Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music

poruka: 12
|
čitano: 2.132
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music".
13 godina
protjeran
offline
Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music

Tak se to radi,a ne glupi android gdje ne mozes nac odgovarajuci custom ROM   za mobitel  (MTK6577) jer nema podrske  i zadnje  verzija je 4.1.1

http://www.soundstream.com/
 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music

je, samo ima jedan problem:

i dalje nema kupovine pjesama preko itunes servisa, kao sto nece biti niti slusanja apple musica, barem ne legalnog.

 

e sad, tko je tu kriv; apple, zamp, josipovic, karamarko, sanader ili oleg? nemam pojma, svi lazu. osim olega. on vise manje gundja i rezi.

 

sto se tice update-a i post-sales usluga, tu se mogu svi glavni android igraci sakriti, to je istina.

11 godina
offline
Re: Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music
soundstream kaže...

Tak se to radi,a ne glupi android gdje ne mozes nac odgovarajuci custom ROM   za mobitel  (MTK6577) jer nema podrske  i zadnje  verzija je 4.1.1

 A jbt-e kinez...kupi jedan od flagshipa i iducih 5 godina ces imati dostupne naj novije ROMove GARANT.

12 godina
offline
Re: Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music
Diazz72 kaže...
soundstream kaže...

Tak se to radi,a ne glupi android gdje ne mozes nac odgovarajuci custom ROM   za mobitel  (MTK6577) jer nema podrske  i zadnje  verzija je 4.1.1

 A jbt-e kinez...kupi jedan od flagshipa i iducih 5 godina ces imati dostupne naj novije ROMove GARANT.

 Netreba ti niti flagship, bitno je samo da ima releasan kernel source tako da se može compilati custom kernel, portati recovery i onda flashaj šta očeš..

 

Ja sam prije nekoliko mjeseci uzeo mobitel sa starim MT6589 chipsetom za sitniš jer volim portati romove, isprobao sam desetak raznih romova (Color OS, MIUI, Lewa, Vibe UI, FIUI, AOSP, WP..)čisto da vidim šta nude za razliku od mnogih flagshipova koji se svode na preinake jednog te istog (Cyanogenmod, AOKP, AOSP, etc.. )

10 godina
offline
Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music

Stava, jedva čekam. Nadam se da neće biti dostupan update za uređaje lošije od iPhone 6!

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music

Na ovo, mogu samo od sveg srca dvjesto % na glas se  svim ostalim korisnicima drugih OS-ova!!!! 

U ovoj godini, već smo dobili verziju 8.3, u nailasku je 8.4, a na jesen verzija 9 iOS-a, pa kada bu to mogal Android, ili neki peti deseti, ali onako službeno, bez developer grupacija?!?!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music
ATJLučko kaže...

Na ovo, mogu samo od sveg srca dvjesto % na glas se  svim ostalim korisnicima drugih OS-ova!!!! 

U ovoj godini, već smo dobili verziju 8.3, u nailasku je 8.4, a na jesen verzija 9 iOS-a, pa kada bu to mogal Android, ili neki peti deseti, ali onako službeno, bez developer grupacija?!?!

 Bravo... dobivas update za updateom, zato jer je svaki zashran... 

Android to moze, LG primjerice stalno baca update van... tako da ne vidim razloga tvojem ludacko-americkom nacinu lizanja jabuke.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music

Šime, chill out!!!! 

Ja feštam za svoj gušt, ono što smatram uzeti vrijedno mojeg novca!!!! 

 

Za dvije godine, ako poživimo, ja ću još uvijek imati iPhone 6 Plus, a ti tko zna koji android gadget, koji će uvijek trebati pobiljšanja developer zajednice, a ti ako želiš stavljati svoj novac na "tog konja", tko sam ja da te spriječavam?!?! 

Ali isto tako, tko si ti da trkeljaš u temi o Apple OS-u sa nakim android koreancima????

ATJ Lučko
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music
ATJLučko kaže...

Šime, chill out!!!! 

Ja feštam za svoj gušt, ono što smatram uzeti vrijedno mojeg novca!!!! 

 

Za dvije godine, ako poživimo, ja ću još uvijek imati iPhone 6 Plus, a ti tko zna koji android gadget, koji će uvijek trebati pobiljšanja developer zajednice, a ti ako želiš stavljati svoj novac na "tog konja", tko sam ja da te spriječavam?!?! 

Ali isto tako, tko si ti da trkeljaš u temi o Apple OS-u sa nakim android koreancima????

 Pa sta onda trollas ako sve to radis za svoj gust, mada sumnjam u to ? 

Ja svoj G3 imam vec godinu dana ? U cemu je problem ? A to sta ja volim imati neki drugi uredaj jer nisam zaljepljen na jedan brend to je moja stvar, a ne zato jer zajednica tamo radi update svaka dva dana... 


Android koreanac je manje vrijedan od tvog super americkog brenda ? Sam sebe pokazujes kao apple fanboya, ne moras to niti napomenut :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music
ATJLučko kaže...

Na ovo, mogu samo od sveg srca dvjesto % na glas se  svim ostalim korisnicima drugih OS-ova!!!! 

U ovoj godini, već smo dobili verziju 8.3, u nailasku je 8.4, a na jesen verzija 9 iOS-a, pa kada bu to mogal Android, ili neki peti deseti, ali onako službeno, bez developer grupacija?!?!

 Da, zato android dođe komplet, a iOS za starije uređaje dođe jadan i bez mogućnosti koje ima iOS na novijim uređajima. 

 

hobi:moj-android.net
14 godina
offline
Re: Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music
SimeKZ kaže...
ATJLučko kaže...

Na ovo, mogu samo od sveg srca dvjesto % na glas se  svim ostalim korisnicima drugih OS-ova!!!! 

U ovoj godini, već smo dobili verziju 8.3, u nailasku je 8.4, a na jesen verzija 9 iOS-a, pa kada bu to mogal Android, ili neki peti deseti, ali onako službeno, bez developer grupacija?!?!

 Bravo... dobivas update za updateom, zato jer je svaki zashran... 

Android to moze, LG primjerice stalno baca update van... tako da ne vidim razloga tvojem ludacko-americkom nacinu lizanja jabuke.

 

.  

 

Kak misliš zasran? Pa dodaju nove opcije,, popeglavaju OS

 

Novi iOS 9 koji najavljuju za jesen je presložen pa koliko najavljuju bude i poprilično manji za instalaciju???, e sad šta su radili u njemu vrag zna, al ako radi jednako kvalitetno a sa upola manjom veličinom,, svaka čast na optimizaciji koda :)

11 godina
neaktivan
offline
Sutra stižu iOS 8.4 i Apple Music

stigli su samo do Mauricijusa

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice