Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

poruka: 106
|
čitano: 10.385
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"".
15 godina
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

ajfoni cvjetaju ujesen, a možda iz njih izlaze prije toga začahureni leptiri. teško je ovako odokativno procijeniti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
63 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Gadno je ako se to dogodi baš primjerku koji ti kupiš. Zadnji takav problem imao sam sa prastarim Siemensovim mobitelom davnih dana, ali se tada nije pisalo o ovom problemu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
ridealong kaže...

Gadno je ako se to dogodi baš primjerku koji ti kupiš. Zadnji takav problem imao sam sa prastarim Siemensovim mobitelom davnih dana, ali se tada nije pisalo o ovom problemu.

 Siemens je kostao 1000+ $ ???

Battlenet - TheProdigy#2234
6 godina
protjeran
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Zemljanin kaže...

 Siemens je kostao 1000+ $ ???

U to vrijeme njemu je njegov mobitel vrijedio 1t €.

 

i u čemu je problem ?

ako se deformira kućište zbog napuhnute baterije dobiješ novi i još možeš birati drugu boju.

Sve OK

 

 

btw,

 

a i rečenićna konstrukcija "sve je više  bla bal bla.." mi je nejasna.

koliko više ?

1%, 2%, 20% ??

Da, JA lično i osobno !
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 11:06 (Anđeo bez falinge).
9 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Anđeo bez falinge kaže...
Zemljanin kaže...

 Siemens je kostao 1000+ $ ???

U to vrijeme njemu je njegov mobitel vrijedio 1t €.

 

i u čemu je problem ?

ako se deformira kućište zbog napuhnute baterije dobiješ novi i još možeš birati drugu boju.

Sve OK

 

 Nema problema i zato sam napisao da se o bateriji u Siemensu koja se navodno napuhnula nije pisalo.

Battlenet - TheProdigy#2234
6 godina
protjeran
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Zemljanin kaže...
ridealong kaže...

Gadno je ako se to dogodi baš primjerku koji ti kupiš. Zadnji takav problem imao sam sa prastarim Siemensovim mobitelom davnih dana, ali se tada nije pisalo o ovom problemu.

 Siemens je kostao 1000+ $ ???

 Cijena ne igra ulogu. Baterija se napuhnula i izbila poklopac koji se na tadašnjim mobitelima mogao skinuti. Bit je da se to događalo i ranije, samo se o tome nije pisalo.

6 godina
protjeran
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Zemljanin kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
Zemljanin kaže...

 Siemens je kostao 1000+ $ ???

U to vrijeme njemu je njegov mobitel vrijedio 1t €.

 

i u čemu je problem ?

ako se deformira kućište zbog napuhnute baterije dobiješ novi i još možeš birati drugu boju.

Sve OK

 

 Nema problema i zato sam napisao da se o bateriji u Siemensu koja se navodno napuhnula nije pisalo.

 Nije navodno, nego se napuhnula. Napuhavanje baterije nije rezervirano samo za super skupe mobitele. Čitaj s razumijevanjem.

15 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Piše u tekstu 6
11 godina
neaktivan
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Izgleda da display nije jedino što apple ove godine naručuje od samsunga 

 
25 3 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Anđeo bez falinge kaže...
Zemljanin kaže...

 Siemens je kostao 1000+ $ ???

U to vrijeme njemu je njegov mobitel vrijedio 1t €.

 

i u čemu je problem ?

ako se deformira kućište zbog napuhnute baterije dobiješ novi i još možeš birati drugu boju.

Sve OK

 

 

btw,

 

a i rečenićna konstrukcija "sve je više  bla bal bla.." mi je nejasna.

koliko više ?

1%, 2%, 20% ??

 6 komada bar tako piše u tekstu.

9 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
ridealong kaže...

 Nije navodno, nego se napuhnula. Napuhavanje baterije nije rezervirano samo za super skupe mobitele. Čitaj s razumijevanjem.

 Da to ti kazes sto je u rangu rekla kazala a cijena igra jako veliku ulogu,

jer da ne igra ne bi se mediji bavili time.

Jesi sad skuzio bit ili treba nacrtat?

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 11:27 (Zemljanin).
10 godina
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Možda nisu ništa naučili iz primjera Samsunga. Prebrzo otišlo u produkciju, premalo testiranja, tko će ga znati...? Nisu neke test case uzeli u obzir koje su trebali, hm, to će tek dodatna istraga otkriti.

 

Slažem se da 6 komada napuhavanja mobaća nije problem, al' medijska histerija će odraditi svoje. Prosječni konuzment, potrošač proizvoda neće se voditi racionalnim razlozima, nego će na prvi mig nečega lošega, vjerojatno odustati od toga.

Drugo su pasionirani korisni nekog proizvoda, oni ionako sve praštaju. 

 

Meni kao posrednom promatraču koji se ne involvira u bespredmetne rasprave fanova brendova sa jedne i druge stane, bit' će zanimljivo popratiti kako će se dalje stvar razvijati.

Ne mislim na nečija nestručna razmišljanja, nego na inžinjerski pristup.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Meni se to napuhavanje dogodilo na iPhoneu 5, ali nakon 4-5 god. korištenja. Možda sam mogao imati ekskluzivu da sam tada izišao u medije. I tražiti milijun dolara od Applea zbog duševnih boli.

 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Sa jedne strane to bi trebalo teze pasti appleu jer su stvorili famu savrsenog uredjaja koji se ne kvari i just works a sa druge strane ima kupce koji "puše" sve i branit ce ovo do zadnje kapi krvi tako da apple ne mora uraditi bas nista. Zamijent ce uredjaje a kupci ce sve oprostiti kao i do sada....Apple bez mane ce takav i ostati. Nazalost....

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 12:36 (Torent).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Ako se ja ne varam bateriju za IPhone proizvodi SAMSUNG.
Bit ce da imaju malo veci problema s baterijama.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Ne samsung nego ista firma koja je proizvodila za Note 7. Nije samsungova tvornica.....Koliko sam ja upratio....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Proizvodi ih sdi to je samsungova podruznica i u vjestima vani vec pise da je apple pokrenuo istragu i da je 95% da ce ponistit ugovoru samsungu tj sdi-ju zbog ovog sto se dogada... I taj samsung bas su mlatimudani 8 koraka provjere kako da ne...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Ja sam u svijetu mobilne tehnologije preko punih 20 godina, i do sada sam imao samo jedan slučaj napuhivanje baterije. 

Napuhnula se je na NOKIA N80 srebrnoj originalna bakterija, i to nakon preko četri godine intenzivnog korištenja, a kada sam pitao za novu bakteriju, ubila me je cijena od nekih 400.00 do 500.00 kuna nakon svega, što su si mogli zataknuti nekam 

 

U svakom slučaju, napuhnulo se je X komada gadgeta na X mijuna prodanih što je koliko promila ono točno?!?! 

Uvjeren sam da zato "taj proizvođač" bakterija SIGURNO neće imati dugoročnu ekskluzivu za daljnju proizvodnu za iPhone XS/XS Plus! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Nije problem ako dođe napuhnut u kutiji, ali šta ako se napuhne kad istekne jamstvo? Problem je što takvo nešto uništi cijeli mob praktički u današnje vrijeme kad je sve slijepljeno i whatever, tako da nebja to kupovo dok se ne vidi šta je i zašto je.

Inače su mi se napuhnule dvije ili tri baterije u dobro staro doba kad su bili fino poklopci i izmjenjive baterije, izvadiš je kad vidiš da je odustala od dijete, kupiš novu i nikom ništa. Danas je to puno gori problem.

Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
ridealong kaže...
Zemljanin kaže...
ridealong kaže...

Gadno je ako se to dogodi baš primjerku koji ti kupiš. Zadnji takav problem imao sam sa prastarim Siemensovim mobitelom davnih dana, ali se tada nije pisalo o ovom problemu.

 Siemens je kostao 1000+ $ ???

 Cijena ne igra ulogu. Baterija se napuhnula i izbila poklopac koji se na tadašnjim mobitelima mogao skinuti. Bit je da se to događalo i ranije, samo se o tome nije pisalo.

 Igra. Ako ti se napuhne mobitel kojeg si platio 100$ isti dan kupiš drugog i vozi. Ako ti se napuhne mobitel od 1000$ onda si u gofnima. 

12 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
PC - stručnjak kaže...
Ako se ja ne varam bateriju za IPhone proizvodi SAMSUNG.
Bit ce da imaju malo veci problema s baterijama.

 Tko? Ne znam za sličan problem Samsunga u novim serijama?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Predator003 kaže...

Izgleda da display nije jedino što apple ove godine naručuje od samsunga 

 Pa kad su u samsungu rekli,ništa bacat to ćemo prodati appleu  

12 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Horatio_Hornblower kaže...
Proizvodi ih sdi to je samsungova podruznica i u vjestima vani vec pise da je apple pokrenuo istragu i da je 95% da ce ponistit ugovoru samsungu tj sdi-ju zbog ovog sto se dogada... I taj samsung bas su mlatimudani 8 koraka provjere kako da ne...

 Koliko koraka provjera je Apple napravio?

Opet zanimljiv fenomen. Govori seo jednoj te istoj stvari no kada se spomene Apple onda je to samo "šest komada u milijun" a kada se govori o Samsungu onda su "mlatimudani". 

Uvijek je kriv onaj tko nešto prodaje a ne onaj tko proizvodi. Isto vrijedi i u pozitivnom smislu. Nije TSMC zaslužan za najbolji mobilni procesor, nego Apple.

16 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Meni se ovo dogodilo svojedobno na S2, izbilo je onaj fleksibilni poklopac baterije van nakon nesto vise od 6mj koristenja. Naravno, izvadio bat i kupio novu i telefon radi jos uvijek. Ovdje je problem sto baterije nisu izmjenjive, taj koncept mi je totalno bzvz jer znamo da je baterija jedini potrosni dio telefona.
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Inovator kaže...
Meni se ovo dogodilo svojedobno na S2, izbilo je onaj fleksibilni poklopac baterije van nakon nesto vise od 6mj koristenja. Naravno, izvadio bat i kupio novu i telefon radi jos uvijek. Ovdje je problem sto baterije nisu izmjenjive, taj koncept mi je totalno bzvz jer znamo da je baterija jedini potrosni dio telefona.

Nekako se baš i nebih složio kolega! 

 

Uvjeren sam da bi i sam display ili memorija mogla spadati "u taj segment" potrošnog dijela! 

Ne nužno odmah, ili u roku od šest mjeseci, ali već nakon godinu dana, sve je moguće pa istina i da nešto "se napuhne" i prije nego je prodano 

ATJ Lučko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Samsung tj sdi proizvodi baterije a oni su nakon nota ustanovili da sad imaju najbolju proceduru na svijetu za provjeru baterija ali ocito je da su mlatimudani... Koliko je s6 s6 edge s7 s7 edge zaprimljeno u servise radi baterija ogromna kolicina... Sve au izbile straznji poklopac u nekoliko slucajeva i ekran... Ode nije kriv apple jer on kupuje gotov proizvod i ugraduje ga a samsung tj sdi garantira appleu da je sve u redu... Taj samsung gori su mi postali od hdza...
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Još samo par stotina napuhavanja pa će i u tom segmentu Apple preuzet vodstvo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 14:53 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Zemljanin kaže...
ridealong kaže...

 Nije navodno, nego se napuhnula. Napuhavanje baterije nije rezervirano samo za super skupe mobitele. Čitaj s razumijevanjem.

 Da to ti kazes sto je u rangu rekla kazala a cijena igra jako veliku ulogu,

jer da ne igra ne bi se mediji bavili time.

Jesi sad skuzio bit ili treba nacrtat?

 Da je eksplodiralo 1000 baterija u kineskom mobitelu vrijednosti do 100 dolara jednako bi se o tome pisalo. Da pamtiš duže od jučerašnjeg dana sjetio bi se i baterija u laptopima koje su također znale goriti ili eksplodirati. Apple nema monopol na tu temu, koliko god se ti propinjao na zadnje noge.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 15:12 (ridealong).
6 godina
protjeran
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
BlueMax kaže...
ridealong kaže...
Zemljanin kaže...
ridealong kaže...

Gadno je ako se to dogodi baš primjerku koji ti kupiš. Zadnji takav problem imao sam sa prastarim Siemensovim mobitelom davnih dana, ali se tada nije pisalo o ovom problemu.

 Siemens je kostao 1000+ $ ???

 Cijena ne igra ulogu. Baterija se napuhnula i izbila poklopac koji se na tadašnjim mobitelima mogao skinuti. Bit je da se to događalo i ranije, samo se o tome nije pisalo.

 Igra. Ako ti se napuhne mobitel kojeg si platio 100$ isti dan kupiš drugog i vozi. Ako ti se napuhne mobitel od 1000$ onda si u gofnima. 

 Ne igra. Takvih je slučajeva bilo i u drugim vrstama uređaja na baterije. Netko očito želi napraviti aferu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Apple kopira i probleme sa baterijama od Samsunga...

Di je granica?
Moj PC  
13 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice