Uhićenja webcam špijuna

poruka: 9
|
čitano: 2.405
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uhićenja webcam špijuna".
13 godina
neaktivan
offline
Uhićenja webcam špijuna

Jel ja to čujem zvono na vratima ili mi se samo ućinilo? {#}

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Uhićenja webcam špijuna

Lol pa BS je davno prestao biti mainstream RAT.

 

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Uhićenja webcam špijuna

A meni se cura i starci čude što imam naljepnicu preko web kamere na laptopu. Sjećam se da su neki laptopi imali vratašca na kameri, ali nema toga više (teoretičari zavjere bi to sigurno protumačili da su proizvođači dobili "upute" od jedne od onih znatiželjnih agencija).. {#} Mislim, nemam ja nešto posebno za skrivati, ali ipak ne sviđa mi se taj osjećaj da "oko" stalno gleda u mene.. LOL, k'o Sauron!

 

Btw. svojevremeno je Firefox imao ekstenziju Keylogger za (navodno) sprečavanje praćenja onoga što se tipka po tipkovnici.. Postoji li tako nešto još uvijek ili netko možda ima neku drugu alternativu za predložiti? {#}

Wise men speak because they have something to say; Fools because they have to say something. ~ Plato
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Uhićenja webcam špijuna

Kada to obični ljudi rade onda je to kriminal, ali kada to NSA radi onda je to štićenje javnog reda i mira.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
12 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Uhićenja webcam špijuna

Ako imaš svjetlo pored kamere siguran si jer svaki put kad je upaljeno kamera radi, osim ako "nsa" ne presreče laptope :)

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićenja webcam špijuna

Nije li nedavno objavljen članak da se špijuniranje kamerom može izvesti bez da se ta lampica upali?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Uhićenja webcam špijuna
axos kaže...

Nije li nedavno objavljen članak da se špijuniranje kamerom može izvesti bez da se ta lampica upali?

Baš htjedoh komentirati; nisam programer, ali mislim da je to najmanji problem za nekoga tko se kuži - par linija koda ili neka skriptica i *CAP* zamrla lampica, a ti si briješ kak imaš sve pod kontrolom.. {#}

Wise men speak because they have something to say; Fools because they have to say something. ~ Plato
11 godina
offline
Re: Uhićenja webcam špijuna
TheThing kaže...

Ako imaš svjetlo pored kamere siguran si jer svaki put kad je upaljeno kamera radi, osim ako "nsa" ne presreče laptope :)

ne bih se bas pouzdao u to svijetlo koje je i samo kontrolirano SW putem :P

16 godina
offline
Uhićenja webcam špijuna

Svjetla su uglavnom hardverski povezana...

http://www.youtube.com/watch?v=ewjYenjqh-g
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice