Top 5 kultnih mobitela

poruka: 79
|
čitano: 12.437
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 kultnih mobitela".
10 godina
offline
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Top 5 kultnih mobitela

a ni spomena nokie n95 ?

tada jedan jedini koji je u takvom malom pakiranju imao takvu kameru, gps, 3g....

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

Vi bi Nokiu 3310? Pa ne! Nokia 3210!!! To je kultni mobitel. To je roditelj 3310, prvi sa izmjenjivom maskom, boljeg dizajna i robustniji. Vi koji hvalite 3310 nikad niste imali 3210!

 
11 0 hvala 1
14 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

Moj prvi mobitel kojeg necu nikad zaboraviti. {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.5.2014 20:49 (Elubrylla).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
online
Top 5 kultnih mobitela

SL45i - moja prva velika "investicija" - uzasno dobar telefon...

W800, odnosno K750 - imao oba i bio jako zadovoljan, narocito fotoaparatom

HTC Desire - prvi pravi android telefon, mana je bio premaleni storage ali sve ostalo na razini... kvaliteta izrade besprijekorna...

 

ostala tri nisam imao pa nemam sta komentirati... ali slazem se da troje navedenih predstavljaju, svaki na svoj nacin, revoluciju... ima tu jos uredjaja koji bi im trebali praviti drustvo, barem desetak :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Top 5 kultnih mobitela

@Elubrylla

 

Hehe, to je također moj prvi :D

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.5.2014 20:49 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Top 5 kultnih mobitela
BlueMax kaže...

Evo i moj klik u temi koja za nista drugo ni ne sluzi.

 

Eo i mene. Iks. Bilo bi fora da forumaši rade glasovanjem rang listu. Njoka je sigurno imala legendarnih mobova, i siemens, i ericsson i motorola... No teško je u isti koš trpati desetljeće i pol "dumbfoneova" i sad smartphone klasu.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
online
Re: Top 5 kultnih mobitela
nex987 kaže...

imao čak 3 od tih... zar imam isti ukus ka Petrić oh nooo {#}

dijelimo isto iskustvo i osjecaje :D

12 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Mandor kaže...

Vi bi Nokiu 3310? Pa ne! Nokia 3210!!! To je kultni mobitel. To je roditelj 3310, prvi sa izmjenjivom maskom, boljeg dizajna i robustniji. Vi koji hvalite 3310 nikad niste imali 3210!

U pravu si, ali ne znam zakaj ga je ekipa zaboravila. Meni je nakon par mjeseci otišla tipkovnica, jer je cijeli kvart igral "zmiju" i sjećam se da sam i Austrije iz Metroa dofural svakakve maske, to je bila onda perverzija.

 

A nakon njega je došla crvena 8210 koja mi je ostala najdraža do dan danas.

Crkva je zlo 21. stoljeća
12 godina
neaktivan
offline
Top 5 kultnih mobitela

Fale Nokia N95, Nokia N9, iPhone, Galaxy Note, SE K850i, HTC G1, itd...

Teško je sastaviti listu 5 kultnih.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

nikako ne kužim te ljude koji elektroniku dižu u nebesa,pogotovo dizanje nekih firmi u nebesa i ja imam masu elektronike i to kvalitetne pa je ne idealiziram,elektronika je da ti život učini lakšim a ne dio života

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
2 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Smiješnog li text-a. Iskustvo ti je nula. Nemoj više pisat ako se misliš ovako blamirat.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
13 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
vladtepes975 kaže...

Nokia 7110...

nikada ju neću prežaliti...

Svaka, ali baš svaka je imala puknuti držač antene, dakle tamo gdje antena ulazi u kućište. Dovoljno je bilo da se samo osloni na nogu u džepu i ode.

 

 

14 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

Pa ako su iz njegovog osobnog izbora onda baš i ne mogu biti kultni. Osim ako postoji neki kult Dragana Petrica.

Potpis!
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Jedan zaboravljeni...koji je bio kralj svoga vremena....a mnogi su ga zaboravili..savršenog dizajna i najbolje kamere..Sony Ericsson T610 B-)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Jedan zaboravljeni...koji je bio kralj svoga vremena....a mnogi su ga zaboravili..savršenog dizajna i najbolje kamere..Sony Ericsson T610 B-)
12 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Makić kaže...
Definitivno bi se po meni nasa Htc HD2, ta kobila i dan danas vozi, iako je izasa s win6.5 mislim da je ima najveci community za custom rom-ove! Te nema koji OS nije isa na njega

Cim netko spominje "kultne mobitele" a od HTC-a ne spomene HD2 ocito o teme zna ko mara o krivom k....

15 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

Koji sam frajer bio kad sam kupio ovo:

 

 

 

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.5.2014 22:08 (BlackMoon).
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
BlueMax kaže...
Makić kaže...
Definitivno bi se po meni nasa Htc HD2, ta kobila i dan danas vozi, iako je izasa s win6.5 mislim da je ima najveci community za custom rom-ove! Te nema koji OS nije isa na njega

Cim netko spominje "kultne mobitele" a od HTC-a ne spomene HD2 ocito o teme zna ko mara o krivom k....

Da bi neki model bio "kultan" znači da mora imati klub sljedbenika, kult, veliku skupinu obožavatelja.

 

Primjer kultnog djela bio bi LOTR serijal, koji je i dan danas, nešto manje od stotinu godina kasnije, uvelike čitan, prodavan, gledan i sl.

 

HTC HD2 po ovim standardima je tipični standardni smrdljivi uređaj, nešto poput prosječnog tostera.

10 godina
neaktivan
offline
Top 5 kultnih mobitela

Dobar nostalgični članak, i nemam ništa protiv odabira; dapače. Po mom mišljenju doduše, iPhone 3GS i iPhone 4 su možda ipak bili ona prava prekretnica za Apple, dok je 4S to okrunio. 

I autor je malo puno pretjerao sa hvalospjevima za potonji.. "SVAČIJI 4S star 2 i pol godine izgleda noviji od SVAČIJEG iPhonea 5 starog mjesec dana "..čisti trollizam i potpaljivanje  

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Mandor kaže...

Vi bi Nokiu 3310? Pa ne! Nokia 3210!!! To je kultni mobitel. To je roditelj 3310, prvi sa izmjenjivom maskom, boljeg dizajna i robustniji. Vi koji hvalite 3310 nikad niste imali 3210!

AMEN  

12 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Onjegin kaže...
BlueMax kaže...
Makić kaže...
Definitivno bi se po meni nasa Htc HD2, ta kobila i dan danas vozi, iako je izasa s win6.5 mislim da je ima najveci community za custom rom-ove! Te nema koji OS nije isa na njega

Cim netko spominje "kultne mobitele" a od HTC-a ne spomene HD2 ocito o teme zna ko mara o krivom k....

Da bi neki model bio "kultan" znači da mora imati klub sljedbenika, kult, veliku skupinu obožavatelja.

 

Primjer kultnog djela bio bi LOTR serijal, koji je i dan danas, nešto manje od stotinu godina kasnije, uvelike čitan, prodavan, gledan i sl.

 

HTC HD2 po ovim standardima je tipični standardni smrdljivi uređaj, nešto poput prosječnog tostera.

HTC HD2 je mobitel na kojeg idu svi moguci OS-ovi. Izdan je 2009. s Windows Mobile 6.5 a danas na njemu bez ikakvih problema radi Kit-Kat, Ubuntu, WP7, WP8, iOS. Mobitel za kojeg postoji najveca zajednica developera ikad. Mobitel koji ovisno o stanju ocuvanosti polovan dostize cijenu od 300€ i vise.

 

Pridruzi se autoru clanka u klubu onih koji nemaju pojma.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
BlueMax kaže...

HTC HD2 je mobitel na kojeg idu svi moguci OS-ovi. Izdan je 2009. s Windows Mobile 6.5 a danas na njemu bez ikakvih problema radi Kit-Kat, Ubuntu, WP7, WP8, iOS. Mobitel za kojeg postoji najveca zajednica developera ikad. Mobitel koji ovisno o stanju ocuvanosti polovan dostize cijenu od 300€ i vise.

Evo kupio sam 10 HTC HD2 po Bosni za oko 70-80 Eura.

 

Gdje ih mogu prodati retardiranim developerima za 300€?

16 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
6110 6210 3210 7110 6210 6310 6230
6600 bitches!
12 godina
neaktivan
offline
Top 5 kultnih mobitela

Siemens je bio najbolji proizvodjac mobitela. Kako samo zalim za Siemensom. Steta sto su se ugasili. Da Siemens i danas proizvodi mobitele nikada nebih ni pogledao ni Nokiju ni bilo koji drugi mobitel. Sony Ericsson je isto bio odlican. Ova prva dva (tri) na listi nisu vrijedni spomena.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela

Motorola StarTAC 130 i Nokia 3310 

14 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
OMG, onu izjavu o fotoaparatu te o tome kako ni vecina ovogodisnjij flagshipa ne mogu paprirati iPhone-u stavljam pod jedan od najvecih epic failova.

Tko je napisao ovu hrpu ne argumentiranih i totalno ne ozbiljnih izjava?

Ako je neki novinar u pitanju i jos ako je vezan uz IT te mobilne komunikacije, onda jako sumnjam u njegovu strucnost.

OMG i dalje ne vjerujem kada ovo citam,
Za svaki slucaj uzimam screenshot ove izjave, ta glupost mora ostati zabiljezena.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
BlackMoon kaže...

Koji sam frajer bio kad sam kupio ovo:

 

 

 

Imam ga! :D

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
13 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

Kako vrijeme leti...

M55 M55
T610 T610
6600 6600
V3 V3
You better run, you better take cover!
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

Sad mi je jasno zasto Petric ne voli Nokie ali mene zanima zar stvarno moze biti placen za ovakav clanak na vec dosta popularnom it portalu u hrvata,, ma nek me voda nosi 🌊

Moj PC  
4 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice