Suradnja Googlea i Forda

poruka: 10
|
čitano: 2.395
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Suradnja Googlea i Forda".
14 godina
neaktivan
offline
Suradnja Googlea i Forda

ovo mi se čini kao jako zanimljiva ideja..smatram da je cloud computing budućnost IT-a

Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo zauzeti planiranjem!...j.lennon
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Suradnja Googlea i Forda

Samo problem ce biti to sto vozac to nece znati, a ti podaci ce se sync sa Google gTunes (valjda ce se tako zvati) i nece se znati da li se to salje nekome na "analizu", ali ce Google/Ford brzo izdati nadogradnju tako da ce bolje zakamuflirati taj "problem", tj. sve ce i dalje biti isto tako samo nece vidjeti na prvi pogled...

 

Hmmmm? Do I smell Apple school?

 

 

Pozdrav gospodinu Orwellu! Dobro dosli mi u 1984!

 

davor07
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Suradnja Googlea i Forda
A kako bi bilo da auto jednostavno ostane auto sa tri pedale, volanom i mjenjacem. Osobno, od 1998. i prvog Punta vise nemam osjecaj da vozim.
15 godina
neaktivan
offline
Suradnja Googlea i Forda

Auto : Dobar dan ....skenira mreznicu ili otiske prstiju.... <Korisnice>, Ides na posao ?
Korisnik : Tako je.
Auto : Hallo Google, ovaj auto ide od lokacije1 (x,y) do lokacije2 (x,y) Z rutom.
          Google : Imamo 50 elektronskih oglasnih panoa na toj ruti.
                       Skeniram mailove i drustvene mreze za navike korisnika......

                       ....Ma cekaj malo, ja vec sve znam o njemu.. :)
                       Personalizirani oglasi na panoima spremni za aktiviranje na prolazak korisnika....
Auto : Mozemo krenuti, zelim vam ugodnu voznju...

 

-- Ode pile pod kamion.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Suradnja Googlea i Forda

Pomalo ste dosadni s tom paranojom oko google-ovog praćenja.

 

Isto to vam radi, microsoft, apple i svi koji to mogu.

 

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Suradnja Googlea i Forda
Bypass kaže...

Pomalo ste dosadni s tom paranojom oko google-ovog praćenja.

 

Isto to vam radi, microsoft, apple i svi koji to mogu.

 

 

 Naravno! Niti to treba nekoga cuditi niti se bilo tko treba iznenaditi, ali je i dalje sve to vrlo zabavno!

davor07
15 godina
neaktivan
offline
Re: Suradnja Googlea i Forda

Ako to radi Microsoft, Apple i svi koji mogu, onda je to sigurno ok. Zapravo, što više njih to radi, to je naša paranoja neosnovanija..

 

15 godina
offline
Re: Suradnja Googlea i Forda
Wally kaže...

Auto : Dobar dan ....skenira mreznicu ili otiske prstiju.... <Korisnice>, Ides na posao ?
Korisnik : Tako je.
Auto : Hallo Google, ovaj auto ide od lokacije1 (x,y) do lokacije2 (x,y) Z rutom.
          Google : Imamo 50 elektronskih oglasnih panoa na toj ruti.
                       Skeniram mailove i drustvene mreze za navike korisnika......

                       ....Ma cekaj malo, ja vec sve znam o njemu.. :)
                       Personalizirani oglasi na panoima spremni za aktiviranje na prolazak korisnika....
Auto : Mozemo krenuti, zelim vam ugodnu voznju...

 

Da i u čemu bi bio problem? bolje da na panou prikaže reklamu koja me zanima nego neku sasvim desetu bezveze koju ne pogleda ni 1% vozača.

hobi: androidhr.blogspot.com
16 godina
neaktivan
offline
Suradnja Googlea i Forda

Bilo bi bolje da ljudi gledaju mrtvi kut nego panoe.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Suradnja Googlea i Forda
TomCat kaže...

Bilo bi bolje da ljudi gledaju mrtvi kut nego panoe.

pa bilo bi, ali ko zna u budućnosti, možda kad čekamo na semaforu pojavi se holohrafski  pano i prikaže reklamu da gledamo dok čekamo :)

hobi: androidhr.blogspot.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice