Twitter protiv odluke suda

poruka: 14
|
čitano: 2.530
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Twitter protiv odluke suda".
14 godina
neaktivan
offline
Twitter protiv odluke suda

Vrlo lijepo!

 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter protiv odluke suda

Bravo za Twitter, a za Facebook nije ni čudo kada oni i jesu projekt kojim bi se prikupilo što više informacija o organizacijama i pojedincima za špijunske djelatnosti između ostalog.

15 godina
neaktivan
offline
Twitter protiv odluke suda

A što reći za FBIajbuk ovaj, Facebook. Kad im je prošle godine onaj frajer mazno kod sa servera. FBI se alarmirao zbog "konkurentske" borbe protiv njih ovaj upadanja na Facebookove servere.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter protiv odluke suda

Dobro su postupili, Twiter kao servis nema nikakve veze s time. Korisnici trebaju odgovarati za svoje postupke, a to što korisnik objavljuje i nije problem za pogledati.

Arian RIčko
12 godina
odjavljen
offline
Twitter protiv odluke suda

Ne podržavam-ako Twitter ima osobne podatke koji su potrebni u sudskom procesu,onda ih je dužan dati.

 

A ne da se prave mutavi i dopuštaju bagri da se skriva iza kojekavih nickova,tajnih postova,dogovora i tema.

 

Sam sam bio žrtva mučke zavjere,klevete i objavljivanja mojih osobnih podataka na facebooku-da nisam to sam riješio,i da je došlo do sudskog procesa bi facebook mahunu poduzeo i dao podatke.

 

Društvene mreže treba ukinuti i zabraniti dok ne počne prijava na njih putem osobne iskaznice-da se fino znaš tko,što i kako.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Twitter protiv odluke suda
Pranja kaže...

Ne podržavam-ako Twitter ima osobne podatke koji su potrebni u sudskom procesu,onda ih je dužan dati.

 

A ne da se prave mutavi i dopuštaju bagri da se skriva iza kojekavih nickova,tajnih postova,dogovora i tema.

 

Sam sam bio žrtva mučke zavjere,klevete i objavljivanja mojih osobnih podataka na facebooku-da nisam to sam riješio,i da je došlo do sudskog procesa bi facebook mahunu poduzeo i dao podatke.

 

Društvene mreže treba ukinuti i zabraniti dok ne počne prijava na njih putem osobne iskaznice-da se fino znaš tko,što i kako.

tako je!

jer ameri su uvjek u pravu! kad treba rusiti bliskoistocne "diktatore" onda je twitter OK i to je odlican alat u organiziranju protiv "represije i povreda ljuskih prava", no kad se ista stvar dogadja na domovinskom terenu, onda homeland security more radit sto oce, a bagra koja je optuzena za citiram "nedolično ponašanje tijekom demonstracija" ima da odgovara. koji se oni pimpek imaju buniti protiv stanja u zemlji i svijetu kad se zna da je svijet lijepo mjesto a amerika je kolijevka demokracije u kojoj tece med i mlijeko za njene vjerne i poslusne gradjane.

 

hvala bogu da jos uvijek prevladavaju ovce poput citiranih, da nije tako, vec bismo odavno imali revolucije posvuda...

12 godina
odjavljen
offline
Re: Twitter protiv odluke suda
flash6 kaže...

tako je!

jer ameri su uvjek u pravu! kad treba rusiti bliskoistocne "diktatore" onda je twitter OK i to je odlican alat u organiziranju protiv "represije i povreda ljuskih prava", no kad se ista stvar dogadja na domovinskom terenu, onda homeland security more radit sto oce, a bagra koja je optuzena za citiram "nedolično ponašanje tijekom demonstracija" ima da odgovara. koji se oni pimpek imaju buniti protiv stanja u zemlji i svijetu kad se zna da je svijet lijepo mjesto a amerika je kolijevka demokracije u kojoj tece med i mlijeko za njene vjerne i poslusne gradjane.

 

hvala bogu da jos uvijek prevladavaju ovce poput citiranih, da nije tako, vec bismo odavno imali revolucije posvuda...

 Hebe se meni za revolucije i ostale p*zdarije.

 

Ja sam bio žrtva poslovne politike društvenih mreža (a ni ne koristim ih) koje previše dopuštaju svojim korisnicima bez kontrole- ni država,ni policija,nitko me ne može zaštiti od tog sranja.

 

Vidio bih tebe da si bio na mom mjestu-da ti dolaze mailovi s prijatnjama smrću,da ti ljudi koje si prije poznavao dobacuju kada prolaziš pored njih, da te svi smatraju govnom zbog nekog bahatog egocentričnog š*pka koji je stavio hrpu laži na "društvenu mrežu" i gotovo mi upropastio život.

 

Vidio bi ja koga bi ti zvao ovcom.

 

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
16 godina
offline
Re: Twitter protiv odluke suda
Pranja kaže...
Vidio bih tebe da si bio na mom mjestu ...

Pranja The Drama Queen {#}

Gledam te!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Twitter protiv odluke suda

Treba napraviti da se acc može napraviti samo s osobnom iskaznicom. Npr može još i OIB i onda svi znaju ko si i što si, ima previše feik profila znam neke ljude s 5-6 takvih profila. A puno ljudi ima po 2 profila.

Arian RIčko
12 godina
odjavljen
offline
Re: Twitter protiv odluke suda
Veliki Brat kaže...
Pranja kaže...
Vidio bih tebe da si bio na mom mjestu ...

Pranja The Drama Queen {#}

 Što je s glavom?

Lako se tebi smijati i spdati.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
16 godina
offline
Re: Twitter protiv odluke suda
Pranja kaže...
Veliki Brat kaže...
Pranja kaže...
Vidio bih tebe da si bio na mom mjestu ...

Pranja The Drama Queen {#}

 Što je s glavom?

Lako se tebi smijati i spdati.

Pa da znaš da i je. Puno mi je teže zamisliti svijet u kojem ne smijem koristiti nešto što je netko već jednom zloupotrijebio.

Gledam te!
14 godina
offline
Re: Twitter protiv odluke suda
Pranja kaže...

 Hebe se meni za revolucije i ostale p*zdarije.

 

Ja sam bio žrtva poslovne politike društvenih mreža (a ni ne koristim ih) koje previše dopuštaju svojim korisnicima bez kontrole- ni država,ni policija,nitko me ne može zaštiti od tog sranja.

 

Vidio bih tebe da si bio na mom mjestu-da ti dolaze mailovi s prijatnjama smrću,da ti ljudi koje si prije poznavao dobacuju kada prolaziš pored njih, da te svi smatraju govnom zbog nekog bahatog egocentričnog š*pka koji je stavio hrpu laži na "društvenu mrežu" i gotovo mi upropastio život.

 

Vidio bi ja koga bi ti zvao ovcom.

 

idemo redom? ti nisi bio zrtva drustvenih mreza, vec jednog idiota, a moguce, ne znam situaciju pa samo navodim pretpostavke, i sebe samog.

 

ne mogu se uopce zamisliti na tvom mjestu. odakle materijal jednom takvom egocentricnom supku? odakle mu slike i podaci? ocito tu ima puno vise od ovog sto ti navodis...

 

sa druge strane, mislis li da bi registracija pravim podacima sprijecila zlouporabe mreza? ma naravno, pa otkad su uvedene putovnice i osobne iskaznice u cijelom svijetu vise nema kriminala i zlouporabe istih... na kraju opet posten svijet naje*e, i njih razvlace pravilima i restrikcijama, dok raznorazni supci i dalje rade piz*arije... eto, samo zato sam protiv ovoga sto ti trazis.

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Twitter protiv odluke suda
flash6 kaže...

idemo redom? ti nisi bio zrtva drustvenih mreza, vec jednog idiota, a moguce, ne znam situaciju pa samo navodim pretpostavke, i sebe samog.

 

ne mogu se uopce zamisliti na tvom mjestu. odakle materijal jednom takvom egocentricnom supku? odakle mu slike i podaci? ocito tu ima puno vise od ovog sto ti navodis...

 

sa druge strane, mislis li da bi registracija pravim podacima sprijecila zlouporabe mreza? ma naravno, pa otkad su uvedene putovnice i osobne iskaznice u cijelom svijetu vise nema kriminala i zlouporabe istih... na kraju opet posten svijet naje*e, i njih razvlace pravilima i restrikcijama, dok raznorazni supci i dalje rade piz*arije... eto, samo zato sam protiv ovoga sto ti trazis.

 

 Idiota kojemu su društvene mreže omogućile da mi napravi to što je napravio.

 

Odakle mu materijal-eto,bio je osoba na položaju.

 

Naravno da se može spriječiti na taj način-ako imaš spremljeno sve što itko piše a vezano je uz npr. osobnu iskaznicu-MUp jednostavno putem tvoje osobne dobije sve podatke, bez da se možeš sakriti na nekim tajnim temama,iza nickova itd.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
14 godina
offline
Re: Twitter protiv odluke suda
Pranja kaže...

 Idiota kojemu su društvene mreže omogućile da mi napravi to što je napravio.

 

Odakle mu materijal-eto,bio je osoba na položaju.

 

Naravno da se može spriječiti na taj način-ako imaš spremljeno sve što itko piše a vezano je uz npr. osobnu iskaznicu-MUp jednostavno putem tvoje osobne dobije sve podatke, bez da se možeš sakriti na nekim tajnim temama,iza nickova itd.

da, dakle krivnja je na idiotu, a ne na drustvenoj mrezi. da nje nema, idiot ce uvijek naci neki nacin da bude idiot.

 

od osobe na polozaju do osobe u polozaju put je kratak... nadam se da razumijes o cemu ovdje pricam.

 

kazem, nebitno je cime se identificiras, otkad je svijeta i identifikacijskih iskaznica od tad postoji i njihovo krivotvorenje i zlouporaba.

ti danas placas javnog biljeznika odredjene novce za ispravu kojom on potvrdjuje da je potpis na dokumentu bas te osobe koja je dokument i trebala potpisati, a ja znam za slucajeve gdje su osobe sa ovjerenim dokumentima pokusavale stupiti u posjed imovine, da bi se na kraju ispostavilo da je potpis krivotvoren, javni biljeznik i odvjetnici podmiceni...sve je skupa sad na sudu, ishod podosta neizvjestan, rok rjesenja predmeta izvjestan kao i slijetanje vanzemaljaca na zemlju... toliko o dokumentima, ispravama i sustavu. shvati jednu stvar, nije to sve skupa izmisljeno da bi gradjanima bilo bolje, lakse, sigurnije, vec obratno, da bi se gradjanima uzimali novci, drzalo ih se pod kontrolom i zauzdane...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice