Tanka i zakrivljena Xperia

poruka: 26
|
čitano: 6.585
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tanka i zakrivljena Xperia".
13 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

da, prekjucer su ju najavili  {#}

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Da li se meni čini ili je slika na ekranu na prvoj slici naopako? Ili to tako treba biti? :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tanka i zakrivljena Xperia
denix kaže...

Da li se meni čini ili je slika na ekranu na prvoj slici naopako? Ili to tako treba biti? :D

  pogledaj malo bolje ikonicu žarulje.

Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
13 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Odlicno, dizajn mi je pre*eben. Na kojoj slici? Ona gdje je kamera ukljucena?

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Tanka i zakrivljena Xperia

Valjda će ova xperia konačno dobiti multitouch{#}

Stoja
Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Samo se pitam sta ce sledece da uguraju u telefon XD Dizajn mi se jako dopada ali cijene mi se nece dopasti sigurno kad telefon izadje XD

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
online
Tanka i zakrivljena Xperia

Pa sljedeće idu dvojezgreni procovi, za sada lg jedino to planira u svom novom modelu, ostali još igraju na sigurno sa humingbird/snapdragon procovima. Pa zatim daljnje povečanje rezolucije ekrana, pa da ubace jš gomilu svakavkih senzora(recimo termometar bi bio zgodna opcija{#}) svašta će se još utrpati u te igračkice{#}

Stoja
Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Telefon je beton!Od dizajna pa dalje.

Jedva cekam testove.

Ovo sto su pokazali na promo videima je predobro da bi bilo istinito.:)

svidja mi se naglasak telefona na kvaliteti videa i fotografije.

 

...Nowhere and Everywhere...
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tanka i zakrivljena Xperia

mobitel mi izgleda predobro samo sto ako svi nastave dizat velicinu ekrana na kraju cemo tablete imat...

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_arc-3619.php

 

Još uvjek mislim da se neče moči nositi s budučom konkurenciom...ali bi ga rado imo...:D

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 15:46 (dec54).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Mislim da je ovo moj slijedeći mobitel{#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Ja mislim da meni nije, bas zbog onog sto su napravili sa jadnom X10, koja je trenutno stala na 2.1 i tako ce i ostat. Sony ericssonu vise ne vjerujem, ne zelim dati 5 soma kuna za nesto sto ce vec biti "out" za 2 mjeseca. Bolje uzeti Desire HD, Z ili nesto slicno. Ali meni je sada prioritet uzeti android sa 2jezgrenim procesorom...

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia
xperia je odlican mobitel ali multitouch i ogromna velicina su joj najvece mane. nemoze ni u đep stat
Bilo bi zgodno...ali nije potrebno.
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tanka i zakrivljena Xperia
d3stroy3r_cro kaže...
xperia je odlican mobitel ali multitouch i ogromna velicina su joj najvece mane. nemoze ni u đep stat

Ova nova expiria ima multituch a večina ekrana je super...sve kaj je manje od 4.0 je po meni bezveze....shvatite da je veličina ekrana prednosti da to više nisu obični mobiteli s kojima bi ti samo telefoniro i slao sms-ove pa ti je dosta 2.0 ekran več je to smartphone na kojem ti vrtiš hd filmove ako ne i full hd i survaš netom skoro pa jednako kvalitetno ko na pravom pc-u i još mnogo toga...ajde sad vidi koji je to ugođaj radit na velikom ekranu...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Al dobro sad je bar tanak, i nadam se da smo dostigli maximalnu veličinu displaya, jer je ovo samo marketinški trik da bi se mogli pohvaliti najvećim dispayem na smartphoneu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tanka i zakrivljena Xperia
TedWilliams kaže...

Al dobro sad je bar tanak, i nadam se da smo dostigli maximalnu veličinu displaya, jer je ovo samo marketinški trik da bi se mogli pohvaliti najvećim dispayem na smartphoneu.

Treba i rezu dizat...optimalna veličina za smartphoune je po meni nekih 4,5inch-a kakv bi trebao imat htc hd3 kad izađe...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Baš kupujem smartphone i gledam ponudu u t-mobileu i konkurenciju. Svi su više-manje isti.

Na kraju sam zakljucio da je kod nas još najbolji iPhone i Samsung Galaxy S.

No pošto mi je nekako iOS zgodniji za korištenje i cini mi se brži (ipak i soft i sam uređaj razvija 1 tvrtka)

a i sam iPhone djeluje cvrsci brijem uzet iPhone. Ugl.ono što želim reci sve je to tu negdje,

svi su na isti kalup. Na kraju prevagne ili cijena ili dizajn ili tko voli kojeg proizvođaca.

Pravu stvar ce donjeti 3 stvari: 2jezgreni procesori, baterije neke naprednije tehnologije i

ekrani koji se mogu razvuc pa da imam 10" ekran ako treba u kucistu 3,5-4" mobitela.

Do tad cu koristit iPhone 4. Sve ostalo dok se ne napravi nešto sa barem 2 od ove 3 navedene stvari je marketing... {#}

**** Sretna Nova godina!!!! **** Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 16:54 (alen-c).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Lol, sve je marketing ali iPhone nije?*

 

 

 

UPOZORENJE: Nisam Apple hater.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Krivo sam se izrazio pa si me krivo i razumio {#} Mislim da je i iPhone i sve što se nudi naravno marketing.

Samo da sve ovo novo kaj dolazi nije neki znacajni napredak. Tek kad postanu realnost bar 2 od 3 navedene stvari

(pogotovo ovo što se tice ekrana) onda ce to biti to i doista biti neka revolucija naspram ovog do sada {#}

**** Sretna Nova godina!!!! **** Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Šta je marketing??? Šta ste se svezali marketinga, pa svaki je mobitel djelo marketinga (onaj dio što se odnosi na proizvod), a to znači da prave uređaje za kakvim očito postoji potražnja (manja ili veća), ne znam jeste li čuli za istraživanje tržišta...

Što se samog dotičnog uređaja tiče izgleda odlično, samo je meni malo preširok za džep, jer ja ne nosim mob oko vrati niti u torbi, tako da ako izađe manja verzija  (tipa x10-x8) ja bi uzeo, normalno ako dođe u našeg operatera (eronet) i bude prihvatljive cijene, kao što je slučaj sa X8.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 17:05 (lebo1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Ovo je konkurencija iphone-u!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Zapravo mene marketing ne zanima uzmem i realno sagledam ono sta mi trziste nudi. Nema sumnje da je iOS dobar sistem ali ogranicenja mi smetaju jer smatram ako kupim nesto to je moje i imam pravo da radim sa tim sta god hocu a ne da placam koristenje. iPhone je zaista dobar uredjaj imao sam priliku da koristim sve verzije tog telefona osim iP4 i zaista je dobar telefon ali po meni to je telefon samo za ljude koji ce da koriste onako kako je Stivi rekao i to je telefon koji je za one ljude koji nece cackati po njemu nego koristiti prema uputstvu. Android telefoni su visenamjenski sto se toga tice ako zelis da ga koristis po uputstvu nema problema, a ako zelis da cackas po njemu imas i tu mogucnost prema tome dzaba meni sva tehnologija ovog svijeta u telefonu ako ja njega nmg prilagoditi sebi. Mozda neko na ovom svijetu ima ideju sta i kako sa tom tehnologijom koja nije pala na pamet ljudima koji su razvijati uredjaj i zeli da je implementira zasto mu to onda braniti. Krajnji cilj je da se tehnologija razvija a to da li ce doci kompanija sama doci do neke ideje ili ce jedan covijek koji voli da radi sa uredjajima u slobodno vrijeme naci nesto novo i revolucionarno nije bitno. Izvinjavam se na dugackom postu ali ne zelim da ispadne da sam hejter ili nesto slicno samo sam objektivan i iznosim svoje misljenje. Ovo nema sumnje da ce biti dobar telefon samo treba pricekati prve recenzije i ne zaleetati se :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tanka i zakrivljena Xperia
dex3108 kaže...

Zapravo mene marketing ne zanima uzmem i realno sagledam ono sta mi trziste nudi. Nema sumnje da je iOS dobar sistem ali ogranicenja mi smetaju jer smatram ako kupim nesto to je moje i imam pravo da radim sa tim sta god hocu a ne da placam koristenje. (..)

 Ugl.slažem se potpuno s tobom, ali prije sam isto ko ti obožavao cackati po mobu i sl.

Al sam skužio da s time više izgubim vremena nego dobijem.

I u zadnje vrijeme nastojim što više radit svoj posao i baviti se njime a ne kompjuterom ili mobitelom.

Jer taj sam mobitel/komp kupio da meni služe, a ne da ja na njih gubim vrijeme nastimavajuci ih nebi li

izvukao 5% bolje karakteristike. Al svako ima svoje mišljenje i to poštujem.

Eto meni se u zadnje vrijeme baš svidio Apple stil, tj.filozofija korištenja uređaja i ne žalim se.

I naravno mislim da je Android više nego dobra alternativa {#}

**** Sretna Nova godina!!!! **** Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
13 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

ovaj mob izgleda fenomenalno vizualno i tehnički...predobro...:O

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tanka i zakrivljena Xperia
alen-c kaže...
dex3108 kaže...

Zapravo mene marketing ne zanima uzmem i realno sagledam ono sta mi trziste nudi. Nema sumnje da je iOS dobar sistem ali ogranicenja mi smetaju jer smatram ako kupim nesto to je moje i imam pravo da radim sa tim sta god hocu a ne da placam koristenje. (..)

 

I u zadnje vrijeme nastojim što više radit svoj posao i baviti se njime a ne kompjuterom ili mobitelom.

Jer taj sam mobitel/komp kupio da meni služe, a ne da ja na njih gubim vrijeme nastimavajuci ih nebi li

izvukao 5% bolje karakteristike. 

Da ali kako neko moze znati kakav uredjaj i njegova podesavanja odgovaraju milionima ljudi. Moze da odgovara npr. za 70% ali sta je sa onih preostalih 30% Svako od nas je poseban i zato smatram da svako ima pravo da prilagodi svoj uredjaj koji je platio svojim potrebama :D Ok tebi odgovara iPhone nemam nista protiv samo zelim da kazem da je korisnicima uvijek bolje dati izbor nego ih ogranicavati :D

14 godina
neaktivan
offline
Tanka i zakrivljena Xperia

Impresioniran sam dizajnom! {#}

Zaista prelijep mobitel!

Svaka čast sonyericssonu

Moj PC  
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice