SugarSync više ne nudi besplatnu cloud uslugu

poruka: 8
|
čitano: 2.353
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SugarSync više ne nudi besplatnu cloud uslugu".
15 godina
offline
SugarSync više ne nudi besplatnu cloud uslugu

Ne vidim kako će im to donijeti povećanje pretplatnika...onaj ko je htio da plati za storage platio je u startu a onaj ko nije nece ni prebacivanjem na subscription model koliko god to donosilo vise prednosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
SugarSync više ne nudi besplatnu cloud uslugu

Upravo to. Meni osobno je SugarSync najbolja cloud usluga. No provjerio sam svoj account, i trenutacno imam svega 1,3GB iskoristeno. To drzim neke stvari bez kojih inace ne mogu (tipa backup sublimetext preferences directorya), a ne cijele fotoalbume i sl. stvari. Sad cu izgleda sve to prebaciti na dropbox i to'e to. Bye bye sugarsync, jer ne isplati mi se placati za takve stvari bez obzira koja cifra je u pitanju. I steta, jer po meni su imali najbolji desktop + mobile aplikaciju. Barem za moje svrhe koristenja.

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: SugarSync više ne nudi besplatnu cloud uslugu
malina22 kaže...

Ne vidim kako će im to donijeti povećanje pretplatnika...onaj ko je htio da plati za storage platio je u startu a onaj ko nije nece ni prebacivanjem na subscription model koliko god to donosilo vise prednosti.

Nece mozda dobiti vise pretplatnika ali ce im usteda biti veca. Gedaj na to ovako... npr. 100 ljudi x 50 GB (svima besplatno), dakle, file-ovi moraju biti uvijek dostupni sto ce reci da bi 0-24h na dan trosili resurse, a zauzvrat nebi dobili od samih korisnika niti lipu.

 

Nije da volim ovo sto se dogodilo ali ako cemo realno, tako ispada.

 

EDIT: Da ne govorim o tome da neki rade multiacceve, na taj nacin prakticki jedan korisnik moze imati beskonacno prostora na cloudu (zamisli sad, 1 korisnik s puno acceva = jedan besplatni terabajt)

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 16:56 (lovac82).
13 godina
offline
SugarSync više ne nudi besplatnu cloud uslugu

Najbolji ,3-4 god koristim ali sada na G-drive sam samo dobio razlog preć,i jer na 4-5 uređaja imam 5 gb. prostora koje koristim stalno i to mi je dovoljno.

Žao mi je jer je stvarno Sugar radio za 5+

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
SugarSync više ne nudi besplatnu cloud uslugu

Vec danima pokušavam naći zamjenu za SugarSync ali mi baš i ne ide.

 

Uglavnom svi kada instaliraš aplikaciju stvore svoju mapu u koju trebaš staviti stvari, a to ne želim. Želim odabrati koja mapa sa mog računala se sinkronizira.

Imam dokumente kod kuće na dva računala i jedan na poslu. Treba svaki da se sinkronizira sa cloudom ali ne da se podaci od drugih računala automatski prebacuju na drugo i trće računalo. Ako želim pristupiti podacima sa drugih računala trebao bi moći kroz virtualni disk.

 

Nešto slično radi Wuala.

 

 

Tko je koristio Sugarsync na više računala sa jednim računom će razumijeti.

 

 

Molim pomoć.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SugarSync više ne nudi besplatnu cloud uslugu
ivgrgic kaže...

Vec danima pokušavam naći zamjenu za SugarSync ali mi baš i ne ide.

 

Uglavnom svi kada instaliraš aplikaciju stvore svoju mapu u koju trebaš staviti stvari, a to ne želim. Želim odabrati koja mapa sa mog računala se sinkronizira.

Imam dokumente kod kuće na dva računala i jedan na poslu. Treba svaki da se sinkronizira sa cloudom ali ne da se podaci od drugih računala automatski prebacuju na drugo i trće računalo. Ako želim pristupiti podacima sa drugih računala trebao bi moći kroz virtualni disk.

 

Nešto slično radi Wuala.

 

 

Tko je koristio Sugarsync na više računala sa jednim računom će razumijeti.

 

 

Molim pomoć.

 

 

I ja tako i mislim da nećemo naći jer je sugar to radio najbolje... Ja sam google drive počeo koristiti jer mi je to nekako za sad najbolje rješenje ali mi dođe da ga zapalim dok mislim da su i ostali na isti princip kako si naveo i sam... Ako nađeš riješenje javi... 

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
11 godina
offline
SugarSync više ne nudi besplatnu cloud uslugu

evo za sada sam nasao nesto sto bi donekle moglo zamijeniti sugarsync.

 

dodjeljuje naziv računalu,

odabire se mapa za sinkronizaciju,

preko virtualnog diska se pristupa drugim računalima.

 

http://l.bitcasa.com/kqT581LJ

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
SugarSync više ne nudi besplatnu cloud uslugu

https://www.copy.com

 

Isprobavam bit casa mi nije nešta simpatična pa čak niti blizu sugarsync...

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice