Uhićen osnivač KickassTorrentsa

poruka: 121
|
čitano: 17.062
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uhićen osnivač KickassTorrentsa".
13 godina
neaktivan
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Danas nestane jedan, sutra ga zamjeni drugi

 
20 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa

al kaj je da je torrenti (public) nisu ni blizu onoga kaj su bili prije 3-4 godine

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Mogu razumjeti optužbe za kršenje autorskih prava, ali za urotu...?! Zar smo u srednjem vijeku?!

 
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Nema se tu šta razumjeti, tužilaštvo se trudi da "nabaca" što više tačaka u optužnicu vodeći se logikom:

"što više tačaka optužnica ima, veća je šansa da optuženi (po nekoj od njih) bude kriv"...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Ali rade druge stranice koje hostaju Kickass ;) Evo upravo provjerio ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
Torent kaže...

Ali rade druge stranice koje hostaju Kickass ;) Evo upravo provjerio ;)

 "First off, KickassTorrents is now down across all the site’s official domain names. "

 

https://torrentfreak.com/can-kickasstorrents-make-a-comeback-160721/

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 12:12 (D1001).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa

pp :)

15 godina
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Fali još optužba za terorizam i šurovanje s vragom i onda je sve pokriveno 

 
30 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Artem Vaulin was allegedly running a worldwide digital piracy website that stole more than $1 billion in profits from the U.S. entertainment industry

 

Zivo me interesuje kako su ovo izracunali????????? Ili odvalili neku cifru koja dobro zvuci....Zar stole tj ukrasti ne znaci direktno uzeti od nekoga nesto bez dozvole? Umanjiti profit se tesko moze nazvati kradjom...

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 12:22 (Torent).
 
31 0 hvala 0
16 godina
online
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Čini se da je najviše kriv jer mu je website postao popularan...

 
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

artem je dobar čovjek i moj spasitelj u mnogim slučajevima. da sam odvjetnik, javio bih se badava ga braniti do posljednjeg bita. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

A tko bi onda trebao ići u zatvor radi ovog? Što je to ako ne kršenje autorskih prava!

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
Torent kaže...

Artem Vaulin was allegedly running a worldwide digital piracy website that stole more than $1 billion in profits from the U.S. entertainment industry

 

Zivo me interesuje kako su ovo izracunali????????? Ili odvalili neku cifru koja dobro zvuci....Zar stole tj ukrasti ne znaci direktno uzeti od nekoga nesto bez dozvole? Umanjiti profit se tesko moze nazvati kradjom...

Znaš kako ti degenerici to računaju.... Broj downloada * cijena DVDa ili karte = "ukradeni profit"

 

Nema veze što oveći broj ljudi nikad, ali nikad ne bi kupilo taj film na DVDu ili kartu. Bitno je da je skinuto toliko i toliko puta, za sve drugo lako.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa

ali smanjenje profita nije kradja jer taj profit je mogao postojati ali ni u jednom trenutku u vremenu nije postojao da ga ovaj lik moze ukrasti...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Ne vode se oni nikakvom logikom a ta "izgubljena dobit" je toliko subjektivna i podložna manipulacijama da je to strašno

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
Samo dobri ljudi redom idu..
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Baš čitam u komentarima netko reče, zašto ne uhapse direktora gugla jer svaki torent možeš, ako dovoljno kopaš, naći na guglu..

 

Kikas mi je bio prva destinacija..

Sad moram naći drugi sajt..

 

Kad će početi hapsiti u ovoj našoj vukojebini radi skidanja torenta..To bih volio vidjeti..

 

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

*With help from several companies in the United States and abroad, Homeland Security Investigations (HSI) agent Jared Der-Yeghiayan identifies the Ukrainian as the driving force behind the site.

The oldest traces to Vaulin are the WHOIS records for various domains, registered in his name early 2009.

 

“A review of historical Whois information for KAT….identified that it was registered on or about January 19, 2009, to Artem Vaulin with an address located in Kharkiv, Ukraine,” the affidavit reads.

 

This matches with records obtained from domain registrar GoDaddy, which indicate that Vaulin purchased three KAT-related domain names around the same time.

 

The agent further uncovered that the alleged KAT founder used an email address with the nickname “tirm.”The same name was listed as KAT’s “owner” on the site’s “People” page in the early days, but was eventually removed in 2011.

*

 

 

Nije dečko pokrio osnovne baze :)

 

Šteta.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
boatenga kaže...

Baš čitam u komentarima netko reče, zašto ne uhapse direktora gugla jer svaki torent možeš, ako dovoljno kopaš, naći na guglu..

 

Kikas mi je bio prva destinacija..

Sad moram naći drugi sajt..

 

Kad će početi hapsiti u ovoj našoj vukojebini radi skidanja torenta..To bih volio vidjeti..

 

 Te kazne bi samo značile za one koji ne znaju kako da skinu da se nezna njihova lokacija. U njemačkoj se kažnjava za skidanje no to nije sprječilo one koji žele nešto skinuti da to skinu. A isto tako nije ni povečalo prodaju.

 

Da ne postoje piratski sadržaji i da svi samo kupuju orginale misliš da bi promet bio veći. E ne bi jer oni koji su htjeli dati novce na igru, film itd ti su dali novce.

7 godina
online
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
boatenga kaže...

Baš čitam u komentarima netko reče, zašto ne uhapse direktora gugla jer svaki torent možeš, ako dovoljno kopaš, naći na guglu..

 

Kikas mi je bio prva destinacija..

Sad moram naći drugi sajt..

 

Kad će početi hapsiti u ovoj našoj vukojebini radi skidanja torenta..To bih volio vidjeti..

 

 Mom kumu su jednom poslali opomenu i blokirali mu internet na jedno vrijeme zbog torrenta, čak su poslali i konkretno koji je film bio u pitanju. 

Nakon toga više ništa. 

A i sumnjam da bi kod nas to kažnjavanje baš tak lako išlo kao u Njemačkoj.

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
Torent kaže...

Artem Vaulin was allegedly running a worldwide digital piracy website that stole more than $1 billion in profits from the U.S. entertainment industry

 

Zivo me interesuje kako su ovo izracunali????????? Ili odvalili neku cifru koja dobro zvuci....Zar stole tj ukrasti ne znaci direktno uzeti od nekoga nesto bez dozvole? Umanjiti profit se tesko moze nazvati kradjom...

Pa izračunali su preko Klingonske više matematike, a kaj se tiče pohlepne bande u kravatama označene žutom bojom+odvjetnici za njih je dolnji video.

 

PaleRider kaže...

Čini se da je najviše kriv jer mu je website postao popularan...

Pa da tak to ide jel, ali realno nema tu nikakve bojazni zato jer postoji Backup stranice+Piratebay recept.Dalje je sve vrlo jasno, torentiranje jednostavno ne moš blokirat, moš pokušat kažnjavat skidanje ali i za to ima vrlo jednostavnih rješenja.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/the-pirate-bay-portable-ulovi-me-mozes/139196.aspx

boatenga kaže...

Baš čitam u komentarima netko reče, zašto ne uhapse direktora gugla jer svaki torent možeš, ako dovoljno kopaš, naći na guglu..

 

Kikas mi je bio prva destinacija..

Sad moram naći drugi sajt..

 

Kad će početi hapsiti u ovoj našoj vukojebini radi skidanja torenta..To bih volio vidjeti..

 

To se kod nas neče dogodit, mi smo specifična mala bananasta državica okvirno na zadnjoj rupi svirala.

 

Ako u nekoj državi šalju novčane kazne za skidanje torenta, eto rješenja samo gledaj Filmove/serije online za to te niko ne može kaznit pa nema frke.

 

http://www.watchseries.ac/

 

http://putlocker.is/

 

http://neokino.net/

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
7 godina
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Mi placamo ZAMP naknadu, koja je uracunata u svaki proizvod koji kupis a ima mogucnost pohrane podataka

 

prema tome, dok god ti nisi zaradio, prodao, preprodao distribuirao dalje itd, ne moze ti nitko nista ako skidas audio video sadrzaj, ispravite me ako grijesim :)

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
X3M kaže...

Mi placamo ZAMP naknadu, koja je uracunata u svaki proizvod koji kupis a ima mogucnost pohrane podataka

 

prema tome, dok god ti nisi zaradio, prodao, preprodao distribuirao dalje itd, ne moze ti nitko nista ako skidas audio video sadrzaj, ispravite me ako grijesim :)

 Griješiš. Svako neovlašteno skidanje audiovizualnog djela bez pristanka vlasnika istog smatra se prekršajem te podlijeze zakonskim sankcijama.

12 godina
neaktivan
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

steta ode moj najdrazi torrent pretrazivac 

 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
movie kaže...

 Griješiš. Svako neovlašteno skidanje audiovizualnog djela bez pristanka vlasnika istog smatra se prekršajem te podlijeze zakonskim sankcijama.

 

mislim da to u Hrvatskoj nije tako.

 

ZAMP je upravo zato i nastao da se naplati taj tako zvani gubitak skidanjem sadrzaja sa neta

 

koliko je meni poznato u Hrvatskoj nitko nikada nije dobio prekrsajnu prijavu za skidanje audio video sadrzaja

 

drugo je distribucija i prodaja takvog sadrzaja

 

recimo software ne spada pod ZAMP i za posjedovanje ilegalnoga se placaju kazne

 

ovo je samo "hear say" nisam citao zakone, nego lupam onak iz glave po onome sto vidim i cujem okolo :)

13 godina
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Vratit će se

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
movie kaže...

 Griješiš. Svako neovlašteno skidanje audiovizualnog djela bez pristanka vlasnika istog smatra se prekršajem te podlijeze zakonskim sankcijama.

 A di ti živiš na Marsu ili recimo u Hrvatskoj?Pusti ti zakonsko nabrajanje, pa kod nas se skida kaj god hočeš, osim jasno pedofilije koja je globalno zabranjeni materijal i to se prati.Kažnjava se samo ako recimo negdje prodaješ skinuto recimo mjuzu, ali to treba i dokazat na sudu e to je več druga priča.

 

Valjda si zaboravil kak kod nas završavaju sudovi, silne optužnice ljudi kak ti pokrali pola Hrvatske, ali na kraju kad sud završi šipak večina nevina i slobodna.

 

Eto ja sam sad skinul ovaj dole video, i to ču podmuklo pretvorit u Mp3 pa podjelit susjedima ko če da me kazni jel?

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 21:27 (rambox).
16 godina
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
rambox kaže...
movie kaže...

 Griješiš. Svako neovlašteno skidanje audiovizualnog djela bez pristanka vlasnika istog smatra se prekršajem te podlijeze zakonskim sankcijama.

 A di ti živiš na Marsu ili recimo u Hrvatskoj?Pusti ti zakonsko nabrajanje, pa kod nas se skida kaj god hočeš, osim jasno pedofilije koja je globalno zabranjeni materijal i to se prati.Kažnjava se samo ako recimo negdje prodaješ skinuto recimo mjuzu, ali to treba i dokazat na sudu e to je več druga priča.

 

Valjda si zaboravil kak kod nas završavaju sudovi, silne optužnice ljudi kak ti pokrali pola Hrvatske, ali na kraju kad sud završi šipak večina nevina i slobodna.

 

Eto ja sam sad skinul ovaj dole video, i to ču podmuklo pretvorit u Mp3 pa podjelit susjedima ko če da me kazni jel?

 

 mislis da je vani bolje?

u svakoj zapadnoj zemlji (dobrostojecoj) piratluk cvate, ak ne preko torrenta onda preko KODI-ja.

prodaju se kino karte, albumi i filmovi, al bome buja i pirat scena

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
odjavljen
offline
Uhićen osnivač KickassTorrentsa

Meni licno ipak je  koncert i bioskop puno bolji dozivljaj... Ako mi je to nedostupno onda skidam pirate...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićen osnivač KickassTorrentsa
Sum_of_all_fears kaže...

Ne vode se oni nikakvom logikom a ta "izgubljena dobit" je toliko subjektivna i podložna manipulacijama da je to strašno

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice