Stižu jeftini samoupravljivi automobili

poruka: 17
|
čitano: 3.777
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stižu jeftini samoupravljivi automobili".
16 godina
neaktivan
offline
Stižu jeftini samoupravljivi automobili

Nez tocno ali meni se googleov auto vise sviđa jer je testiran u "pravim" uvijetima i to nemali broj sati + čini mi se da je googel car brži+ovaj na videu piči po sredini ceste.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stižu jeftini samoupravljivi automobili
dali ti treba vozacka za auto koji sam vozi? bilo bi tu nezaboravnih rasprava sa prometnom
TD za glupost
 
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu jeftini samoupravljivi automobili
Laxarus kaže...
dali ti treba vozacka za auto koji sam vozi? bilo bi tu nezaboravnih rasprava sa prometnom

Ne vidim razlog zašto bi trebala vozačka. Šta ako recimo sjediš na stražnjem sjedalu? Šta ako si pijan?

Pitanje je koliko je taj auto samostalan, opet treba neke stvari raditi sam kao platiti autocestu i dati mu signal da može krenuti (ili sam vidi da se rampa diže).

 

Super stvar kod takvog auta bi bila da ga možeš napuniti i staviti mu da ode do njemačke, zavaliti se u zadnje sjedalo i spavati do jutra i probuditi se u njemačkoj :)

12 godina
protjeran
offline
Re: Stižu jeftini samoupravljivi automobili
bubimir5 kaže...

 

Super stvar kod takvog auta bi bila da ga možeš napuniti i staviti mu da ode do njemačke, zavaliti se u zadnje sjedalo i spavati do jutra i probuditi se u njemačkoj :)

To možeš i danas autobusom, vlakom, avionom {#}

 

Najbolja hrana je afrička. Jedeš malo a imaš velik stomak !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu jeftini samoupravljivi automobili

opet treba neke stvari raditi sam kao platiti autocestu i dati mu signal da može krenuti (ili sam vidi da se rampa diže).

 

Postoji ENC.. :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu jeftini samoupravljivi automobili
Budokai kaže...
bubimir5 kaže...

 

Super stvar kod takvog auta bi bila da ga možeš napuniti i staviti mu da ode do njemačke, zavaliti se u zadnje sjedalo i spavati do jutra i probuditi se u njemačkoj :)

To možeš i danas autobusom, vlakom, avionom {#}

 

Da ali ovako kreneš kada ti odgovara i kada se probudiš imaš svoj auto da ideš kamo želiš{#}

 

16 godina
offline
Stižu jeftini samoupravljivi automobili
Tko je odgovoran kad se dogodi nesreca?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stižu jeftini samoupravljivi automobili
Nadam se da na Google necemo cekati 15 godina kao na ovo.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stižu jeftini samoupravljivi automobili

Fast travel soon in RL...{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu jeftini samoupravljivi automobili
Sasoon kaže...
Tko je odgovoran kad se dogodi nesreca?

Onaj ko ju je skrivio.

16 godina
neaktivan
offline
Stižu jeftini samoupravljivi automobili
Pitanje odgovornosti je najveci problem radi kojeg u GoogleCaru uvijek sjedi covjek. U Californiji ima pokusaja promjena zakona ali je vrlo komplicirano. U slucaju nesrece vijesti odvjetnik moze prebacit krivnju na auto ili njegovog proizvodjaca. Dal je proizvodjac pistolja kriv za ubojstvo?
Ima jos puno problema, a DARPA je divan primjer koliko se je daleko doslo. Voznja i orijentacija da, ali reakcija na neocekivano ne.
Najveci problem su senzori jer Lidar (laserski radar) ima ogranicenja, a "citanje" s kamere je vrlo komplicirano. To kaj spominju 100 novcica je glupost jer mehanika kosta puno vise. Sistem bi se mogao integrirati u ABS i servo volan ali time se gubi odvojenost sustava. Danas ako krepa ABS ili servo auto ostaje u voznom stanju.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stižu jeftini samoupravljivi automobili

Ako je tako pouzdan,šta će mu volan? :D

Izvan WC-a ne trpim druženje s govnima...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu jeftini samoupravljivi automobili
bubimir5 kaže...
Budokai kaže...
bubimir5 kaže...

 

Super stvar kod takvog auta bi bila da ga možeš napuniti i staviti mu da ode do njemačke, zavaliti se u zadnje sjedalo i spavati do jutra i probuditi se u njemačkoj :)

To možeš i danas autobusom, vlakom, avionom {#}

 

Da ali ovako kreneš kada ti odgovara i kada se probudiš imaš svoj auto da ideš kamo želiš{#}

 

  I platiš milijardu dolara za gorivo.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
offline
Stižu jeftini samoupravljivi automobili

A jel gogleov auto sam staje ako vidi muriju u retrovizoru? {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stižu jeftini samoupravljivi automobili

Napokon bi  "babe" mogle normalno sudjelovat u prometu sa ovim automobilom.

Cast izuzetcima.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2013 19:17 (tadic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stižu jeftini samoupravljivi automobili

Već vidim slučajeve gdje kompjutor zašteka i izazove nesreću, ili biva zaražen virusom/hakiran i onda bum-tras-pljas! Sori ljudi, al proći će puno godina do samoupravljanih auta. Ja znam da neću sjest u to sve dok ne bude dovoljno dokaza o sigurnosti!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stižu jeftini samoupravljivi automobili
Drazen kaže...
Sistem bi se mogao integrirati u ABS i servo volan ali time se gubi odvojenost sustava. Danas ako krepa ABS ili servo auto ostaje u voznom stanju.

 

ako ti krepa servo možeš ostaviti auto na mjestu da ti ga pokupi šlep služba {#} ne samo da nećeš moći okretati volan, nego nećeš moći ni ukočiti

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice