Tri sata bez Facebooka

poruka: 60
|
čitano: 6.809
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tri sata bez Facebooka".
14 godina
odjavljen
offline
Tri sata bez Facebooka

Ne koristim Facebook, ali je meni cijelo jutro uredno radio. Dok je kolegama iz razreda (udaljenost 1-2 km) nije radio pa su po skypu prosipali pamet...

Ma znate kaj...3.14.
 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tri sata bez Facebooka

To je problem u sustavu. Ne vjerujem da je hakerski napad.

 

EDIT: mojima je doma radio od 5 do 9.30 bez problema.

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2012 9:40 (77ari).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tri sata bez Facebooka

Ne koristis, ali je on sam od sebe radio. {#}

 
21 0 hvala 0
14 godina
offline
Tri sata bez Facebooka

Meni je promijenio jezik na Engleski.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tri sata bez Facebooka

Ova fora sa usisavacem je stara kao biblija, ali je i smijesna {#}

Nothing lasts forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tri sata bez Facebooka

da ugase face,ja se okladim,stopa samoubojstava bi porasla do nezapamćenih razmjera

 
14 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tri sata bez Facebooka
mjordan kaže...

da ugase face,ja se okladim,stopa samoubojstava bi porasla do nezapamćenih razmjera

Baš sam htio bacit sličan komentar... {#}

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
14 godina
offline
Re: Tri sata bez Facebooka
mjordan kaže...

da ugase face,ja se okladim,stopa samoubojstava bi porasla do nezapamćenih razmjera

Možda bi bilo i dobro da ga ugase na neko vrijeme, da se svijet malo očisti od pacijenata koji vise cijeli dan na njemu{#} 

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
12 godina
offline
Tri sata bez Facebooka

Meni radio sasvim normalno.

Hajduk živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tri sata bez Facebooka

Ili bi zavladala globalna depresija {#}

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tri sata bez Facebooka

Kako su ljudi prije mogli bez facebooka mogu i danas,prije smo svi bili nonstop vani igrali nogomet i takve stvari,a sada svi vise na ovom hebenom facebooku.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tri sata bez Facebooka
Živili su ljudi i bez struje prije. Zato stanite srat
15 godina
offline
Re: Tri sata bez Facebooka
radio je, mozda bugov problem?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Tri sata bez Facebooka

...

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=5sFTH4pzcwA
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tri sata bez Facebooka

Ja se još tresem od šoka....najgorih 3 sata u mom životu!

Nadam se da će Praxiten smirit stanje.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
 
26 1 hvala 0
13 godina
offline
Tri sata bez Facebooka

Želio bi vidjeti lica ljudi navečer da nemaj facebook... Najgori su mi oni kaj posjećuju samo tri stranice: youtube, facebook i google(jer je početna u pregledniku)

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Tri sata bez Facebooka

Tri sata bez Facebooka:

 
13 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tri sata bez Facebooka

Uff... dobro je... pospremiti ću oproštajno pismo...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tri sata bez Facebooka

Od kada je Kompjutora, taj fejs je najveće govno ikada izmišljeno, a jedan tupan koji ga je izmislio živi lagodno i bezbrižno na račun miljarda navučenih (zdrogiranih) ovisnika koji više nemaju pojma što je druženje u četri oka.......fejs, fuj, fuj, fuj !!!

-- Kaj buš ti bum i ja --
Moj PC  
18 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tri sata bez Facebooka
logan kaže...

Od kada je Kompjutora, taj fejs je najveće govno ikada izmišljeno, a jedan tupan koji ga je izmislio živi lagodno i bezbrižno na račun miljarda navučenih (zdrogiranih) ovisnika koji više nemaju pojma što je druženje u četri oka.......fejs, fuj, fuj, fuj !!!

Upravo to,kod mene na poslu kada gazda ode kući odma mobitele u ruke uzimaju,zavuku se sa strane i fejsaju.diže mi se kosa na glavi kada ih vodim

16 godina
neaktivan
offline
Tri sata bez Facebooka

Da ne radi fejs 3 dana, ne bih ništa primijetio jer ga posjećujem rjeđe nego jednom tjedno.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tri sata bez Facebooka

Da se to desilo Bug.hr onda bi se zabrinuo a ovak me zaboli  ***** ...  {#}

 

 

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tri sata bez Facebooka
F1-IVO kaže...

Ja se još tresem od šoka....najgorih 3 sata u mom životu!

Nadam se da će Praxiten smirit stanje.

a ja opet ostao bez noktiju...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Tri sata bez Facebooka

Eto procitah na bugu da se netko nemoze ulogirat na facebook i ja sav veseo trkom jurim na facebook.com da vidim dal je stvarno crko ili se netko zahebava.Ali onda na moju veliku zalost crapbook proradi i tak ja sav tuzan idem igrat bf3.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tri sata bez Facebooka

Facebook je dobro osmišljen. Ali to što se drugi nemogu odvojiti s facebooka uzeti bicikl i otići s frendovima van njihov je problem. Ja sam na facebooku dok sam na kompu. Mobilni facebook ne koristim.

Ovo je trenutaćno najgore razdoblje facebooka. JER NIKOME RODITELJI NEMAJU FACEBOOK  i ne kontroliraju djecu što rade. Stojim na stanici prićaju 2 klinke idu 1 ili 2 razred i jedna kaže "neću ti to reći ovdje reću ti na facebooku" što joj s 6-7godina ima reći da nitko nezna?

Arian RIčko
15 godina
offline
Tri sata bez Facebooka

Meni je jedino na faceu koristan inbox. Statuse i ostale gluposti poput "lajk i ocijenim ti izgled" mogu jednostavno izbrisat.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tri sata bez Facebooka
ma reaperi blokirali fb :)
14 godina
protjeran
offline
Re: Tri sata bez Facebooka
logan kaže...

Od kada je Kompjutora, taj fejs je najveće govno ikada izmišljeno, a jedan tupan koji ga je izmislio živi lagodno i bezbrižno na račun miljarda navučenih (zdrogiranih) ovisnika koji više nemaju pojma što je druženje u četri oka.......fejs, fuj, fuj, fuj !!!

  U pravu si, evo ja ne koristim Facebook i to mi pomaže da održim kondiciju! Pitaš kako? Sad ću da ti kažem.

 

  • Pa kad želim da pitam nekog šta su radili u školi otrčim 4 kilometra da ga pitam.
  • Kad želim da vidim nečiju sliku, pogotovo rođake iz Luksemburga koje rijetko viđam, otrčim do njih i uzmem im album sa slikama.
  • Kad želim da prijatelju pokažem link nečega, napišem ga na papir, otrčim 15 kilometara...

 

Besmisleno je pričati, Facebook je ludo dobar. Jedini problem je to što ne radi dobro na Opera-i.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tri sata bez Facebooka
77ari kaže...

Facebook je dobro osmišljen. Ali to što se drugi nemogu odvojiti s facebooka uzeti bicikl i otići s frendovima van njihov je problem. Ja sam na facebooku dok sam na kompu. Mobilni facebook ne koristim.

Ovo je trenutaćno najgore razdoblje facebooka. JER NIKOME RODITELJI NEMAJU FACEBOOK  i ne kontroliraju djecu što rade. Stojim na stanici prićaju 2 klinke idu 1 ili 2 razred i jedna kaže "neću ti to reći ovdje reću ti na facebooku" što joj s 6-7godina ima reći da nitko nezna?

 

dječja posla, kao da je bitno šta joj ne može reći.

 

ali koji to roditelj djetetu od 6-7 godina dozvoljava facebook account???

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tri sata bez Facebooka
Mentalist kaže...

  U pravu si, evo ja ne koristim Facebook i to mi pomaže da održim kondiciju! Pitaš kako? Sad ću da ti kažem.

 

  • Pa kad želim da pitam nekog šta su radili u školi otrčim 4 kilometra da ga pitam.
  • Kad želim da vidim nečiju sliku, pogotovo rođake iz Luksemburga koje rijetko viđam, otrčim do njih i uzmem im album sa slikama.
  • Kad želim da prijatelju pokažem link nečega, napišem ga na papir, otrčim 15 kilometara...

 

Besmisleno je pričati, Facebook je ludo dobar. Jedini problem je to što ne radi dobro na Opera-i.

Teški lol

 

Neznam jel si cuo mozda za, mail, skype, msn, mobitel, googletalk...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice