Tri dana, četiri milijuna

poruka: 39
|
čitano: 4.817
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tri dana, četiri milijuna".
16 godina
offline
Tri dana, četiri milijuna
Rezultati govore sami za sebe...nisam nikakav fanboy, ali ocito je da je to s rekordnom prodajom svakog novo iPhone-a postao svojevrstan fenomen, s kojeg god to kuta sagledali, no nije mi namjera ovdje analizirati psiho-socijalne i druge faktore koji utjecu na to, samo cu ponoviti FASCINANTNO!
Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
 
21 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Tri dana, četiri milijuna

ma možemo mi pričati šta hoćemo ali ove brojke su jednostavno fascinantne.

 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna

Sve je to u marketingu, nije to od jučer, Apple stvara brand godinama. Posebno na USA tržištu, što se i vidi iz praktički svakog Hollywodskog filma gdje će uvijek biti u kadru barem jedan Apple laptop. I to nije jedan film već hrpa njih u zadnjih 10 godina, odličnim marketingom stvaraš brand.

Amer kupuje sve i svašta ako na TV-u vidi da u tom trenutku popularna osoba to ima.

15 godina
neaktivan
offline
Tri dana, četiri milijuna

cekam sad hejtere iPhone-a  koji ce stavljat dislike na moj komentar....Samsung nikad nece moc stignut Apple..a da nista ne govorim za HTC pa bolan Apple je imao  2.1 miliona ljudi koji je pratilo predstavljanje samog telefona ..a hajd da vidim jos neko da to postigne !

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2011 19:50 (dr_evolution).
Moj PC  
12 16 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
dr_evolution kaže...

cekam sad hejtere iPhone-a  koji ce stavljat dislike na moj komentar....Samsung nikad nece moc stignut Apple..a da nista ne govorim za HTC pa bolan Apple je imao  2.1 miliona ljudi koji je pratilo predstavljanje samog telefona ..a hajd da vidim jos neko da to postigne !

Tko kaže da ga treba prestignuti? Pa nitko na ovom forumu nema ništa od toga kaj je Apple prodao x milijona iPhona a Samsung y milijona Galaxia.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
12 godina
neaktivan
offline
Tri dana, četiri milijuna

Samsungu trebalo 55 dana da prodaju toliko galaxy s2 uređaja.

I must be a wizard.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Tri dana, četiri milijuna

 

( ˘͡ -˘͡)
 
24 5 hvala 0
13 godina
offline
Tri dana, četiri milijuna
ugodno me iznenadio SII ovdje... ko god kupio novi iphone ili ima 4, mislim da je nekakva zaštita must have

http://blog.gsmarena.com/both-an-iphone-4s-and-an-galaxy-s-ii-take-the-plunge-only-one-survives/
Moj PC  
9 0 hvala 3
14 godina
offline
Tri dana, četiri milijuna

a danas se svašta može snimiti i namjestiti,, al za bilo koji smartphone je ipak neka futrolica više nego dobro došla, bolje da se ona troši nego uređaj, jedino ako uređaj nemaš za pokazivanje okolo

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2011 20:49 (bus).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Tri dana, četiri milijuna

Ja mislim da je ovo čista laž. Osim ako Apple ne broji ukupni broj nadrudžbi od providera diljem svijeta... Ali to nisu još prodani telefoni, nego će tek biti prodani. I naravno da je brojka veća kad sad plasiraju i4S u još više zemalja nego prije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
zuper kaže...
ugodno me iznenadio SII ovdje... ko god kupio novi iphone ili ima 4, mislim da je nekakva zaštita must have

http://blog.gsmarena.com/both-an-iphone-4s-and-an-galaxy-s-ii-take-the-plunge-only-one-survives/

  Well, ne kupujem smartphone da bi ga mogao bacati na pod.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
Bypass kaže...

 

Ovo je ironija... Ti tu postaš sliku o bijedi i siromaštvu, a lik iza tebe video gdje se ekipa zabavlja uništavanjem prilicno skupih mobitela...

Inace zanimljivo mi je vidjeti kako se jedino Apple promatra sad kroz sociološku prizmu kao netko tko nije ništa ucinio da bi svijet barem dijelom 

bio bolje mjesto. Tu su i druge firme koje cine istu stvar. Ali zapravo kad pogledamo, ipak je nešto ucinjeno za svijet.

Sad htjeli neki priznati ili ne. To je sad totalni {#}

 

U svakom slucaju impresivni rezultati. Ironija je i tu došla na svoje da nakon vijesti o velikom uspjehu Samsunga sa 30mil.komada u pola godine,

dođe i vijest o 4 mil.komada od Applea u 3 dana. Zanimljivo, i to samo u 5-6 zemalja...

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
14 godina
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
Random. kaže...
zuper kaže...
ugodno me iznenadio SII ovdje... ko god kupio novi iphone ili ima 4, mislim da je nekakva zaštita must have

http://blog.gsmarena.com/both-an-iphone-4s-and-an-galaxy-s-ii-take-the-plunge-only-one-survives/

  Well, ne kupujem smartphone da bi ga mogao bacati na pod.

 

Ali nakon što ti padne bilo bi ti draže da si imao barem nekakvu zaštitu, ne? {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
Minoza kaže...
Random. kaže...

  Well, ne kupujem smartphone da bi ga mogao bacati na pod.

Ali nakon što ti padne bilo bi ti draže da si imao barem nekakvu zaštitu, ne? {#}

  Bilo bi mi draže ali ako pred sobom imam dva mobitela, jedan bolji i jedan lošiji - neću kupiti lošiji zato što se (možda) neće razbiti kada ga bacim na pod.

 

Edit: Kako uopće možemo znati radi li se o shipped (smarthphoneovi isporučeni prodajnim lancima) ili sold (kupljeni od strane krajnjeg korisnika)?

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2011 21:02 (Random.).
14 godina
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
Random. kaže...

  Bilo bi mi draže ali ako pred sobom imam dva mobitela, jedan bolji i jedan lošiji - neću kupiti lošiji zato što se neće razbiti kada ga bacim na pod.

 

Nekome je "lošije" da mu se mob zmrvi u džepu pod pritiskom jaja nakon dulje nejeb*ice ali ok - ne moraš je*at - važno da imaš bolji mob pa makar i u komadima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2011 21:06 (Minoza).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
Minoza kaže...
Random. kaže...

  Bilo bi mi draže ali ako pred sobom imam dva mobitela, jedan bolji i jedan lošiji - neću kupiti lošiji zato što se neće razbiti kada ga bacim na pod.

 

Nekome je "lošije" da mu se mob zmrvi u džepu pod pritiskom jaja nakon dulje nejeb*ice ali ok - ne moraš je*at - važno da imaš bolji mob pa makar i u komadima.

Sjedne zensko u krilu,mrda guzom a ti njoj "sad si mi duzna 5k kn"....

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
14 godina
offline
Tri dana, četiri milijuna

Da je počela prodaja u HR imali bi još barem milijun prodanih... {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
Random. kaže...
zuper kaže...
ugodno me iznenadio SII ovdje... ko god kupio novi iphone ili ima 4, mislim da je nekakva zaštita must have

http://blog.gsmarena.com/both-an-iphone-4s-and-an-galaxy-s-ii-take-the-plunge-only-one-survives/

  Well, ne kupujem smartphone da bi ga mogao bacati na pod.

Da al kad imas Android i pocne da trza moras ga ponekad bacit na pod il razbit od zid, da opet radi. :-)

Kad ne spavam budan sam
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 6:18 (popstar).
16 godina
neaktivan
offline
Tri dana, četiri milijuna

Impresivno. Svejedno, ne izađe li 5 u rekordnom roku, i tu mislim na 4-5 mjesec najdalje neće biti dobro.

A.
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Tri dana, četiri milijuna

Impresivne brojke. Apple je ipak dugogodišnji brand. Ja odajem priznanje Samsungu koji je u kratkom roku stvorio proizvod kojeg se Apple prepao i u kojem vidi veliku konkurenciju.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna

nokia je bila prije jedno 5 godina apsolutni broj jedan u svjetu mobitela, sad je apple al nece ni on bit do kraja svjeta

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
alen-c kaže...
     (...)Ironija je i tu došla na svoje da nakon vijesti o velikom uspjehu Samsunga sa 30mil.komada u pola godine,

dođe i vijest o 4 mil.komada od Applea u 3 dana. Zanimljivo, i to samo u 5-6 zemalja...

Evo da ispravim sam sebe {#} Malo sam fulao i sad sam tek skužio da Samsung nije prodao 30 mil.komada u pola godine vec 10mil.

Ovih 30 se odnosi na 10 SGSII i 20 SGS od prošle godine do sada.

Vapor kaže...

Impresivne brojke. Apple je ipak dugogodišnji brand. Ja odajem priznanje Samsungu koji je u kratkom roku stvorio proizvod kojeg se Apple prepao i u kojem vidi veliku konkurenciju.

Samsung je postigao u svojim redovima lijep uspijeh, ali ne cini mi se bar ovako u brojkama još dovoljno blizu Appleu po prodaji (a kamoli profitu).

Sad koliko se Apple prepao SGS II neznam baš. Konkurentan je ali cini se da je ljudima iP4S ipak draži.

Mene više zanima iduca godina do negdje 6.mjeseca. Tad bi se trebao pojaviti SGS III ali i iP5 koji bi navodno mogao biti zadnji 

proizvod nastao pod dirigentskom palicom S.J.-a.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
15 godina
neaktivan
offline
Tri dana, četiri milijuna

Tko provjerava istinitost informacija o prodaji kojima barataju tvrtke?

 

Zanimljiv video, test počinje tek na 0:40

 

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Tri dana, četiri milijuna

Sve je to ok.


Ali zašto ne slože da si možeš staviti neku pjesmu za alarm... neznam kak vi al ja poslije jednog vremena koristenja njihovih tonova za alarm imam traume svakiput kad cujem te iste tonove.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Tri dana, četiri milijuna

ljudi kupuju nove mobitele iako im realno netrebaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
fear_0123 kaže...

Sve je to ok.

Ali zašto ne slože da si možeš staviti neku pjesmu za alarm... neznam kak vi al ja poslije jednog vremena koristenja njihovih tonova za alarm imam traume svakiput kad cujem te iste tonove.

Kako ne? Staviš ringtonove kakvi ti pašu. Jedino ih valja srezat na 40 sekundi ili tako nešto.

Imaš koliko oceš konvertera koji to automatski rade

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
13 godina
offline
Tri dana, četiri milijuna

Da prodaju 25 milijuna u 1 dan, to ga ne čini boljim smartphoneom.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
dr_evolution kaže...

cekam sad hejtere iPhone-a  koji ce stavljat dislike na moj komentar....Samsung nikad nece moc stignut Apple..a da nista ne govorim za HTC pa bolan Apple je imao  2.1 miliona ljudi koji je pratilo predstavljanje samog telefona ..a hajd da vidim jos neko da to postigne !

 Pushish dobar marketing.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tri dana, četiri milijuna
Vapor kaže...

Impresivne brojke. Apple je ipak dugogodišnji brand. Ja odajem priznanje Samsungu koji je u kratkom roku stvorio proizvod kojeg se Apple prepao i u kojem vidi veliku konkurenciju.

 

Nije ni cudo kad samsung u potpumosti kopira apple
16 godina
neaktivan
offline
Tri dana, četiri milijuna

Ne znam, po meni ovaj iphone nije toliko veliki korak naprijed kao što je to bio iP4 u odnosu na 3Gs.

 

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice