Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. godine

poruka: 9
|
čitano: 1.827
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. godine".
14 godina
offline
Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. godine

budale , Drago zna bolje 

Moj PC  
28 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. go
loky4i4 kaže...

budale , Drago zna bolje 

 

Uzo si mi rijec iz usta.

Inace svi Hrvati znaju bolje :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. go

Dobra baza, ali šalu na stranu, ništa u Draginom članku ne govori protiv hibrida...

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. go
Mi sve znamo, sve mozemo, zitnica europe, svicarska sa morem, 4.5 milje premijera, predsjednika, nogometnih izbornika, programera, ne iovaca, mi smo dali penkalu, kravatu, nikolu teslu ma sve...

Osim Tita!

:-)))
IT Consultant
Moj PC  
7 2 hvala 0
15 godina
offline
Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. godine

je, a priča se i da će obnovljeni trabant i wartburg imati elektromotore za pogon. dvotaktne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. go
MrBlc kaže...

Dobra baza, ali šalu na stranu, ništa u Draginom članku ne govori protiv hibrida...

 

Ovo su hibridi?

 

  • Prvo, tu je Jaguar E-type Zero, "najljepši električni automobil na svijetu"
  • Drugi najavljeni koncept uklapa se u Jaguarovu viziju za 2040. godinu i nakon nje. Riječ je o modelu FUTURE-TYPE u kojem je sve prilagođeno autonomnoj budućnosti
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 16:37 (Spem).
16 godina
offline
Re: Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. go
Spem kaže...
MrBlc kaže...

Dobra baza, ali šalu na stranu, ništa u Draginom članku ne govori protiv hibrida...

 

Ovo su hibridi?

 

Da, ovo je definitivno auto koji će svatko od nas kupit. Više je naš rimac prodao auta nego što će se ovo prodavat. 

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
15 godina
odjavljen
offline
Re: Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. go

Članak kaže:

 

Oni će, kažu, od 2020. godine isporučivati samo automobile koji će imati neki oblik električnog pogona – ili će biti potpuno na električni ili na hibridni pogon. U sklopu te najave predstavili su i dva koncepta električnih vozila, jedan okrenut prošlosti a drugi budućnosti.

 

Dakle, sad su predstavljeni koncepti, ok kojih je jedan gadan ko ponoć, a drugi bi se mogao dobro i prodavati, iako bi najisplativija bila mala serija za kolekcionare i nostalgičare. Od 2020. neće isporučivati klasične aute, ali oće hibride koji će, barem u početku, dominirati.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
7 godina
protjeran
offline
Re: Svi Jaguari bit će elektrificirani od 2020. go
Ajar kaže...

je, a priča se i da će obnovljeni trabant i wartburg imati elektromotore za pogon. dvotaktne. 

 Retrogradne snage uzvracaju udarac. Kako se ne umoris.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice