Svaki treći Amerikanac ima tablet

poruka: 6
|
čitano: 2.014
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svaki treći Amerikanac ima tablet".
14 godina
offline
Svaki treći Amerikanac ima tablet

normalno je da imaju kad imaju pet puta veči standard i duplo manje cijene,kod nas prosječni tablet dođe 2000-3000 kn,ja sam za taj novac sebi kupio vrhunski cd player,a za tablet će doći vrijeme kad mi bude potreban

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Svaki treći Amerikanac ima tablet
pristojnih tableta ima do 1000kn cijela hrpa kod nas.. ako se na njima ne namjerava renderirat i vrtit autocad, sasvim su dobri..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Svaki treći Amerikanac ima tablet

Onda i svaki treci beskucnik ima tablet ?

Darko
 
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Svaki treći Amerikanac ima tablet
blackalbum kaže...

normalno je da imaju kad imaju pet puta veči standard i duplo manje cijene,kod nas prosječni tablet dođe 2000-3000 kn,ja sam za taj novac sebi kupio vrhunski cd player,a za tablet će doći vrijeme kad mi bude potreban

 

ne razumijem te. spominješ nizak standard ali bez problema pljuneš 3000 kn za cd-player. tj. kakve veze ima tvoja opaska o kupovini cd playera sa tabletima? da pokazes kako je tvoj standard jos veci od americkog?

Potpis!
14 godina
offline
Svaki treći Amerikanac ima tablet

Pomodarstvo Incorporated.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Svaki treći Amerikanac ima tablet

Imao tablet, nakon nekog vremena je završio u wc-u. Kada kenjam da pročitam kaj. Džaba novce da.

B-A-R-C-A
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice