Tablet od 3,7 milijuna dolara

poruka: 16
|
čitano: 3.653
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tablet od 3,7 milijuna dolara".
16 godina
offline
Tablet od 3,7 milijuna dolara

Takve kompanije i njihovim direktorima opalio bi porez od 80%... I sve poslao u zemlje treće svijeta...

 
10 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet od 3,7 milijuna dolara
PICART kaže...

Takve kompanije i njihovim direktorima opalio bi porez od 80%... I sve poslao u zemlje treće svijeta...

Ja neznam zašto tebi to smeta? Traži tablet koj mora biti aktivan 7 dana i 24 sata bez prestanka, tako može stalno nadgledati svoju tvrtku iz bilo kojeg kutka svijeta. Ideja je dobra ali ako ima para pa onda neka troši siguran sam da ti imaš toliko love da bi i trošio puno i imao velike zahtjeve.

15 godina
offline
Re: Tablet od 3,7 milijuna dolara

Ludi Rusi .. :) 

GL&HF
16 godina
odjavljen
offline
Tablet od 3,7 milijuna dolara

"te moći skinuti informacije najkasnije u 15 sekundi!"

Koji K? Informacije tipa mail od 200 KB ili informacije tipa baza podataka veličine 80 GB?

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tablet od 3,7 milijuna dolara

Normalno je da triba vidit detaljno sta se trazi jel ovo su okvirni zahtjevi.i pod okvirni ne mislim vrata od kuce nega vrata Jadrana.

 

Kolika kolicina podataka? Koja ce ici enkripcija( nekakav VPN mora biti implementiran), sigurnost,te napajanje. Sto znaci 24 sata dostupan? Gdje dostupan? Na plazi ili uredu? Mora se puniti...

Zanimljivo, volio bi da izadje u javnost kakav je konacni proizvod te kakve sve gadgete ima na sebi

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tablet od 3,7 milijuna dolara
Friday kaže...

"te moći skinuti informacije najkasnije u 15 sekundi!"

Koji K? Informacije tipa mail od 200 KB ili informacije tipa baza podataka veličine 80 GB?

Informacije tipa ovo:

 

 

14 godina
offline
Tablet od 3,7 milijuna dolara

Sumnjam da ce se Apple u to ukljuciti, a ne znam kako onda planiraju doci do iOSa. Inace, ovo za trziste moze biti samo dobro, ako dodje do upotrebe neke nove tehnologije(npr. za bateriju) sigurno ce je iskoristit i u buducnosti za "mainstream" tablete

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tablet od 3,7 milijuna dolara

Mene ovo podsjeća na Carl Bishop Weylanda kad drži onaj svoj PDA kojim može pozvat dropship u igri Aliens vs Predator hahaha

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet od 3,7 milijuna dolara

Netko u Gazpromu je previše gledal Star Trek?

A pogon bi bio antimaterijski ,pošto mora radit 24 sata!

 

 {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2013 16:32 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Tablet od 3,7 milijuna dolara

iOS nije za prodaju tako da se ne moze staviti na nista drugo osim Appleovih proizvoda. Stavljanje "ilegalne" verzije.... tesko, pogotovo nakon sto je javno objavljeno.

 

Sto mu znaci ovih 7/24? Dal to znaci da non-stop radi 24h ili da moze bit u standbyu? Za non-stop rad ovisi sto radi, jer nije svejedno dal je non-stop spojen 3G ili WiFi, dal cpu nesto vrti, itd.

Moj WiFi Android tablet moze surfat (samo surfat bez Flasha, itd) nekih 6-8 sati, a aku je cca 3Ah. Po tome, za jedan dan mu treba 10Ah ili 70Ah za trazeno!? 70Ah je poprilicna hrga od akumulatora. Ali daleko od neizvedivog.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tablet od 3,7 milijuna dolara

iOS uvijet za custom rjesenje???? neznam ja al rusi su malo egocentricna nacija.... pored blagodati androida on bira tezi i trnovitiji put, neka neka.... bar ce ameri moc spijunirat te ultra kriminalce :)))

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tablet od 3,7 milijuna dolara
Kupis iPAd izvadis ga iz kucista i stavis u kuciste s baterijom koja je u stanju drzat iPAd tjedan dana na zivotu.
Cisto sumnjam da bude 7/24 ukljucen i aktivan. Eventualno mu se ugradi baterija od pol kile pa nek pegla ;)
12 godina
odjavljen
offline
Tablet od 3,7 milijuna dolara

Znači uzmeš običan iPad, napraviš aplikaciju za mobilni ured, opremiš ga sa 6 eksternih baterija i solarnim punjačem i zaradiš 3,7 milja dolara. Ok.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tablet od 3,7 milijuna dolara
Pranja kaže...

Znači uzmeš običan iPad, napraviš aplikaciju za mobilni ured, opremiš ga sa 6 eksternih baterija i solarnim punjačem i zaradiš 3,7 milja dolara. Ok.

Ili ga, uz adekvatan adapter, prispojiš na običan automobilski akumulator. {#} Može i kamionski, ako mu je ovaj premalog... kapaciteta. {#}

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
14 godina
neaktivan
offline
Tablet od 3,7 milijuna dolara

a da mu nije palo slucajno na pamet da kupi laptop ....

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Tablet od 3,7 milijuna dolara

naša vlada ne bi naručila ispod 5 milja po grlu parazita. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice