Surface 2 stiže 23. rujna

poruka: 16
|
čitano: 3.908
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Surface 2 stiže 23. rujna".
13 godina
offline
Surface 2 stiže 23. rujna

Nije im dovoljno što je prva generacija propast živa nego žele i da drugu prodaju u 2 komada

robimarko@gmail.com
Moj PC  
2 6 hvala 0
15 godina
online
Re: Surface 2 stiže 23. rujna
robimarko kaže...

Nije im dovoljno što je prva generacija propast živa nego žele i da drugu prodaju u 2 komada

Ukoliko ga izbace kao koncept transformer ultrabooka (12"+)

zašto ne?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
13 godina
offline
Surface 2 stiže 23. rujna

Ne razumijem cemu toliko hejta po tom surface, tablet ko tablet ali jbg to je vjerojatno jer nema android.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One
Moj PC  
11 1 hvala 0
15 godina
online
Surface 2 stiže 23. rujna

Surface Pro je daleko od tableta.

Imao sam ga priliku koristiti u US, stvarno odlican uredaj, no nema neku poziciju na trzistu.

 

Windows Pro (non-RT) > Android i iOS i ostale dide mide.

Po meni je Win Pro ne zamijeniv.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Surface 2 stiže 23. rujna
Nije zato što nema android već ima okrlješteni windows os i cijenu koja nema veze s mozgom.
Da to poprave super tablet
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Surface 2 stiže 23. rujna
robimarko kaže...
Nije zato što nema android već ima okrlješteni windows os i cijenu koja nema veze s mozgom

Ako ti Windows RT nije dovoljan, onda ti ne treba tablet, nego laptop/ultrabook...

13 godina
offline
Re: Surface 2 stiže 23. rujna
robimarko kaže...
Nije zato što nema android već ima okrlješteni windows os i cijenu koja nema veze s mozgom.
Da to poprave super tablet

Isto sranje je iPad pa nema ni upola hejta ko na surface RT. To je tablet koji bi se trebao boriti s iPadom ne jeftinim andoridima a niti surface pro-om. Moze sve sto i iPadi i Androidi, mozda cak i malo vise, zapakiran je u lijepo kuciste...

 

royalhero kaže...
robimarko kaže...
Nije zato što nema android već ima okrlješteni windows os i cijenu koja nema veze s mozgom

Ako ti Windows RT nije dovoljan, onda ti ne treba tablet, nego laptop/ultrabook...

{#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One
16 godina
offline
Surface 2 stiže 23. rujna

Evo jedna prigodna latinska:

 

Errare humanum est, sed in errore perseverare dementis ... Griješiti je ljudski, ali u greškama ustrajati obilježje je luđaka

 

Glory Glory Man United
Moj PC  
3 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Surface 2 stiže 23. rujna
royalhero kaže...
robimarko kaže...
Nije zato što nema android već ima okrlješteni windows os i cijenu koja nema veze s mozgom

Ako ti Windows RT nije dovoljan, onda ti ne treba tablet, nego laptop/ultrabook...

Ja se ne slažem s tim. Tableti imaju svoju prednost što su manje zamorni ako čovjek više čita, a laptop je za mahnito pisanje, položaj u kojem si kada sjediš za laptopom očajan je kada moraš pročitati koncentrirano neki dulji tekst. Mana sadašnjih tableta po meni je prevelika orijentiranost na multimedijalne sadržaje, prvenstveno facebook, twitter, you tube... Ne kažem da su oni posve beskorisni, ali nabaviti skupu spravu koja je sva sagrađena oko pojma "dijeljenje", a sami konstruktori kao da su zamislili da ćemo šerati samo bezvrijedne bedastoće, malo mi nema smisla. I ja volim pogledati slatke peseke i mace, ali nije to sve na ovom svijetu. Nemam iskustva sa Surfaceom, ali spojiti Windows OS i praktičnost aplikacija čini mi se kao posve logična ideja. 

11 godina
neaktivan
offline
Surface 2 stiže 23. rujna

imam običan surface rt već nekih pola godine. kupio sam si ga za putovanja da ne teglim laptop i stvar je odlična. baterija mi izdrži bez problema let iz EU do SAD-a, imam jedan kul video player koji čita sve moguće formate, spojim si USB disk i uživancija. ponuda aplikacija nije ko na ipadu ili android uređajima, ali je (meni osobno) savršeno dovoljna. ljudi hejtaju stvari samo zato kaj piše microsoft na njima. ontopic: meni je zanimljivije ovo čudo od surfacea 2. pogotovo ako bude tak tanko:

 

http://www.theverge.com/2013/8/26/4659436/nokia-sirius-windows-rt-tablet-specifications

 
7 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Surface 2 stiže 23. rujna
Opet varaju kupce! Sada su izbacili RT za jos vecu prijevaru. Vecina ljudi mislit ce da je razlika kao izmedju Win Home i Pro.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Surface 2 stiže 23. rujna
a mozda su izbacili rt u potpunosti
to bi bila pametna odluka, al opet to je ms
15 godina
offline
Surface 2 stiže 23. rujna

a kod nas u prodaji jos nema ni prvog.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Surface 2 stiže 23. rujna

Ja ne znam sto se toliko sere po cijeni. Androidi su jeftiniji? Koji? Oni od 7". Pogledajte cijene 10" Samsung tableta...

http://www.samsung.com/us/mobile/galaxy-tab/GT-N8013EAVXAR

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/productID.275275300?WT.mc_id=USHH

 
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Surface 2 stiže 23. rujna

Nema konkurencije Surface Pro-u, Noteu 10.1 i ATIV Q-u... To su prava računala u tabletu i pravi PCi, njih bi se za razliku od ostalih igraćih tableta (iPad, Galaxy Tab...) trebalo uvrštavati u PCje.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Surface 2 stiže 23. rujna

Zar vi doista mislite da ćete time što hvalite propali proizvod nekako ga reafirmirati? Tržište, stručnjaci, svi su ga odbacili. Sve je to elaborirano: te da je preskup, te da RT verzija nema softvera, a PRO preglomazna, preteška, previše se grije a autonomija nikakva; te rezolucija bezz...
Da se sad daje za 200$ ne može proći na tržištu, "dead man walking" product.

I još nešto:

5+ godina čekamo Atom itd x86 kompatibilne procesore (ali i Windowse), koji (ne)će trošiti struju / grijati se / imati autonomiju baterije kao ARM procesori.

Intel, a i Microsoft stalno obećavaju i obećavaju... niš od toga. Surface 2 će imati autonomiju 7 sati SAMO sa dodatnom baterijom skrivenom u tipkovnici... i to se onda zove laptop, i ne košta u US 1000+$.

I nije 1kg preteško u odnosu na cijenu i reklamu. X86, koliko god ga optimizirali i nanocijevi napravili, ne može obraditi miljarde instrukcija a da ne potroši struje koliko mu glomazna arhitektura diktira.

O UEFI, Windows Store exclusive  itd gluparijama nema smisla ni trošiti vrijeme. I-D-I-O-K-R-A-C-I-J-A.

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
 
1 5 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice