TPB i Magneti

poruka: 11
|
čitano: 5.770
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TPB i Magneti".
16 godina
neaktivan
offline
TPB i Magneti

F*cking magnets, how do they work?

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
 
11 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: TPB i Magneti
1domagoj1 kaže...

F*cking magnets, how do they work?

 

http://www.howmagnetswork.com/

 

{#}

This space for rent!
16 godina
neaktivan
offline
Re: TPB i Magneti

{#}

 

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 23:37 (1domagoj1).
16 godina
offline
TPB i Magneti

Kvalitetna vijest. To volim {#}

 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
TPB i Magneti

Transmission podržava Magnete, i DHT, i radi PX sa drugim Transmission deamonima. Sve radi posve normalno. No dobro, nekome se nije dalo pogledati tablicu čiji je link dan u članku...

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
TPB i Magneti

ljudi, jel vama kada skidate sa TPB preko magnet linka nema nikakvih informacija (koliko zauzima i sl.) u uTorrentu??

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TPB i Magneti
Gruber kaže...

ljudi, jel vama kada skidate sa TPB preko magnet linka nema nikakvih informacija (koliko zauzima i sl.) u uTorrentu??

Pa kad informacija niti nema u magnet link-u (kao što npr. postoje informacije u torrent linkovima). Prvo ih mora skinuti sa prvog peer-a, pa ih tek onda vidiš.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
offline
Re: TPB i Magneti
Drago kaže...
1domagoj1 kaže...

F*cking magnets, how do they work?

 

http://www.howmagnetswork.com/

 

{#}

Master troll.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
12 godina
offline
Re: TPB i Magneti
dado2202 kaže...
Gruber kaže...

ljudi, jel vama kada skidate sa TPB preko magnet linka nema nikakvih informacija (koliko zauzima i sl.) u uTorrentu??

Pa kad informacija niti nema u magnet link-u (kao što npr. postoje informacije u torrent linkovima). Prvo ih mora skinuti sa prvog peer-a, pa ih tek onda vidiš.

Pa koliko mu treba da ih pribavi?

15 godina
offline
Re: TPB i Magneti
Gruber kaže...

Pa koliko mu treba da ih pribavi?

Pa meni treba nekih 5-10 sec. Dok počne skidati, onda se "popune" opcije o torrent-u.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
14 godina
protjeran
offline
TPB i Magneti

Kako da izaberem koji dio magneta želim skinuti?

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice