Ezio kaže...

... a ps3 sranje jer se na njemu ne moze raditi ono sto se moze na pc-u padaju u vodu.

{#}

 

Da PC mi je super jer sam uzeo igru na Steamu (Dawn Of War II) koja ima Games for Windows Live. Na koji nikako da se spojim, jer ne mogu skuziti sta me blokira.

A bez toga ne mogu prismrditi MP komponenti.

Long Live PC!!!

 

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
protjeran
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Ezio kaže...
krayzie kaže...
JoVeliki kaže...
krayzie kaže...

Ja nisam niti rekao da podrzavam M$ politiku koju vodi sa xbox-om.

 

Ali zato usporedujes windowse sa PS3, a ne sa onim s čime bi trebao i izbjegavas odgovore na pitanja.

 

To sto se kriticki odnosim prema Sony-u ne znaci da branim M$ (xbox). Oba dvije su zatvorene platforme. Da je kojim slucajem xbox haknut istu bi stvar pisao i tada za njih...

 

A na cemu se bazira tvoja kritika? Jel ima ona ikakve veze sa realnoscu? Jel ti imas uopce ps3 ili samo seruckas bezveze? Nitko nikog pistoljem ne sili da kupi ps3 pa tako kritike da je sony losa kompanija a ps3 sranje jer se na njemu ne moze raditi ono sto se moze na pc-u padaju u vodu.

Nigdje nisam napisao da je sony losa kompanija bar sto se proizvoda tice. Taman i da jesam to je moje subjektivno misljenje.

Također nigdje nisam napisao da je PS sranje, zapravo smatram ga jako kvalitetnim proizvodom, tako da ti ne mogu argumentirat nesto sto nisam nikad napisao.

Smeta mi samo bahatost Sony-a i njima slicnih pogotovo sad kad su dokazali svoju nesposobnost da zaustave sacicu smrkavaca da im nanosi milijunsku stetu.

 

16 godina
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Ako i jesu smrkavi, zato su sposobni {#}

Respect!

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Chaky kaže...
Ezio kaže...

... a ps3 sranje jer se na njemu ne moze raditi ono sto se moze na pc-u padaju u vodu.

{#}

 

Da PC mi je super jer sam uzeo igru na Steamu (Dawn Of War II) koja ima Games for Windows Live. Na koji nikako da se spojim, jer ne mogu skuziti sta me blokira.

A bez toga ne mogu prismrditi MP komponenti.

Long Live PC!!!

 

Pa ovi sa PCa ipak očekuju neku stručnost korisnika :P

14 godina
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
mrjimmypage kaže...
Chaky kaže...
Ezio kaže...

... a ps3 sranje jer se na njemu ne moze raditi ono sto se moze na pc-u padaju u vodu.

{#}

 

Da PC mi je super jer sam uzeo igru na Steamu (Dawn Of War II) koja ima Games for Windows Live. Na koji nikako da se spojim, jer ne mogu skuziti sta me blokira.

A bez toga ne mogu prismrditi MP komponenti.

Long Live PC!!!

 

Pa ovi sa PCa ipak očekuju neku stručnost korisnika :P

 

Očekuju da na 50 korisnika koji nemaju blage veze o kompjuterima te im je vrhunac pokrenuti program iz start menija ima barem jedan dobrovoljni "administrator" član rodbine ili poznanik koji će uskočiti svaki put kad ovi nešto zajebu. 

13 godina
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Opasna pljuska sonyju {#}

 

Treba ukinuti konzole i usavršit jednu jedinu univerzalnu platformu kao što je PC {#}

 

 

također ozakoniti trollanje po forumima :D

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
JoVeliki kaže...
krayzie kaže...
Ezio kaže...
Svaki sustav zastite se da probiti. Dokazano je vec na svim mogucim primjerima pa otpalite vise sa glupostima da je sony ovo zasluzio kao i sa branjenjem bahatih hakera koji su do ovoga doveli. Meni kao i svakom drugom postenom korisniku playstationa ni geohot a ni svi koji ga brane nisu donijeli nista pozitivno. Varalicama i luzerima zeljnim besplatne zabave istu su omogucili. Ali eto na stetu svih nas postenih. Nadam se da ce se budale sto prije naci iza resetaka. Ali kao sto je netko rekao, opet ce mase budala stati iza njih. Idiotokracija.

Slazem se da se svaki sustav zastite da probiti ali ocito u Sonyu nisu mislili tako pa su dobili sto su dobili.

 

Meni Sony nije donio nista pozitivno. Samo mi je drago da Microsoft nema politiku kao Sony inace bi na Windowsima surfao sa Internet explorerom, filmove gledao na windows media playeru, koristio microsoftov antivirusni itd...a ako bi pokusao snimit na taj operativni sustav nesto drugo prijetila bi mi zatvorska kazna.

 

Da je Sony napravio windowse imali bi 3 programa koja smijete instalirat i to je to. Da M$ napravi takvu stvar sa svojim operativnim ljudi koji su sad na strani Sonya, dan i noc bi pljuvali po M$ tako da...

 

Čemu uspoređivanja Windovsa sa PlayStationom?

Kakve to veze ima s bilo čime?

 

Kad vec uspoređuješ onda ga usporedi sa XBoxom 360 koji nema čak ni browser.

Tolko o tome kakvu ko ima politiku.

 

kaj će X360 browser,xboxu barem ne mogu provaliti na online servis....{#}

Xbox360 ruleZZZ

14 godina
online
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
nine kaže...

Opasna pljuska sonyju {#}

 

Treba ukinuti konzole i usavršit jednu jedinu univerzalnu platformu kao što je PC {#}

 

 

također ozakoniti trollanje po forumima :D

Džabe ti je usavršavanje kad uvijek ima zlonamjerih hakera koji ti upropaste posao. Jel misliš da je stanje na pc-u što se igara tiče loše zbog konzola? Zašto developeri više rade za konzole nego za pc?

15 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
AjgorR kaže...

Evo dogodilo se ono što sam prije tjedan-dva i rekao da se može desiti pa su me neki forumaši sasuli drvljem i kamenjem kao da fantaziram,srećom pa sam prije ovog sranja pobrisao sve podatke o kreditnoj kartici inače bi bilo veselo.

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/anonymous-napada-sony/94801.aspx?page=5

 

 

Nisam ništa brisao, svi novci su mi i dalje na kartici i ničeg se ne bojim.  Mogučnost da mi netko iskoristi karticu je ista kao da se netko zabije na cesti u moj auto...  mogu živjeti s tim rizikom

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
brunchy1608 kaže...


kaj će X360 browser,xboxu barem ne mogu provaliti na online servis....{#}

Xbox360 ruleZZZ

Trololol

Provaljeno još 2007,i pokradeni računi,malo se bolje informiraj.

http://playsquad.commongate.com/post/Xbox_Live_hacked_accounts_stolen/

http://www.zdnet.com/blog/security/xbox-live-hacked-accounts-stolen/131

 

You are what you believe yourself to be
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 15:45 (AjgorR).
16 godina
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

Za zabrinute korisnike, no i za okorjele hejtere:

 

Dio citata odgovora koji je poslan jednom članu jednog drugog foruma od PS Hrvatska:

 

"Poštovani <name>


Trenutno istrazujemo okolnosti cijelog slucaja I koliko znamo neki podaci su mogli biti kompromitirani (datum rodjenja, adresa,...). Koliko sada znamo ne postoji opasnost neovlastenog koristenja vase kreditne kartice buduci nema indiciranog sigurnosnog koda.

Kada se osposobi PSN, te kada cete imati pristup Vasem racunu predlazem da promijenite Password.

Zahvaljujem na razumijevanju I strpljenju, tu sam za sve dodatne upite.

Sa postovanjem,

 

"Ime i prezime", SCEE sluzba za korisnike (Hrvatska)
Tel: 01 481 3003

 

Sent via BlackBerry from Vodafone"

 

 

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Ukradeni podaci korisnika PSN-a

konacno je propao sony boy, to znaci vise igra za puno bolju i dominantnu platformu PC sa vecom rezolucijom i boljom grafikom i puno efikasnijim kontrolama

 
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Armor kaže...

Za zabrinute korisnike, no i za okorjele hejtere:

 

Dio citata odgovora koji je poslan jednom članu jednog drugog foruma od PS Hrvatska:

 

"Poštovani <name>


Trenutno istrazujemo okolnosti cijelog slucaja I koliko znamo neki podaci su mogli biti kompromitirani (datum rodjenja, adresa,...). Koliko sada znamo ne postoji opasnost neovlastenog koristenja vase kreditne kartice buduci nema indiciranog sigurnosnog koda.

Kada se osposobi PSN, te kada cete imati pristup Vasem racunu predlazem da promijenite Password.

Zahvaljujem na razumijevanju I strpljenju, tu sam za sve dodatne upite.

Sa postovanjem,

 

"Ime i prezime", SCEE sluzba za korisnike (Hrvatska)
Tel: 01 481 3003

 

Sent via BlackBerry from Vodafone"

 

 

Dobro da ljude obavještavaju,barem nešto,naravno bilo bi i ovdje dobro napomenuti da ljudi koji koriste istu zaporku i email kod drugih servisa da tu zaporku pod hitno promijene,ja sam srećom koristio potpuno drukačiju kod drugih servisa.

You are what you believe yourself to be
13 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
Ezio kaže...
nine kaže...

Opasna pljuska sonyju {#}

 

Treba ukinuti konzole i usavršit jednu jedinu univerzalnu platformu kao što je PC {#}

 

 

također ozakoniti trollanje po forumima :D

Džabe ti je usavršavanje kad uvijek ima zlonamjerih hakera koji ti upropaste posao. Jel misliš da je stanje na pc-u što se igara tiče loše zbog konzola? Zašto developeri više rade za konzole nego za pc?

 

KEH, KEH, pročitaj zasivljeni tekst mog posta.. {#}

 

http://i.imgur.com/e1ZUO.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 15:55 (nine).
15 godina
offline
Re: Ukradeni podaci korisnika PSN-a
malina22 kaže...

Da si ti korisnik PSN-a i da ti neko ukrade podatke...bi li se vratio tome??

 

70 miliona korisnika nek skinu svakome 10 dolara sa racuna pa izracunaj koliko je to novca a ko ti garantuje da ti nece posisati sve...ja znam da ja licno nikad vise ne bi se vratio.

 

Nakon sudara na cesti da li ćeš se ikada više vratiti u promet?  Zamisli, vratiš se pa te opet netko pukne, strašno no to je sve život.  Uopće se ne opterećujem time i naravno da ću se vratiti na

PSN čim to bude moguće ...

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice