Tele 2 i Revolucija

poruka: 84
|
čitano: 13.776
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele 2 i Revolucija".
16 godina
neaktivan
offline
Tele 2 i Revolucija

I dalje je to velik lopovluk jer flat rate - neograniceno znaci samo jedno - bez ikakva limita. No, kakva drzava takvi i zakoni i ponasanje firmi.

 
7 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Drazen kaže...

I dalje je to velik lopovluk jer flat rate - neograniceno znaci samo jedno - bez ikakva limita. No, kakva drzava takvi i zakoni i ponasanje firmi.

 

Nisi valjda bio naivan i povjerovao u to.

 

Naime to nitko nikada neće ponuditi, jer je to raj za razne fraudove.

Npr. ništa te ne košta da digneš svog virtualnog operatera i omogućavaš ljudima da telefoniraju preko tvoje kartice.

 

Veći je problem što banana država dozvoljava lažno reklamiranje,

ne samo operaterima (jer svi su takvi) nego npr i deterdžentima koji jednim potezom ruke brišu 100dnevne naslaga masti :-)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Drazen kaže...

I dalje je to velik lopovluk jer flat rate - neograniceno znaci samo jedno - bez ikakva limita. No, kakva drzava takvi i zakoni i ponasanje firmi.

Slažem se s tobom, međutim 5000 sati je stvarno ogromno. Ja stalno visim na mobu i ne uspijevam napraviti više od 800-1000 sati mjesečno.

15 godina
offline
Tele 2 i Revolucija

Ponudili bi oni doslovno neograniceno, samo se zapitajmo onda kakvu bi onda cijenu trazili (mozda 1000-1500 kn mjesecno) i kada to usporedis sa MaxADSL FLATOM (dakle, najskuplji kod nas), ispalo bi da je T-com "bog i batina" sto se tice povoljnih cijena, a Tele2 bi bio samo popljuvan.... ipak postoji tethering tako da je mobilni internet prakticki i "fiksni" kao adsl.

 

Ovako im je bolje napisati neogranicena (1) ili "neograniceno" jer ima ljudi koji su toliko naivini u nekim situacijama i ne citaju sve s razumijevanjem, ne citaju mala slova etc ... znam dvojicu koji su doslovno mislili da se radi o pravom Tele 2 flat-u i naravno potpisali ugovor (inace, u drugim stvarima nisu "dulmani"), jbg zvucalo je predobro da bi bilo istinito.

 

Naravno, lazno reklamiranje/oglasavanje ne podrzavam...

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Drazen kaže...

I dalje je to velik lopovluk jer flat rate - neograniceno znaci samo jedno - bez ikakva limita. No, kakva drzava takvi i zakoni i ponasanje firmi.

 

Realno, kad bi neki operater u bilo kojoj zemlji ponudio "flat"  s limitom od 5000min za 20€, takva bi ponuda bila pozdravljena i prihvaćena.

 

Međutim, u zemlji Hrvatistanu, gdje se preko njuškala mogu naći tomato kartice s 50,000+ kuna, zahvaljujući pokvarenom Vipu i dosjetljivim korisnicima razvaljena je prvi pokušaj flat rate tarife u HR. Dabogda se sad Tele2 povuko pa da opet imamo pozive po 3 kune pa da vidim kako bi onda punili tomato račune.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 18:33 (nkdz).
16 godina
protjeran
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
zoki.zlikowski kaže...

Slažem se s tobom, međutim 5000 sati je stvarno ogromno. Ja stalno visim na mobu i ne uspijevam napraviti više od 800-1000 sati mjesečno.

I dalje je to veliki uspjeh, s obzirom da mjesec ima samo 720 sati :-)

BOINC Combined Statistics for Croatia http://goo.gl/DiiXr
16 godina
neaktivan
offline
Tele 2 i Revolucija

Zanimljiv slucaj, sva sreca pa imamo hakom koji da nije bilo 314zdarije na fejsbuku nebi prstom mako ko obicno.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
zoki.zlikowski kaže...
Drazen kaže...

I dalje je to velik lopovluk jer flat rate - neograniceno znaci samo jedno - bez ikakva limita. No, kakva drzava takvi i zakoni i ponasanje firmi.

Slažem se s tobom, međutim 5000 sati je stvarno ogromno. Ja stalno visim na mobu i ne uspijevam napraviti više od 800-1000 sati mjesečno.

nije 5000 sati nego minuta..

11 godina
neaktivan
offline
Tele 2 i Revolucija

Svejedno je riječ o daleko najboljoj trifi u hrvatskoj.pa T-mobile za taj iznos nudi 5 sms poruka i minutu razgovora

Moj PC  
1 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Branimir82 kaže...

Svejedno je riječ o daleko najboljoj trifi u hrvatskoj.pa T-mobile za taj iznos nudi 5 sms poruka i minutu razgovora

ja mislim da je Vipova "Savršena" tarifa bolja nego Tele 2 "Revolucija". Vip ima 1Gb interneta i nakon toga se smanji brzina, dok Tele2 ima 500Mb i nakon prijeđenih 500Mb cijena je 5kn/Mb, te je Vip puno bolje pokrivena mreža nego Tele2.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 19:16 (Balvan8).
15 godina
online
Tele 2 i Revolucija

hahahha najboljoj ku*ac, bolje receno najgoroj, kao prvo t-mobile je zasad najbolji, sljedi ga vip a onda ovo smece prevarantsko(svi su oni takvi ali tele 2 najvise, kad vidim onu ovcu na tv-u dođe mi da stolicu bacim u njega). imam tarifu na t-mobile sljedecu, flat internet(to tele smece nema), 150 minuta prema svim mrezama, prema t-mobile beskonacno, 5o sms-ova, nema uspostave, i to placam 60 kn, i ako zelim mogu dat jos 50 kn i onda imam sve flat, znaci internet, svi pozivi, poruke bez uspostave za 110 kn, koja jos mreza to ima?

Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Balvan8 kaže...
Branimir82 kaže...

Svejedno je riječ o daleko najboljoj trifi u hrvatskoj.pa T-mobile za taj iznos nudi 5 sms poruka i minutu razgovora

ja mislim da je Vipova "Savršena" tarifa bolja nego Tele 2 "Revolucija". Vip ima 1Gb interneta i nakon toga se smanji brzina, dok Tele2 ima 500Mb i nakon prijeđenih 500Mb cijena je 5kn/Mb

I u pravom smislu rijeci neogranicene pozive.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
nkdz kaže...
Drazen kaže...

I dalje je to velik lopovluk jer flat rate - neograniceno znaci samo jedno - bez ikakva limita. No, kakva drzava takvi i zakoni i ponasanje firmi.

 

Realno, kad bi neki operater u bilo kojoj zemlji ponudio "flat"  s limitom od 5000min za 20€, takva bi ponuda bila pozdravljena i prihvaćena.

 

Međutim, u zemlji Hrvatistanu, gdje se preko njuškala mogu naći tomato kartice s 50,000+ kuna, zahvaljujući pokvarenom Vipu i dosjetljivim korisnicima razvaljena je prvi pokušaj flat rate tarife u HR. Dabogda se sad Tele2 povuko pa da opet imamo pozive po 3 kune pa da vidim kako bi onda punili tomato račune.

Realno ti trabunjas gluposti. Kad bi u bilo kojoj normalnoj i iole uredenoj zemlji tele2 ponudio neograniceno telefoniranje putem revolucija tarife tj. flat rate i uvjeravao ljude cak i preko sluzbe za korisnike da nema apsolutno nikakvog ogranicenja niti "kvake" a ustvari ogranicenje postoji i to 5000 minuta koje je potem smanjeno na 2000 minuta, bio bi kaznjen zbog pod

 

a) laznog oglasavanja.

b) obmanjivanja korisnika.

11 godina
neaktivan
offline
Tele 2 i Revolucija

Zašto po 300-ti put sve premećete od cjenika do baznih stanica. U čemu je problem ovdje?  Uz dužno poštovanje klauzule koju svi naglašavaju, da operater ima pravo promijeniti uvjete neke ponude, to se do sada nije kod nikog događalo... i gle čuda,sada se dogodi baš na revolucionarnoj. Onako ko mesar po svinjskoj polovici, zamlatili i od 5000 ostavili 2000.

Tarife odu u zastaru i dolaze nove, nikada još nisam vidio (makar kod vipa) da nešto "u letu" prekrajaju-limitiraju...bilo koju i bilo koliko staru tarifu.  U konačnici, ljude je iznervirala ovakva bahatost....prožvakane su sve unlimited laži i kvake (premda smo za njih uvijek i znali),ali masa nije prožvakala opciju...nema više 30 nutela krofni dnevno, već 10. Premda znamo da je i 10 previše...ali čemu svima prepolovit,ako 2% krmadi ždere 30 krofni dnevno?

 

Sad nastavite priče koliko tko nudi preko kakvih baznih stanica ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Balvan8 kaže...
Branimir82 kaže...

Svejedno je riječ o daleko najboljoj trifi u hrvatskoj.pa T-mobile za taj iznos nudi 5 sms poruka i minutu razgovora

ja mislim da je Vipova "Savršena" tarifa bolja nego Tele 2 "Revolucija". Vip ima 1Gb interneta i nakon toga se smanji brzina, dok Tele2 ima 500Mb i nakon prijeđenih 500Mb cijena je 5kn/Mb, te je Vip puno bolje pokrivena mreža nego Tele2.

 Istina,ja koristim Tele 2 vec godinu-dvije i stvarno mi ne treba previse,ali kada idem negdje po Hrvatskoj,svako malo nestane signal.Pogotovo tamo od Gorskog Kotara do Karlovca obicno budem u roamingu i dodje mi poruka da sam u Sloveniji i da ce mi naplatit 7kn/min.Dok s drugim brojem od Vipa nemam takvog problema.

Ali inace za moje potrebe ja vjerujem da bi mi svaka druga mreza odgovarala,iako ja koristim Smart tarifu na bonove(1gb,300min za 30kn).

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 19:48 (ivanoile).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Upravo tako sve kaj je mar123 rekao. Ja također imam tu tarifu i prezadovoljna. Tele2 uopce mi nije ni bio u širem izboru jer nemaju flat.
13 godina
neaktivan
offline
Tele 2 i Revolucija

Glavno da su se oni vratili na staro!!Vi ste tako naivni koji omaložavate(beskorisni) tele2,t-mobile,bonbon,tomato,vip,itd!Da je to užas!Nemogu shvatit kako netko može biti tako naiva!Svi su oni isti!!Kad vas vidim da pljuvate po tele 2,t mobile-u ili tomatu dođe mi mrak na oči!Kako ste naivni !Svi su oni isti!Svi pljačkaju pojednako!Razumijete!Svi smo mi stok!!Bili mi na tele 2 ,na vipu, t-mobile-u,svi nas pojednaku pljačkaju kao i ova naša država!Samo to vi ne razumijete!!Svi smo mi perad i stoka!!!!SVtko nas pljačka!!Osobno njgoreiskustvo sam  imao sa vipom!!!!!!!!!!!!!{#}{#}!!!!!!!!Daj shvatite!!!

::;;;)
Moj PC  
2 13 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija

lol, tko bi normalan to kupio?

16 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
WiNAmDGAMer kaže...

Glavno da su se oni vratili na staro!!Vi ste tako naivni koji omaložavate(beskorisni) tele2,t-mobile,bonbon,tomato,vip,itd!Da je to užas!Nemogu shvatit kako netko može biti tako naiva!Svi su oni isti!!Kad vas vidim da pljuvate po tele 2,t mobile-u ili tomatu dođe mi mrak na oči!Kako ste naivni !Svi su oni isti!Svi pljačkaju pojednako!Razumijete!Svi smo mi stok!!Bili mi na tele 2 ,na vipu, t-mobile-u,svi nas pojednaku pljačkaju kao i ova naša država!Samo to vi ne razumijete!!Svi smo mi perad i stoka!!!!SVtko nas pljačka!!Osobno njgoreiskustvo sam  imao sa vipom!!!!!!!!!!!!!{#}{#}!!!!!!!!Daj shvatite!!!

Rekao bih ti "stari, smiri se i popij pivu", no nešto u tvom tekstu mi je dalo do znanja da ti je ne smiju prodati, stoga, stari, smiri živce.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
15 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Makavelii kaže...

lol, tko bi normalan to kupio?

Firme. Ti očito nisi svjestan kako se masno zarađuje na tako zvaničnim brojevima. i još 6 znamenki!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 20:23 (Blue_Fatal1ty).
16 godina
neaktivan
offline
Tele 2 i Revolucija

Glupost, nema normalne osobe da ce dati te pare. Firme imaju svoje poslovne tarife, a broj je danas i onako manje bitan. Sve se vadi iz memorije telefona. Uz to, njuskalo je slobodan oglasnik. Ja sad odem i postavim gore da prodajem neki nebitni broj za 50000 eura. Ne znaci apsolutno nista.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Blue_Fatal1ty kaže...
Makavelii kaže...

lol, tko bi normalan to kupio?

Firme. Ti očito nisi svjestan kako se masno zarađuje na tako zvaničnim brojevima. i još 6 znamenki!

 

Firme? Ovo bi si kupio jedino neki pimp.
14 godina
neaktivan
offline
Tele 2 i Revolucija
To su napravili jer smo glupi šugavi balkanci koji gledaju samo kako da ukradu, prevare i okoriste se.
Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
nkdz kaže...
Drazen kaže...

I dalje je to velik lopovluk jer flat rate - neograniceno znaci samo jedno - bez ikakva limita. No, kakva drzava takvi i zakoni i ponasanje firmi.

 

Realno, kad bi neki operater u bilo kojoj zemlji ponudio "flat"  s limitom od 5000min za 20€, takva bi ponuda bila pozdravljena i prihvaćena.

 

Međutim, u zemlji Hrvatistanu, gdje se preko njuškala mogu naći tomato kartice s 50,000+ kuna, zahvaljujući pokvarenom Vipu i dosjetljivim korisnicima razvaljena je prvi pokušaj flat rate tarife u HR. Dabogda se sad Tele2 povuko pa da opet imamo pozive po 3 kune pa da vidim kako bi onda punili tomato račune.

Trebali su izbaciti Tomato iz neograničenih poziva i bok.

12 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
zoki.zlikowski kaže...

Trebali su izbaciti Tomato iz neograničenih poziva i bok.

Kak ce to napravit? Mogu jedino izbacit ili cijeli VIP ili nikog.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
Balvan8 kaže...
Branimir82 kaže...

Svejedno je riječ o daleko najboljoj trifi u hrvatskoj.pa T-mobile za taj iznos nudi 5 sms poruka i minutu razgovora

ja mislim da je Vipova "Savršena" tarifa bolja nego Tele 2 "Revolucija". Vip ima 1Gb interneta i nakon toga se smanji brzina, dok Tele2 ima 500Mb i nakon prijeđenih 500Mb cijena je 5kn/Mb, te je Vip puno bolje pokrivena mreža nego Tele2.

Osobno imam potpuno suprotno iskustvo. Vip je imao losu pokrivenost, a imao sam broj kod njih 10 godina. Cesto sam znao usporedjivat signale onih koji imaju t-mobile, imali su puno bolji signal. Da ne kazem kako me je vip pljackao sa svojim "povoljnim" tarifama. Ukljucujuci i zaracunavanje jednog poziva od 1,5 sat koji se nije ni dogodio, ali dobro....

Sada sam na tele 2 i potpuno sam zadovoljan. Pokrivenost je dobra, cijenom sam zadovoljan (trosim manje nego sam trosio na vip-u). Vip-ovce i t-mobile-ovce sam prekrizio, ne zelim imati posla s njima. Jedino tele2-ovce za sada dolaze u obzir.

 

13 godina
neaktivan
offline
Tele 2 i Revolucija

Ovo sve je vrlo lako moglo biti potkopavanje Tele2 od strane konkurencije. Spuštaju se svi oni tako nisko, pa vjerujem da bi i niže išli ako treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tele 2 i Revolucija
bmikic kaže...

Ovo sve je vrlo lako moglo biti potkopavanje Tele2 od strane konkurencije. Spuštaju se svi oni tako nisko, pa vjerujem da bi i niže išli ako treba.

Konkurencija je promijenila uvjete tarife? Zgodna teorija.

12 godina
odjavljen
offline
Tele 2 i Revolucija

jel ima t-com kakvo ogranicenje na internet FLAT ? 

 

ja sam doso do 750gb u jednom mjesecu i nisam cuo da bi nekom slali upozorenja ili slicno

http://revohd.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice