Surface kroz kristalnu kuglu

poruka: 14
|
čitano: 3.317
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Surface kroz kristalnu kuglu".
14 godina
neaktivan
offline
Surface kroz kristalnu kuglu

ARM model je bezveze,ovaj s intelom mene osobno jako interesira.Steta kaj bumo tek sljedece godine citali recenzije.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Surface kroz kristalnu kuglu
kach kaže...

ARM model je bezveze,ovaj s intelom mene osobno jako interesira.Steta kaj bumo tek sljedece godine citali recenzije.

Također, Pro verzija me izrazito interesira, dok mi se čini da bi s ARM-om bilo samo problema. No opet, ovisi što kome treba. Osobno me ne boli nedostatak 3Ga, besplatni wirelessi niču uokolo kao gljive poslije kiše, a onih dvadesetak minuta u busu ili hodajući po ulici gdje nema wirelessa se svi možemo suzdržati :P 

 

Kad mi rikne netbook kojeg imam (već su mu preko 2 godine), mislim da ću ići na Surface Pro, pod uvjetom da ga budem mogao nabaviti negdje kod nas (u što sumnjam, nažalost), da mu je baterija zadovoljavajuća i da mu cijena nije astronomska. Eto, samo to. Da, smatram se Microsoftovim fanboyjem (iako time ne podcjenjujem ostale poput Googlea i Applea; samo idem za onim što se meni osobno sviđa) i mislim da bih se uz Windows Phone 8, Surface i Windows 8 na PCu moglo savršeno živjeti kao poweruser. :)

16 godina
offline
Surface kroz kristalnu kuglu

Za koga je MS pravio ovaj tablet?...za koju korisničku skupinu?

 

Trendsettere?...fama oko iPad-a/Apple-a ga tu šije za par redova veličina i još je iPad poprilično jeftiniji

 

Kućne korisnike?... jeftinih netbook-ova i laptopa ko u priči kud god se okreneš

 

Provove?...  {#}

 

MS nije Apple da pokreće trendove i stvara nove korisničke skupine. Kad je u pitanju MS vs. Apple, uvijek sam na strani MS-a...

Al ovo mi izgleda ko fail...Možda za 5-6 god. u ko zna kojoj varijanti će ovo i postat proizvod sa kojim će MS imati prihod/korist (a mogu izdržat puno godina)

 

I'm Afraid of Americans
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Surface kroz kristalnu kuglu

Meni se ovo sve vise cini kao epic fail! Trziste tableta je vec jako razvijeno i ima svakakvih modela tableta.Ovaj tablet je napravljen u milijun boja kao da ga je nokia radila, a da ova ARM varijanta bude jeftina kao kindle fire mozda bi jos i uspio! Ako na ovoj intelovoj varijanti nabace neku enormnu cijenu nece ga nitko kupovati. Jednostavno nema vise mijesta!

Moj PC  
1 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Surface kroz kristalnu kuglu

Iz onoga sto sam vidio sa WP7 MS ima puno sansi za uspjeh. Razlog je upravo onaj koji navode u svojoj reklami - brzina.

MS je itekako svjestan da Android drzi vecinu trzista i da ga jedino mogu dobiti brzinom. Ako uz sve to naprave da se ARM programi mogu vrtiti i na desktopu bit ce super. Koliko sam do sada vidio napravili su super alate za prebacivanje sa Androida na WP, pa isto ocekujem i za WP8/Win8.

O uspjehu x86 verzije mislim da nema potrebe govoriti. Postoje razni ultrabookovi ali je MS ipak specifican.

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Surface kroz kristalnu kuglu
Bruno Matejcic kaže...

Meni se ovo sve vise cini kao epic fail! Trziste tableta je vec jako razvijeno i ima svakakvih modela tableta.Ovaj tablet je napravljen u milijun boja kao da ga je nokia radila, a da ova ARM varijanta bude jeftina kao kindle fire mozda bi jos i uspio! Ako na ovoj intelovoj varijanti nabace neku enormnu cijenu nece ga nitko kupovati. Jednostavno nema vise mijesta!

 

O čemu ti pričaš, nema mjesta za ikoga više? Na tržištu kojim vlada monopol iPada i 3 kvalitetna Androida nema mjesta za Windows based tablet? Tvoja sposobnost poslovnog odlučivanja je ekvivalentna onoj hrvatske vlade.

 

Surface dolazi i napravit će sebi mjesta, ako i ne napravi... bogu hvala, netko drugi će uskočit. Jer ovaj tablet je ono što treba svima nama koji želimo prijenosne Windowse.

http://msacademic.hr/ - Ne gubi vrijeme guglajući o prilikama koje učenicima i studentima nudi Microsoft, ovdje je sve što ti treba! Ako sad nemaš vremena, msacademic.hr je tu i sutra :)
14 godina
offline
Surface kroz kristalnu kuglu

Neće biti podrške za 3G/4G mreže - preskačem i čekam uređaje drugih proizvođača. Ty

MIKROBLOG: Ima li nešto gore za čuti od Francuza kako psuje na eng oponašajući afroamerikance? Referenca - FPS MP
 
1 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Surface kroz kristalnu kuglu

što se mene tiče ovo je jako dobar spoj notebook-a/tableta koji je po onome što sam čuo jako tanak i vjerovatno će moćan za uređaj takvih dimenzija što je po meni dobar recept za ispjeh i konačno je jedan microsoft proizvod dobio veći medijski hipe što mi je jako drago(a da nije xbox)

 

i evo jedan krumipr ;D

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Surface kroz kristalnu kuglu

MS se trebao našaliti na svoj račun u tom trenutku kada je Surface zakazao. Ipak su Windowsi poznati po BSOD, mogli su se pretvarati da je to bilo namjerno i reći da im je trademark... :) Iako, ne znam zašto se cijeli svijet okomio na taj trenutak, ipak je to prototip, nije kao da su uređaji spremni krenuti u prodaju sutra! Nije li ostatak Surfacea koji su bili tamo odradio savršen posao? 

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Surface kroz kristalnu kuglu
KIKI3ooo kaže...

Neće biti podrške za 3G/4G mreže - preskačem i čekam uređaje drugih proizvođača. Ty

Ima usb i windowse  -  bilo koji wireless usb stick će raditi na njemu

 

Stvarno nikakva podrška

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
neaktivan
offline
Surface kroz kristalnu kuglu

Napokon funkcionalan tablet/PC. Sve projekte koje imam na desktop pc-u cu moc normalno otvarati na ovom tabletu. Savrseno...sa danasnjim ne funkcionalnim,bezveznim tabletima to nebi nikad mogo napraviti. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Surface kroz kristalnu kuglu

Ja sam možda lud, ali ako je ovo ikako korisnije od najobičnijeg netbooka... nek sam proklet! Ovo čudo će ljudi kupovati za $800 ( kod nas vjerojatno i $1000), a u ovom trenutku se kod nas može kupiti lenovov netbook sa amdovim e-450 i hd6320 za manje od $550, na kojem potpuno funkcionalno radi win7 ultimate ( i to 64-bitni ) a i vjerojatno nadolazeći win8, koji je prenosiv isto kao i taj tablet i koji ima vjerojatno duplo bolje vrijeme autonomije.

 

A tek ako će se nova Trinity serija ugrađivati u netbooke.... Tada stvarno ne vidim zašto bi ikome palo napamet kupiti taj tablet.

 

 

LoL NordicEU : Heineken01
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Surface kroz kristalnu kuglu
Paolo2612 kaže...
KIKI3ooo kaže...

Neće biti podrške za 3G/4G mreže - preskačem i čekam uređaje drugih proizvođača. Ty

Ima usb i windowse  -  bilo koji wireless usb stick će raditi na njemu

 

Stvarno nikakva podrška

Da stick zabadat u tabletić. A zašto ne jednostavno kupit uređaj drugih proizvođača? Bit će još boljih rješenja.

MIKROBLOG: Ima li nešto gore za čuti od Francuza kako psuje na eng oponašajući afroamerikance? Referenca - FPS MP
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2012 9:25 (KIKI3ooo).
15 godina
protjeran
offline
Surface kroz kristalnu kuglu

Zar je tesko shvatiti da moras napraviti bolji uredjaj od iPad-a po cijeni koja je manje od cijene iPad-a da bi napravio nesto? Ocigledno jeste :)

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice